gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Flick coraz bardziej mnie zaskakuje na plus. I to nie tylko jako trener ale też jako bardzo dobra osoba.
0
Chłop ma problem od kilku lat i to raczej nie jest kontuzja tylko jakiś dyskomfort. Jeżeli uda się aby był na 100% gotowy do gry to będziemy mieć 3-4 stopera w hierarchii na długie lata.
12
Skąd hiszpańscy dziennikarze mają wiedzę? Nie podają źródła ponieważ go nie ma;) tyle o profesjonalnym dziennikarstwie
3
Laporta już niedługo zdobędzie 4 raz LM w swojej karierze. Najlepszy prezes FCB w historii.
0
@Rifek amortyzację roczna musisz doliczyć do wynagrodzenia.
0
@kinioo zezłomował was wszystkich w duecie z Laporta;)
0
Jakby Deco posłuchałby się dzieci z FCB.com i ściągnął "klasycznego" DM np. Merino. To w jakiej byśmy byli teraz dupie odnośnie wynagrodzeń w okienku gdzie będzie masa dobrych zawodników bez kontraktów. I tak nie jest dobrze. Już sam Nico by zabrał pewnie z ponad 30 baniak z limitu. Dramat mózgu jest na tej stronie;)
0
Unai Hernández może podpisał kontrakt. To na obecną chwilę jedyny zawidnik z Barcy B który mógłby coś ukuć w pierwszym zespole.
0
Może ma potencjał ale mozg nie dojeżdża;)
0
Deco znowu nie kupuje "klasycznego" DM. Ojoj;) Laporta do dymisji. Ja chce Nico bo mam juz plakat nad łóżkiem powieszony.
0
Nieprawda. Dzieci z FCB wiedzą lepiej. To wina Deco&Laporty że nie mamy "klasycznego" DM;)
13
Kolejna osoba która zgasi dzieci z FCB.com jak peta.
0
@kejdzi Vitinha Gundoganowi w meczu z PSG to wszedł na głowę nasrał i przyklepał łopatą. Nie dziwię że się zenerwowal na ziomka który nawet nie potrafi wygrać żadnego pojedynku w defensywie.
1
Miejmy nadzieję że pierwszy kapitan Barcy na długie lata.
10
Teraz to dzieciom z FCB.com wybuchną mózgi jak będą się starali ogarnąć różnice między wartością księgowa a wolnymi przepływami pieniężnymi;) miłego rozmyślania;)
4
Dobrze że spuściliśmy do kibla Gundogana. Dobra kolejna decyzja Deco&Laporta.
42
Sam się zaorał bo żeby Araujo nie popełnił błędu to takie Eibar Xaviego moglo by go wyeliminować z LM. Ostatnio Arsenal pokazał że LE trochę się rozjeżdża jako trener.
0
Nikt nawet nie jest wstanie skomentować budżetu bo nikt się na tym nie zna. Ludzie już osiągnęli totalne dno i są wstanie tylko napisać Laporta do dymisji bo nie sciagnsl "klasycznego" DM. Ludzkość się kończy;)
0
@klonix tylko po co się wypowiadać publicznie na temat półki nożnej nie mając kompletnie o niej pojęcia? Argument że mogę z siebie robić debila nie jest argumentem że mam rację.
0
@daniel32778 tylko taka ocena jest gówno warta jak fachowcy tacy jak Guardiola, Xavi czy Flick twierdzą że jest kompletnie odwrotnie do dzieciarni z FCB.com.
0
Dzieci z FCB.com krytykują zawodnika który jest mistrzem Europy i ma tytuł mistrza LaLigi gdzie sami nic w życiu nie osiągnęli i nic nie osiagna. Ludzie to mają jednak żałosne życie;)
0
Człowieka szkoda ale... to kolejna cegiełka do mistrzostwa w LaLiga.
1
Chłopak ma 19 lat a większość "znawcow" piłki kopanej już go skreśliła. Może się kopać jeszcze w czoło przez 2 lata do 21 roku życia a później odpalić. Cała kariera przed nim i wydaje się że potencjał ma ogromny. Dobrze dochodzi do sytuacji bramkowych. Jest szybki na ostatnich metrach. Większość oczekuje ze w wieku 19 nastrzela w 25 bramek w sezonie. Może dlatego polska piłka tak wygląda jak wygląda ponieważ Polacy kompletnie nie rozumieją o co tutaj chodzi.
1
Laporta&Deco kolejny raz gaszą wszystkich jak peta:)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@BORO_12 nieprawda
2
Dobra decyzja Deco aby pozbyć się Gindogana i w to miejsce podpisać kontrakt ze Szczęsnym. Laporta ma jednak ten instynkt zabójcy;)
0
Komentarz usunięty