gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tridente2015 taka sama struktura jak w Amazonie czy Aaplu. Wybierasz radę dyrektorów którzy cie reprezentują na zgromadzeniu zarządu. Ciężko by było aby każdy kto posiadał 1 akcje miał brać udział w spotkaniu.
1
@LinekMichal jak tylko to zrozumiałeś z tej wypowiedzi to współczuję:) tam jest sporo argumentów o sytuacji finansowej klubu. Praktycznie wycena aktywów z bilansu.
2
Socios to wszystko wiedzą dlatego Laporta ma 80% poparcia. Wywiad jest dla jakiś bezmozgowców którzy uważają że zarządzanie takim klubem to gra w Football Managera.
2
@Tibu my gramy dobrze w piłkę tylko nie ma wyników. Jak wroci skuteczności z meczów z Bayernem czy Realem to jesteśmy wstanie pokonać każdego. Takie Atletico zostało zmiażdżone w ostatnim meczu i powinno być 5:2 na spokojnie dla nas. Trochę cierpliwości i klub odzyska swoje miejsce.
2
@Tibu Ćwiakała jest Yutuberem. On najpierw czyta to forum aby wyczuc sentyment a później kręci filmik aby mieć wyswielenia. To nie jest merytoryczne źródło wiedzy. Niestety mamy taki świat. Zobaczysz że jak wybudujemy stadion i zdobędziemy z tym trzonem kadry LM to ci sami bezmózgowcy pójdą z sentymentem i będą chwalić że jest wszystko git.
2
@Tibu ja to wiem i socios też. Laporta ma 80% poparcia. Luzie wiedzą że zarządzanie takim klubem to nie gra w Football Managera.
2
@Lahey to są jakieś dzieci które powtarzają jakieś populistyczne teksty typu caly świat się z nas śmieje czy Barca nie ma pieniędzy. Nie rozumieją tego że to Tebas i LaLiga jest chora i jest negatywnie nastawiona. To tak jakby ktos powiedział że możesz wydać 60% wypłaty a jak przekroczysz limit to możesz kupić bułkę ale nie możesz jej zjeść. Chorzy ludzie i chore regulacje które wpędza LaLige do grobu.
1
@LinekMichal Barca ma kasę i jest w regułę 1:1. Buduje stadion za ponad 1 mld euro. Cały biznes jest warty ponad 10 mld USD. Goldman udziela nam gigantycznego kredytu. Kadra która dysponuje jedt warta 1 mld euro. Jesteś zdrowo odklejony jak ci wszyscy tutaj na tym portalu.
1
@LinekMichal kolejny argument z dupy. Wiele klubów ma problem z limitem wynagrodzeń i rejestracja zawodników 2 razy w tym samym sezonie. To nie jest tylko problem Barcy tylko złego zarzadzania Tebasa LaLiga która już nie jest wstanie konkurować z Premier League
1
@LinekMichal tego to chyba nikt nie potrafi ogarnąć ponieważ Tebas rządzi LaLiga w sposób dyktatorski.
1
@LinekMichal Laporta to prawnik i ma kancelarie prawna. Dorobił się milionowego majątku z własnego biznesu. Porównywanie go do Michała Gajdka to już mocna odklejka.
1
@varosso Termin na rejestrację jest do 31stycznia bo wtedy zamyka się okienko. Tu chodzi o przepis ze nie można zarejestrować piłkarza w tym samym klubie dwa razy w sezonie. Bo to tak jakby ktos ci zabronił zatrudnic sie 2 razy w roku na kasie w lidlu. Co jest niezgodne z hiszpańskim prawem. Teraz wydaje się że trwa licytacja kto za to wszystko dostanie ch.ja do dupy w sądzie powszechnym.
1
@LinekMichal tak 8 miliardów ludzi śmieje się z Barcelony. Fajnie;)
1
@Roni988 to napisz mi dlaczego Valencia ma ujemy limit wynagrodzeń? Wynika z tego że piłkarze muszą płacić klubowi aby grać. Jeśli uważasz że limit wynagrodzeń w LaLidze no nie cyrk na kółkach.
1
Ktoś przesadził z alkoholem w La Gazzetta dello Sport;)
2
@LinekMichal to są jakieś populistyczne teksty. Nikt z nas się nie śmieje. Jak ktoś używa trochę mózgu to wie że cała ta krucjata w stronę Barcy przez Tebasa to są personalne wycieczki. Jakby LaLiga chciała to Barca już dawno by była w zasadzie 1:1 oraz dawno Olmo by był zarejestrowany. Nikt na świecie nie rozumie jak jest liczony limit wynagrodzeń w LaLidze. Laporta nic nie ma do tego ze Tebas to jest kibic realu.
2
Od hiszpsnskich dziennikarzy którzy takie rzeczy wymyślają w ciągu kilku sekund.
1
@Salchent @LinekMichal wiem ze żyjecie we własnym świecie ale klub jest rządzony w sposób demokratyczny. Zobacz sobie wyniki głosowań odnośnie budżetu czy kontraktu z Nike. Jasno z niego wynika że jest znaczące poparcie dla Laporty w tym co robi. A wy tutaj na FCB.com macie gowno do powiedzenia.
2
@Safrani jestem od 10 lat i popieram Laporte więc nie za bardzo wiem co mam w tej kwestii zrobić?
5
@Lokusekpl no właśnie przepisy nie są klarowne ponieważ zabraniaja człowiekowi wykonywać swojej pracy bez podania przyczyny. Są niezgodne z prawem hiszpańskim co już nawet samo RFEF potwierdziło.
2
@DiRozmiare przecież o tym napisałem że ludzie mają to w dupie
1
@Lokusekpl czemu bronisz pracować człowiekowi?
2
Superliga coraz bliżej. Nie da się z tymi komunistami nic zrobić.
4
Bada amatorów i nieudaczników życiowych którzy nie potrafią zebrać 16 tys. podpisów. Ludzie tylko potrafią siedzieć z ręką w majtkach i krytykować ludzi sukcesu.
1
@pax "przy okazji omijając inne aspekty i statystyki"
tak podani między liniami których nikt nie rozumiem o co w nich chodzi.
Fantastyczne merytoryka:)
1
@pax no jesteś gaszony mertyorycznie a twoja odpowiedz to podaj mi dane i zrób coś za mnie. Kompletnie się komptomitujesz jako analityk który wystawia oceny i redaktor.
"FDJ robi 9 progresywnych podań w ciągu 35 minut z czego wszytskie w 1/3 tercję. To jest największa ilość wsród wszytskich zawodników którzy grali w meczu nawet przez 90 min. Espanyol zrobił w całym meczu 15 progresywnych podań"
Oczywiście jak ktoś nie jest leniem śmierdzącym i ma mózg to może to sprawdzić.
Casado 55 minut gry i 160 metrów poadń progresywnych
FDJ 35 minut gry i 260 metrów podań progresywnych
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@pax "FDJ robi 9 progresywnych podań w ciągu 35 minut z czego wszytskie w 1/3 tercję. To jest największa ilość wsród wszytskich zawodników którzy grali w meczu nawet przez 90 min. Espanyol zrobił w całym meczu 15 progresywnych podań"
Oczywiście jak ktoś nie jest leniem śmierdzącym i ma mózg to może to sprawdzić.
Casado 55 minut gry i 160 metrów poadń progresywnych
FDJ 35 minut gry i 260 metrów podań progresywnych
A to twoja anzliaza:
"FDJ ma tak wysoką średnią skuteczności podań bo podaje głównie bezpiecznie do najbliższego"