gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
1
@pax twoja analiza progresywnaych zagrań to już kompletan amatorka.
Sezon mistrzoski dla Barcy w progresywnych podaniach na 90 minut.
Barca- 57.4 Real - 53.1
Sezon temu
Barca -50.7 Real - 50.9
W tym sezonie
Barca - 51.1 Real - 52.4
Chcesz wygrać lige musisz grać progresywanie więc szukasz zawodników którzy mają dużo zagrać progresywnych na mecz. FDJ ma 8.44 na 90 wiec dlatego Pep go chiał w miejsce kontuzjowanego Rodriego. Pep ma bzika na punkcie progresywengo grania i jego zespołu mają grubo powyżej 60 zagrań na mecz.
Kompletnie nie wiesz o co chodzi w piłce nożnej analizując FDJ po bramkach:)
No ale oczywiście pan redaktor wie lepiej no trenera Pepa Guardioli:)
1
@pax
widać że jesteś amatorem:) tak się nie podaje liczb:)
"Torre (4), 202, co 50,5 minuty
Olmo ( 5), 270, co 54 minuty
Roberto (10), 2173, co 217 minuty
Casado (3) , 683, co 227 minuty
Pedri (13) 4302, co 330 minuty
Gavi (8) 3501, co 437 minuty"
Podam z całej kariery bo nie chce mi się tego liczyć na sezon 2022-2025
Gol, asysta na 90 minut
Torre - 0.52
Olmo - 0.56
Roberto - 0.23
Pedri - 0.32
Gavi - 0.23
FDJ - 0.25
No i teraz przeżyjesz szok ponieważ Rodri zdobywca złotej piłki oraz kluczowy zawodnik MC i Mistrz Europy ma ten wskaźnik 0.22.
Według twojej analizy Rodri jest gorszym pomocnikiem niż FDJ.
Naprawdę super analiza. Tylko bić brawo:)
1
Komentarz usunięty
1
Ciekawe czy Gundogan też jest nominowany do gracza Premier League;)
0
@pax progresywne podania się liczą bo są skorelowane z akcjami bramkowych i sytuacjami na strzał. Ten zespół który gra progresywne wygrywa ligę w TOP5 i LM. Nawet już mi się tęgi nie chce tobie tłumaczyć
1
@pax z twojej analizy wynika że Torre jest najlepszy pomocnikiem Barcy. To tylko mnie utwierdza w tym że kompletnie nie znasz się na piłkę nożnej. Najgorsi pomocnicy to Gavi, Pedri i FDJ. Analiza prawdziwego redaktora;)
0
@pax czekam panie redaktorze na dane które potwierdzą twoja teze?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@pax występy FDj z realem i espanyolem są podparde twardymi danymi że zagrał dobre zawody w obu przypadkach. Twierdzenie że wszedł i zmieniło to losy meczy nie są danymi tylko mięką analizą która nic nie wnosi do dyskusji. twoja cała teza o FDJ jest podparat tym że ci się cos wydaje. Nie masz żadnych danych na podparcie tej tezy. Trochę jesteś Macierewiczem piłki nożnej. Był zamach ale nie ma danych potwierdzających tą teze. FDJ jest słaby ale nie jesteś wtstanie przedstawić żadnych danych i to jest śmieszne że uważasz siebie za redaktora i analityka. Wszyscy korzystają z danych. Nie ma analityka który swoje tezy wygłasza bez danych. Wyobrażasz sobie świat w którym jest analizowana spólka taka jak Aaple i nie są podawane przychody czy EPS? Ty piszesz że FDJ jest słaby bo jest apatyczny czy źle pobieg czy się podkną. Gdzie są dane?
0
@pax ty nic nie dajesz merytorycznego. Piszesz opowiadanki w postaci bajek co ci się wydaje. Ale ty się nie znasz na piłce. Żadna twoja teza że FDJ gra słabo nie została potwierdzona twardymi danymi. Jak się bawisz w redaktora i uważasz że jesteś wielkim analitykiem który może wystawiać oceny piłkarzom. To dawaj dane na temat słabej gry FDJ. Nie obchodzą mnie twoje wypociny bo to nie język polski a analiza danych jako analityk. Czekam na dane słabej gry FDJ.
0
@pax człowieku ty żyjesz w innej alternatywnej rzeczywistości. Wejście FDJ wprowadziło totalny chaos w drużynie. Możliwe że oglądałeś inny mecz;) twoja wypowiedź to totalna zenada;)
0
@pax z tego właśnie jest najlepsza beka bo ja nie oceniam gry FDJ ani w meczu z Espanyol. Napisanie że zgasił cie jak peta czy jego wejście było kluczowe nie jest ocena;) ty dokonujesz analizy porównawczej rzeczy które się nie wydarzyły i zadajesz dziwne pytania;) śmieje się tylko z waszego braku merytoryki w ocenach. Brak umiejętności czytania danych i że odpalasz się jak mały kaziu jak ktoś pisze FDJ;) przypominam że nie jestem twoja mama i nie będę odpowiadam na twoje dziwne pytania;) jak nie jesteś wstanie zrozumieć że 9 progresywnych podań w meczu do dobra cyfra to nie jesteśmy w szkole a ja nie będę księdzem.
0
@pax musisz skupić się na faktach i na liczbach w analizie a nie na tym co się wydaje. Zacznij czytać ze zrozumieniem. Skup się na 9 progresywnych podaniach w 35 minut. Poszukaj w danych który piłkarz w Europie zrobił ostatnie takie coś. Wtedy wroc do mnie. Może czegoś się nauczysz.
1
@Rifek tak, masz rację. Miałem chwilowe zatrzymanie mózgu;)
0
@Maker0 to pójdzie do Arabi Saudyjskiej bo chyba na obecną chwilę nie ma chętnych w Europie aby wejść w koszt amortyzacji powyżej 20 baniek na sezon.
0
@pax musisz jak autor odnieść się do argumentów odnośnie ocen gry FDJ i gry w obronie Pedriego. To są proste pytania. 9 progresywnych podań to 9 progresywnych podań. Ciężko to interpretować jako apatyczne:)
1
Jakiś niski kontrakt i rola zmienika czemu nie? Na 20-30 minut może być rozwiązaniem.
0
Dajcie spokój z takimi gościami. Jak już kogoś kupować za duża kasę to moze Florian Wirtza.
1
Kibice preferowaliby Alphonso Daviesa.
0
@goldensun przypomnę tylko że FDJ dostał 5 czyli ocene wyściową. Jeżeli uznamy że standardem jest 9 progresywnych podań w ciągu 35 minut. To zawodnik w ciągu 90 minut powinien wykonać takich podań 24 i to w standardzie. Czyli można założyć że topowi zawodnicy muszą wykoanć około 40-50 podań progresywnych na mecz. Casado który zagrał dobry mecz ogólnie wykonał zwykłaych podań 58. Idąc tym tokiem rozumowania większość podań powinna być progresywna a zrobił tylko 1 podanie progresywane które zresztą było asystą. Przypomnę również że głowny zarzut na tym forum do FDJ to że gra tylko do boku i do tyłu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
Traktowanie piłki nożnej jako pracy przez Filcka jest imponujące. Zawodnicy pojawiają się w klubie rano o wyznaczonej godzinie. Ważą się i jedzą wspólnie śniadanie. Później trening i obiad oraz trening uzupełniający dostososwany indywidulanie do zawodnika. Również jednakowy ubiór jak reprezentujesz klub wydaję się że ma pozytywny znaczenie na traktowanie poważnie tego co się robi i gdzie się jest. Całe know-how jakie młodzi zawodnicy mogą pozyskać od doświadczonych zawodników z którymi przebywają często od 8 rano do 16-17 godziny jest kluczowy w kształtowaniu takich cech jak dyscyplina, determinacja, motywacja i zaanagażowanie. Bardzo duża zmiana na plus odnośnie tego co było za Xviego. Bardzo nie podobały mi się nagrody dla piłkarzy którzy wygrywali mecze w takim klubie jak FCB. To są profesjonaliści którzy biorą ogromne pięniądze i mają już nagrody za różne dziwne rzeczy w swoich kontraktach. Nie ma sensu jeszcze ich nagardzach zwłaszcza że ta nagroda to brak treningu.
0
Casado to był na celowniku Laporty I to od dobrych 2 lat. To jedyny człowiek w FCB który wierzył w Casado że da rade grać na takiej pozycji jak "klasyczny" DM;)
2
Chłop jest niesamowity:)
FDJ robi 9 progresywnych podań w ciągu 35 minut z czego wszytskie w 1/3 tercję. To jest największa ilość wsród wszytskich zawodników którzy grali w meczu nawet przez 90 min. Espanyol zrobił w całym meczu 15 progresywnych podań.
Jak to jest apatyczny występ to każdemu życzę takiej gry:)
Natomiast Pedri traci piłkę w 60 minucie z czego Espanyol ma setkę i dzięki Peña nie tracimy bramki. 3 minuty później gubi krycie i daje dośrodkować z czego pada bramka.
Są to jedyne dwie wykreowane sytuację bramkowe przez Espanyol w tym meczu.
To jest solidny występ:)
26
Nie da się ukryć że Xavi nie miał nic przeciwko temu aby piłkarz grał na blokadzie. Przykład FDJ i Ronald Araújo potwierdzają że dla Xviego zdrowie zawodnika schodziło na dlaszy plan. Utykujący Ronald Araújo praktycznie co każdy mecz czy Christiansen który nie potrafił rozegrać 90 minut są sybolme zarządzaniem zdrowiem piłkarzy przez Xviego. Teraz mamy zwrot o 180 stopni. Piłkarz musi być gotowy na 100% a jak wraca po kontuzji to dostaję najpierw 15 min, 30 min aby wrócić spokojnie do dymikami zespołu.
0
@BORO_12 Gra na bardzo podobnej pozyji. Bardzo często znajduję tuż za Halandem i jak narazie ani razu mu nie dograł chociaż Haland strzela dużo.
Mogę zastosować inna staytstykę aby potwierdzić absurd jaki generuję Gundogan.
Dani Olmo weźmie z kasy klubu za cały sezon tylko 2 razy tyle co Gundogan wziął przez 2 miesięca przebywania w klubie.
Nic dziwnego że niemiec tak kocha Barcelone:)
0
@BORO_12 w czym mam problem?
8 meczy z czego 5 jako starter. Zero goli zero asyst.
Chyba nie trzeba być analitykiem aby przeanalizować takie dane?
Co do Olmo to Flick zrobi z niego terminatora i cię zgasi jak peta.
0
@GeneralXavi pełna zgoda że 99% La Rambli łyka wszytsko wedłg schematu pewni ludzie w pewnych czasach zrobili pewne rzeczy.
Co do Twojej wypowiedzi to mam problem bo to już wszytsko było i ja wiem jak to się skończy.
Kupujemy zawodnika który siedzi na ławce PSG Ronaldinho - jakby były pięniądze to by nigdy do nas nie przyszedł.
Zatrudniamy trenera z rezerw Pep Guardiola bo nikt nie chce nas trenować.
Spuszczam do kibla najlepszego zawdodnika sezonu Edgar Davidsa który uratował nam sezon i posadę Rijkaardowi.
Polska myśl szkoleniowa zawsze opiera się na tym że miał szczęście, udało mu się jakby było to to pewnie nie było by tamtego.
Nie lepiej przyznać że Laporta to kawał zawodnika?
7
@BORO_12 może wyjdziesz z szafy i zdejmiesz garnek z głowy i skomentujesz ostatnie występy Gundogana vs Olmo?