gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nightraider skąd się wziała kwota 37,5 mln która przez ponad rok podawali dziennikarze? Kwota się zmieniła po wywiadzie w Barca One na 19 mln gdzie FDJ zaprzeczył o tym co piszesz;) Może nie wprost ale mozna było taki wniosek wyciągnąć.
3
@pt9 że nic nie rozumiesz to nie znaczy że to nie jest jasne;)
0
Sprzedali pierwszeństwo przy zakupie biletu premium na mecz za 100 baniek. Przy budowie nowego stadionu są 3 pewne rzeczy:
1. Buduje się go na kredyt.
2. Sprzedaje się wcześniej możliwość zakupu miejsc premium.
3. Oddanie budowy się opóźni;)
0
@Nightraider trzeba dodać że jego kontrakt to wielka niewiadoma odnośnie wynagrodzenia. Jeszcze na początku sezonu dziennikarze uważali że zarabiał 37,5 mln brutto. Teraz ta kwota jest 19 mln. Takie wartości są spowodowane tym że w czasie pandemi praktycznie przez 2 sezony nie brał wypłaty. Pewnie przy sprzedaży trzeba by było mu to wypłacić odrazu i zaksięgować stratę która by wypłynęła ujemnie na FFP. Laporta wypychajac go chciał aby się zrzekł tej kasy dla dobra klubu co FDJ nawet nie skomentował;) Również przy nowym kontrakcie FDJ chce tych pieniędzy które zresztą mu się należą. Może powrót do reguły 1:1 i jak zostanie tylko 1 rok kontrakty odblokuje niektóre możliwości. Na obecną chwilę ma poparcie Deco i w odróżnieniu do Fatiego dostał 90 min aby się wykazać.
0
Barca potrzebuje FDJ w dobrej formie. Chyba jest juz pewne że albo zostanie do końca 2026 roku i odejdzie za free albo zacznie dobrze grać i przedłuży kontrakt. Nie będzie żadnej sprzedaży ponieważ FDJ się na to nie zgodzi. Ciągle pisanie że trzeba go sprzedać nie zmieni tego faktu;)
1
1. FDJ wraca do formy co będzie potrzebne w dalszej części sezonu jak chcemy walczyć o tytuły na 3 frontach.
2. Bez Lewego a z Olmo mamy większą kontrolę nad meczem. Eksperyment udany co daje nam większe pole taktyczne.
3. Ronald Araújo to bestia w odbiorze.
4. Szukanie zmienika dla Pedriego w postaci Fermina może być dobrym rozwiązaniem.
5. Gerard Martin nie potrafi biegać;)
1
@Nightraider to jedyny zarzut merytoryczny do Laporty. Wydaje się że było to posunięcie mocno polityczne po braku kontraktu dla Messiego.
1
@4Fabregas4 Deco o tym decyduje nie trener.
0
@Nightraider przy takich transferach jest ryzyko. Oczekiwali efektu Neymara i niestety adaptacja nie przebiegła tak jak założyli. W Betis może mieć dobry sezon z 10 może 15 golami. Zobaczymy co dzisiaj pokaże. Real pewnie też liczył na coś więcej przy Endricku. Vinicius też nie zachwycał przez pierwsze sezony. Podsumowując są młodzi i mogą jeszcze odpalić i być jednymi z lepszych napastników na świecie.
1
@Nightraider z Roque bym się jeszcze wstrzymał z ostateczna ocena transferu. Chłop ma 19 lat. Viktor Gyökeres ma 26 lat a 2 lata temu kopał piłkę w Coventry City a teraz jest wart z 100 mln.
2
Chłopiec nie chciał na początku zrobić zdjęcia z zawodnikami ponieważ był w koszulce realu. Został zachęcony przez rodziców dlatego taka reakcja. Ogólnie na trybunach mozna było zobaczyć wielu kibiców którzy byli ubrani w koszulki realu i cieszyli się z bramek Barcy. Trochę to inaczej odbierają i mają trochę inna kulturę. Bardziej cieszyli sie z meczu niż sympatyzowali z jakąś drużyna.
1
Deco jest znany że nie lubi dawać prowizji agentom. Sam był agentem i wytransferował Raphinha do Barcy bez wzięcia % z transakcji. W sumie ten transfer mógł się odbyć dzięki Deco bo on przekonał Raphinha do Barcy odrzucając znacznie lepsze oferty. Jest pewien konflikt między agentami Araujo a Deco. Jeżeli Araujo pójdzie na ustępstwa i podpisze nowy kontrakt to będzie wielki sukces Deco.
1
Jest grupa ludzi w FCB którego zachowanie Araujo się nie podoba. Zaczelo się od kadry narodowej i wycieczek z kontuzja do Urugwaju a później konflikt między sztabami lekarskimi. Obecnie nie ma co czytać wypocin dziennikarzy. Trzeba poczekać kto wygra i czy skończy jak Dembuś.
0
Jak się uda wypożyczyć Fatiego do drużyny typu Betis gdzie dostanie z 10 meczów pod rząd jako starter to czemu nie wziąć w to miejsce Rashforda.
1
@Krozzzyx @ferdas_rawa wy macie problem z matematyka na poziomie 3 klasy podstawowej;)
3
@Nightraider będzie dostępny w sobotę
3
@Aragorn33 odpowiada na pytania tak aby nic nie powiedzieć. Nic mu to nie da w zarządzeniu drużyna że powie coś w mediach. To nie jest José Mourinho;)
3
Był 10 metrów od karnego na Gavim i nikt go nie zasłaniał. Widział to na żywo cały stadion i każdy w transmisji TV. Jest to niebywałe że tacy ludzie dostają możliwość sędziowania klasku. To jest właśnie LaLiga Tebasa. Ma kapitalny produkt który praktycznie sam się sprzedaje. Niestety superliga jest tutaj jedynym słusznym rozwiązaniem.
1
@LukaszFan przy kwocie powyżej 1 mld to chyba nic nie jest transparentne na tym świecie;)
1
@Ronad10 no wydaje się że będą chcieli na te mecze przyjeżdżać. Oni zarabiają kasę na ropie a nie na handlowaniu biletami;)
19
Prawo do użytkowania 20% VIP czyli prawo pierwokupu bez wpływu na przyszłe przychody ze stadionu które są pod hipoteka Goldman Sachs. Model subskrypcji taki sam jaki zastosowal Perez.
9
@Tomek54321 Nike też nie podaje szczegółów umowy akcjonariuszom. Tylko wie o tym zarząd. Tak działa świat. Nie wyobrażam sobie aby Laporta miał teraz wszystkim dookoła powiedzieć liczby z kontraktów z Nike, Spotify czy budowy stadionu.
0
@Bajson no akurat real był za tym aby zarejestrować Olmo więc chyba nie za bardzo czaisz bazę;)
5
"Duża część sukcesu w realizowaniu tych filarów polegała na tym, że większość socios rozumiała, że trwa praca nad uratowaniem Barçy z trudnej sytuacji i przed atakami, które nadchodziły z ziemi, morza i powietrza, z zewnątrz, ale też z wewnątrz"
VISCA EL BARCA!!!
2
@JarekS gdzie masz napisane że Barca tyle chce dostać?
5
Rynek stoperów jest dość specyficzny. Araujo zarabia 7 mln brutto rocznie do 2026 roku. Naprawdę nie ma się co śpieszyć ze sprzedażą. Zwłaszcza że na koniec 2025 kończy się kontrak Jonathan Taha. W 2026 Ibrahima Konaté, Dayot Upamecano, Marc Guéhi, Cristhian Mosquera. Zwłaszcza ten ostatani wydaję się dobrą opcją na lata. Ostatni mecz z Realme zagarł na bardzo wysokim poziomie. Można więc poczekać nawet do końca kontraktu Araujo i pozwolićmu odejść za free mając zaklepane inne ternsfery z wolnego rynku, a koszt 7 baniek na sezon niewielki patrząc jakie mamy probelmy z limitem wynagrodzeń. Wydaję się trzeba dużej cierpliwości przy tym transferze i poczekać na jakąś ofertę nie do odrzucenia z PL.
11
Idealna LaLiga Tebasa jest tak biedna że nawet już ich nie stać na wypożyczenia zawodników.
1
@Kuchar możesz negocjować z agentem. Ten przepis jest martwy i pewnie niezgodne z żadnym prawem w cywilozowanym świecie. To tak samo jak ktoś sobie wymyślił ze nie możesz być zarejestrowany dwa razy w sezonie w tym samym klubie.
1
Jak się z kimś widzisz 3 razy dziennie to nie piszesz SMS że chcesz z nim pogadać tylko podchodzisz i gadasz.
0
@LinekMichal no w tym problem ze socios są zadowolni z kadry a to jest jego odpowiedzialność. Reszta to szum. Nikogo nie obchodzą spekulacje.