1

Po co nam to wszystko? Przecież w sezonie 2026/27 będziemy mieć z 1 mld w limicie FFP a każdy przecież wie że pieniądze szczęścia nie dają.

1

Te kocie ruchy na lini robią robotę. Nic tylko przedłużyć kontrakt na wiele lat.

0

Oddać za darmo i w to miejsce kupić Nico który gra fantastyczny sezon i ma kapitalne liczby. Jeżeli nie to powinno być wotum nieufoności dla Laporty a Deco powinien dostać zakaz wjazdu do Hiszpanii.

0

Powinnien się zgodzić grać za darmo do końca życia za to że cały czas podaje do najbliższego zawodnika.

1

@tgrzeb nieprawda i manipulacja z Twojej strony:)

1

Ewidentnie potrzebujemy "klasycznego" DM. Deco&Laporta do dymusji. Powinni ściągnąc Mikel Merino za 30 baniek oraz wziąć z wolnego transferu Guido Rodríguez. Raphinha to nadaje się do Arabów a Ferran to się potyka o własne nogi. Nie wspomnę o FDJ który gra do tyłu i do najbliższego. Nie wygląda to dobrze... XD

0

Komentarz usunięty

0

@LinekMichal nie wiem o co ci za bardzo chodzi bo Rudiger zarabia więcej o 50% niż Araujo. Ile ty masz lat?

Real ma ziomka Alabe który zarabia 22,5 mln od 1,5 roku nie gra ma 32 lata i jeszcze kontrakt na 2 lara.

Jak to jest klub z którego trzeba brać przykład odnośnie drabinki wynagrodzeń;) to ewidentnie jesteś mocno odklejony;)

Do tego kolejnych dwóch stoperów Realu zarabia po 15 mln. Natomiast u nas najwięcej że stoperów zarabia pewnie Araujo i jest to 10 mln.

Już dawno nikogo nie gasiłem tak jak ciebie odnośnie merytorycznej rozmowy na argumenty;)

0

@LinekMichal drabinka płacową realu czy MC polega na tym że każdy zarabia u nich bardzo dużo pieniędzy o wiele więcej niż płaci obecnie Barca. Nie sa to dobre przyklady. Obecnie Barca placi bardzo malo na wynagrodzenia. To nie jest prawda że mamy mniej pieniędzy niż MC. My bez straty z Barca Studio mamy już limit FFP na poziomie 600 mln a z przychodami z nowego Camp Nou pewnie 800 mln. I to z roku na rok będzie tylko rosło. Mieliśmy zła sytuscje finnasowa i był problem ale Laporta wyciagna ten klub na prostą zachowujac przy tym pełna konkurecyjność sportowa. W letnim okienku będziemy mogli pójść po każdego zawodnika z topu i pewnie będzie to Musiała. Tak to widzę i raczej nie ma sensu dalej rozmawiać;) pozdrawiam

1

Ogólnie każdy klub z Top20 jest wstanie zaproponować 20 mln wynagrodzenia jak Pedri, Gavi czy Yamal przyszliby z wolnego transferu ponieważ nie byłoby kosztu amortyzacji. Dla nas również kontrakt rzędu 15-20 mln to też spoko rozwiązanie. Każda inna opcja to kupno piłkarza w ich miejsce rzędu zdjęcia z FFP 30-40 mln. Taki jest obecnie rynek.

0

@LinekMichal stawiam tezę i daje argumenty na dalszą merytoryczne rozmowę. Jeżeli się z tym nie zgadzasz to podaj swoje argumenty i swoją tezę.

0

@Macior79 już do końca sezonu będzie starterem

0

@LinekMichal to jeste według ciebie merytoryczna dyskusja na argumenty:) Jak nie wiesz co napisać to kończysz rozmowę:) Dobre:)

Może być 3 to jest wszytsko zależny w jakiej walucie liczysz i jaki na obecną chwilę jest kurs wymainy między eur/gbp:)

To jednka nie zmienia meritum że Rodri byłby jedny z najwięcej zarabiającym zawodnikiem w kadrze FCB gdzie w MC klubie którym ty uważasz że jest kapitalnie zarządzany jest średnikamiem:) I to jest argument że Deco wypada blado:) hehe

Danie Halandowi kontraktu na 10 lat gdzie dostaję rocznie 32 mln brutto plus premia w wyskości 21 mln. Kontrakt mu się skończy jak będzie miał 34 lata...

Ale ty byś nie dał Pedriemu 20 mln ponieważ...? Też nie jesteś wstanie się ustosunkować... przecież Pedri jest kluczowym zawodnikiem dla FCB która dwukrotnie pokonała real madryt. Jest na 2 miejscu w LM gdzie MC musi wygrać ostatni mecz aby nie odpaść z rozgrywek.

Faktycznie inspiracja do zarządzanią listami płac...

1

@LinekMichal To że MC daje kontrak Omar Marmoush na 18 mln plu amortyzacja rzędu 15 mln liczone bez zmiennych to uważasz że nie da Pedriemu 20 mln brutto? Raczej każdy klub z wyższej półki da kontrakt Pedriemu, Gaviemu czy Yamalowi na poziomie 20 mln ponieważ nie ma przy nich amortyzjacji. Jest to argument którego nie jesteś odpowiedzieć?
Uważasz że MC jest kapiotalnie zarządzany co ci udowodniłem że nie. Przy transferze Jack Grealish. Jak takie coś by zrobił Deco to każdy by go wyzywał a w MC Tixi Bergstein jest uważany za fachowca. Też nie odpowiedziałeś na argument? Również nie odpowiedziałeś na temat że w MC praktycznie każdy zawodnik zarabia powyżej 10 mln co w Barcelonie to nie występują. Ogólnie Braca płaci mniej na wynagrodzenia niż MC.
Również się nie ustosunkowałeś ile byś zaoferował Pedriemu obecnie w kontrakcie?
Czy pozwolibyś mu odejść jeżeli by zarządał 20 mln? I kogo byś sprowadził za niego?

Wydaje mi się że ty kompletnie nie prowadzisz dyskusji na argumenty...:)

W Barcelonie Rodi z 13,5 mln byłby 3 zarabiającym zawodnikiem. W MC jest na poziomie 9 miejsca więc nie wiem skąd wyciągasz wniosek że Deco wypada blado nie podając żadnego arumentu...

0

Podobno Unai Hernández idzie za 5 mln do arabów?

1

Podobno jest problem z FFP ale już 6 mln na podwyżkę dla Araújo znalazło się bez problemów;) Kupy się to wszystko nie trzyma co piszą ci pseudo dziennikarze;)

0

@LinekMichal to nie szantaż bo taki jest rynek. 20 mln brutto z wolnego transferu takio zawodnika jak Pedri to okazja dla większości klubów. Widzisz łatwo się pisze i krytykuje. Łatwo się analizuje wstecznie ale jak już masz podpisać kontrakt jako dyrektor sportowy to powoływanie się w negocjacjach na miłość do klubu? Byłby z ciebie słaby dyrektor sportowy;)

0

@LinekMichal znaczy nie o tym dyskutujemy;) MC jest wstanie dać Pedriemu kontrakt 20 mln brutto. Dajesz tyle samo czy pozwalasz mu odejść za darmo za 1,5 roku? Jak pozwalasz odejścia to kogo kupujesz w zamian i na jaki kontrakt?

0

Trzeba się skupić na sobie. Jeżeli do końca sezonu wszystko wygramy to będziemy mistrzami.

1

@LinekMichal ty podsjesz w funtach i porównujesz do wypłat piłkarzy Barcy w euro. No nie wiem czy to klub najlepiej zarządzany. Tam praktycznie każdy piłkarz zarabia ponad 10 mln euro. Kupili Jack Grealish za 117,5 mln euro i dali kontrakt 18 mln. To według naszego hiszpańskiego FFP zdejmuje 41,5 mln. Teraz na tą sama pozycje kupili Omar Marmoush za 75 mln i dali kontrakt też 18 mln co obciąża FFP na 30 mln. Jeszcze jest Doku czy Savio gdzie kontrakty nie sa potwierdzone. To śmierdzi Bartkiem a nie dobrze zarządzany klubem. Zwłaszcza że mogą być zdegradowani w lutym za właśnie przekraczanie FFP.

0

@LinekMichal Rodri zarabia 13,5 mln euro. To dużo czy mało bo już się pogubiłem? Pedri powinien dostać mniej czy więcej?

2

Chce tylko wszystkim przypomnieć że za Bartka płaciliśmy 749 mln brutto na wynagrodzenia. Teraz to jest 195 mln brutto.

2

Przecież to jest jasne że klauzula odejścia to 100 mln pesos kolumbijskiich i zarabia 25 zł na godzinę i to na rękę.

1

Już to widzę jak Juventus wykłada 20 baniek i bierze jeszcze 10 mln kontraktu na klatę za ziomka który pół roku nie grał i ma całe życie problem ze ścięgnem achillesa. Natomiast MU to nawet Ansu mogą kupić za 50 mln i chyba by to juz nikogo nie zdziwiło patrząc na ich historie transferów.

4

Po tym jak juz wiem ile zarabia Araújo i jako ma klauzule odejścia. Dzisiaj sprzedajemy Christensena. Ciekawe kiedy wróci na tapetę FDJ że nie chce grać już w FCB;)

0

Spoko napisane. Na poziom redakcji FCB.com to klasa światowa:)
Odnośnie arykułu to nie zgodzę się tylko z opinią że Araujo nie ma poważania wśród kibiców. Kto był ostatnio na meczu to wie że trybuny popierają go w 100%. To nie jest ten sama sytuacja co z Dembele. Również jak się rozmawia z kibicami różnych klubów z Hiszpanii, a zwłszcza tych z 70+ lat to przekaz jest jasny, że jak Araujo jest w dobrej formie fizycznej to jest bestią i najlepszym obrońcą w LaLiga.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Ciekawe czy dostanie numer pierwszego zespołu? Fort też ma przedłużony kontrakt do 2029 roku a nie jest on zgłoszony do LaLiga aby nie obciążać FFP ponieważ Barca B to nie szkółka;) Tebas znowu wrzucony na karuzele;)

0

@Eto'o9 R10 zgadzam się w 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?