0

Komentarz usunięty

0

@ziomal88 moja teza to że to trolle aby robić ruch na stronie w celu lepszego wyświetlania reklam. Nie chcę się wierzyć że można być az tak ograniczonym w wyciąganiu wniosków.

2

Największa beka jest chyba z tego że od 5 lat jest pisane że FDJ się nie nadaje i że będzie siedział na ławce czy trybunach a każdy trener na niego stawia jako startera.

0

@paquito88 o tym że FDJ będzie zmiennikiem to ja juz czytam na tej stronie od 5 lat i jakoś dziwnym trafem wszyscy trenerzy stawiają na holendra.

1

Potrenuję i się wzmocni po kontuzji i "zrobi" FDJ do pierwszego zespołu jako starter:)

0

Przekonać go do 12 mln brutto i brać na rotację do FDJ i Pedriego. Obecnie nie mamy na te pozycje alternatywy na poziomie gry np. z takim Atletico.

5

Oceny jakbyśmy przegrali mecz u siebie z Getafe 4:0. Człowieku my zremisowaliśmy z jednym z najlepszych zespołów na świecie.

0

1. Mamy dużo pomocników w kadrze ale tylko 3 do gry o tytuły Pedri, FDJ oraz Olmo. Reszta obecnie nie dojeżdża.
2. To samo jeżeli chodzi o atak . Nie ma alternatywy na skrzydłach.
3. Koundé gra obecnie lepiej do przodu niż do tyłu. Niecelne podania i brak koncentracji zaczynają być już standardem.
4. Na plus to stałe fragmenty gry i szybki powrót do meczu.
5. Atletico lepsze kondycyjnie. Zmiany pod koniec były wymuszone podkręcenie tempa przez zespół z Madrytu. Pedri i Raphinha nie dawali już rady biegać z taką intensywnością.

2

1. Decyzja Deco&Laporty odnośnie Olmo zaczyna przynosić korzyści. Patrząc na to jak prezentuje się Gundogan to był bardzo dobry ruch z myślą o przyszłości.
2. Straciliśmy 1 bramkę w ostatnich 5 meczach. Wojtek daje rade.
3. Casado zagrał dobrze a wejście FDJ przyniosło trochę spokoju i kontroli. Rywalizacja na tej pozycji da korzyść zespołowi.
4. Pedrii i Raphinha mają już chyba trochę dosyć sezonu i coraz bardziej widać zmęczenie.
5. Zaczynamy przepychać mecze jak za Xaviego. Obu dało to znowu tytuł w LaLidze.

0

@partymaker on zagrał 85 min w ostatnich 5 meczach Barcy. FDJ jest starterem. Chyba nie ma co dyskutować w z faktami;)

0

@partymaker i dlatego go wystawia w ostatnich meczach do podstawowej 11? Chyba ktoś tu się nie zna na piłce;)

0

@partymaker "Frenkie grał bardzo dobrze. Ma wysoki poziom i dużo daje nam w posiadaniu piłki, a tego potrzebujemy." - Hansi Flick

4

1. Olmo pokazuje jakość j jak zdrowie dopisze to będzie starterem.
2. FDJ już jest starterem i przewyższa Casado.
3. Fort daje rade do przodu ale do tyłu to dramat i bardzo dużo do poprawy.
4. Yamal ma spadek formy i trochę zaczyna wchodzić mu to do głowy.
5. Sedzowie w LaLiga to jest inny wymiar światoprzestrzeni.

0

@Tibu obyś miał rację że Cassdo zrobi robotę bo to wychowanek. Na obecną chwilę FDJ go gasi bez problemów

2

Komentarz usunięty

0

@partymaker FDJ jest starterem a Casado będzie przyspawany do ławki. Tyle w temacie waszego płaczu;)

0

Komentarz usunięty

1

@[Oli] nie wiem czemu usuwacie moje komentarze? Przecież chłopy myślą że się znają na piłce. Oni zyjac w Polsce kopiac się w czoło mówią Hiszpanom jak zarządzać klubem i jak grać w piłkę;) wprowadzie chociaż jeden klub do LM a później zacznijcie dyskusje na temat piłki nożnej.

0

Komentarz usunięty

0

@pride1899 grał tylko bo wszyscy byli kontuzjowani. Zawalił nam kilka meczów z Atletico i Real Sociedad gdzie nawet przy bramce nie wyskoczył do główki. Mozna dodać stratę piłki w superpucharze z Realem po której przegrywaliśmy 1:0. W rozegraniu nawet nie stoi przy takim FDJ. Za cienki na FCB.

3

Dziennikarze Marki znowu się odklejają z Casado od pierwszej minuty. Nie chcemy 1:0 w plecy i kolejnej wędki po 45 min.

0

Bernal, Garcia, Pedri i FDJ to będzie czwórka piwotow na kolejny sezon.

0

Może MC będzie chciał spieniężyć Savio po mocnych transferach w zimowym okienku. Mają sporo skrzydłowych, a zawodnik mocno podoba się Deco. Też byłby fajną opcją na pierwszego rezerwowego do wejścia w 60-70 minucie na podmęczoną linie defensywną przeciwnika. No i może garć na obu skrzydłach. Zna ligę i język. Mieszkał już w Katalonii.

3

Robert wynegocjował sobie brak "efektu" Gundogana pewnie za niższa pensje. A propo wczoraj Ggundo mecz życia. Historia się powtarza jak z PSG. Wszedł na końcówkę. Poczłapał i przegrał mecz.

5

Pewni ludzie w pewnych czasach zrobili pewne rzeczy.

0

Może jakby się udało moglibyśmy pójść po Krychowiaka z wolnego transferu. Byłby wkoncu "klasyczny" DM w wyjściowym składzie.

0

@Tarins też o nim myślałem. Tani, polak no i ładnie się ubiera.

0

Jak Yamal skonczy 18 lat to dać mu 100 euro dniówki. Jak kocha klub to się zgodzić. Jak nie to wiadomo pożegnać i postawić na perłę Darvicha.

0

Sprzedać dopóki jest zdrowy i postawić na "klasycznego" DM.

1

Po co nam to wszystko? Przecież w sezonie 2026/27 będziemy mieć z 1 mld w limicie FFP a każdy przecież wie że pieniądze szczęścia nie dają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?