gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pussy Patrol sprawdzić to będzie można ale czy to będzie prawda to inna kwestia
0
@David_Martin no nie wydaje mi się bo ma sporo zawodników Barcy którzy już przed negocjacjami mówią że chcą zostać. Raczej to nie jest dobra strategia negocjacyjna. Wygląda to trochę tak jak piłkarze za namową klubu wybierają właśnie Mendesa a nie takich agentów mają Araujo czy Dembele.
0
Odnośnie klauzuli odejścia Araujo. Nie ma znaczenia czy to będzie 1 mld czy 70 mln. Jak Araujo będzie starterem to nie będzie chciał odejść. Jak przegra rywalizację z takim Tah i będzie 3 lub 4 stoperem to nikt za niego nie da 70 mln.
1
@David_Martin ogólnie w tamtym czasie to te 14 mln to rynkowa wartość. Mendes nie chce wydymac Laporty ponieważ 90% piłkarskiego świata chce grać w Barcy. Raczej mu zależy aby takie tranzakcje zamykać jako win-win ponieważ to daje mu na rynku agentów długoterminowa przewagę. Dla niego dobre relacje z prezesami takich klubów jak Barca są kluczowe.
0
Komentarz usunięty
1
@Tibu ja to wiem ze jak podejmujesz decyzje to 20% nie trafisz i no jest normalne. Laporta większość decyzji trafia odnośnie transferów. Również za pierwszej kadencji miał dobre wyczucie. Tak to jest ze jak siedzisz na kasie w Lidlu to się nie pomyliisz bo nic od ciebie nie zależy. Najwyżej możesz źle wydać resztę co jest kompletnie nieistotne przy skali biznesu. Dlatego irytują mnie takie ziomeczki @Nightraider którzy siedza z ręka w spodniach i z kanapy się mądrzą czerpiąc wiedzę od pseudo dziennikarzy.
2
@Nightraider a nie sumując wychodzi tylko 14 mln na ponad 400 mln a z przychodami z nowego stadionu to limit będzie blisko 700 mln co daje 2%. Przy takich transferach jak Griezmann, Dembele czy Coutinho to Laporta to mistrz w podejmowaniu decyzji.
1
@Nightraider i te 4 mln by zrobiły tak robotę jak nasz limit wynagrodzeń to na obecną chwilę ponad 400 mln. Trochę się ośmieszasz;) Taki transfer Olmo zdejmuje z FFP ponad 20 baniek. W sumie każdy obecnie transfer do Barcy zdejmie z FFP przynajmniej 20 baniek a każdy transfer to duże ryzyko.
9
@vangoor dziwisz się? Dwa lata temu chhlpo grał na jakimś totalnym zapleczu LL a teraz gra sobie w LM i podpisuje kontrakt z Barca.
1
@Nightraider to tak jak ty wiesz jaki kontrakt ma FDJ bo ci jakiś przglup w gazecie tak napisał a ty łykasz wszystko jak mały pelikan. Po drugie nie jesteś wstanie odpowiedzieć co bys zrobił teraz z Yamalem który w wieku 17 lat ma historie 6 kontuzji i przychodzi ci taki Mendes i mówi że w ciągu kilku dni jest wstanie przynieś kontrakt 20 mln brutto z klubów PL. Na miejscu Deco byś go sprawdził jak w wieku 18 lat Yamal jest free według przepisów. Fajnie to się wszystko pisze z kanapy nie znając kompletnie życia;)
1
@Nightraider zacznij czytać ze zrozumieniem;)
1
@Nightraider Mendes jest jego agentem. Jeżeli wynegocjował z nim taki kontrakt to musiały być na tamten moment rynkowy. Obecnie też na ten moment nie byłoby zbyt dużego problemu aby wziąć Yamala za free po skończeniu 18 lat i zaproponowanie mu 20 mln brutto na okres 5 lat. Ogólnie 14 mln to nie tak dużo jak bierzesz chłopa za free w wieku 18-19 lat z gigantycznym potencjale.
1
@Rupert_Haubica to by poszedł do PL i wszystkie dzieci z FCB.com by się zesrały z płaczu że jaki to Laporta jest beznadziejny.
1
@Nightraider miszcz analizy wstecznej. Tracisz Messi który odchodzi za free do PSG i niedługo Ansu który dostaję spokojnie takie pieniądze w PL. Teraz też nie podpisuj z Yamalem 5 letniego kontraktu bo chłopak nie ma jeszcze 18 lat a już historie 6 kontuzji.
2
@Nightraider rozumiem że teraz Laporta ma nie podpisywać kontraktu z Yamalem na 5 lat ponieważ też mu może przydarzyć się długa kontuzja i zjazd formy.
0
Kolejna kapitalna decyzja Deco. Teraz trzeba odbudować Ansu aby mógł pokazać 100% swojego potencjału.
4
@Herbert możliwe że ani ty ani nikt tutaj po prostu nie zna się na piłce;)
2
Przeciętny to był Carragher jako obrońca;)
1
Jakby sędzia podyktował rzut karny dla Benfica to by się wybronił z tej decyzji.
3
@hugz pewnie ze był faul. To że trafił najpierw w piłkę niczego nie zmienia. Później FDJ nawet podniósł nogi aby zaczepić przeciwnika. Faul i dobra żółta kartka.
1
1. Lewandowski nie umie przyjąć piłki.
2. Casado jest cieniem samego siebie. To już nie chodzi o rozegranie gdzie jest kompletnie poza zasięgiem FDJ ale zaczyna przegrywać pojedynki w obronie i robić głupie straty.
3. Chyba czas aby Wojtek sobie dał już spokój. Przesiedział to co ma w kontrakcie na ławce rezerwowych i udał się na zasłużona emeryturę.
4. Powinniśmy w tym meczu strzelić 10 bramek. Nieskuteczność zaczyna być irytująca.
5. Obrona nie funkcjonuje a Koundé na obecną chwilę jest lepszy do przodu niż do tyłu. Może czas dać szansę Garcia na prawej obronie tak jak grał w Gironie.
6. Balde zaczyna wyglądać z meczu na mecz coraz lepiej.
1
To nie zle zachowanie tylko swastyki. Nike czy Sporify ani żaden inny poważny sponsor nie chce być łączony w jednym zdaniu z AH.
0
@gumaz nie wydaje mi się aby mecz w LM jest tym gdzie należy rotować. Walczymy o FFP na kolejny sezon i każdy milion dodatkowych przychodów może być kluczowy.
1
Zagra Szczęsny oraz FDJ za Casado. Reszta bez zmian.
0
@PoGGi to dyktatura jak ktoś prawo dostosowuje sobie do swoich potrzeb
20
Lewandowski jak nie będzie strzelał bramek z niczego to jest zbędny dla Barcy. Obecnie to wygląda tak że już nie strzela tego co powinien. Jeżeli by zdobył w oststnich meczach z 4 bramki więcej to tabela wyglądałaby znacznie dla nas korzystniej.
13
Powinien z Las Palmas strzelić 2 bramki. Jak się takiego czegoś nie strzela to są później konsekecje. Natomiast jest mlody i jest wychowankiem więc będzie miał jeszcze szanse się wykazać.
0
@PoGGi to wyjaśnij ziomeczku jakim prawem rezerwy 141 mln za Barca Studio są zdejmowane z FFP?
Dlaczego premia za kontrakt z Nike za podpis jest rozwijana na 14 lat i nie jest ksiegowana odrazu w przychod?
Przepisy mówią jasno że limity są liczone od przychodów a nie od Free Cash Flow więc na ch.uj mu za każdym razem trzeba pokazywać potwierdzenie przelewu?
5
Dawaj do tej Superligi. Trzeba skończyć ten komunizm i niepotrzebne regulacje które tylko hamują postęp.
1
@Lewangoooolsky nie możesz z licencja pierwszej drużyny