0

@JarekS masz dziwne rozumowania świata. Jak coś się wydarzy dobrego w klubie to nie zasługa Deco a jak Tebas robi wszytsko aby ukrzyżować Barcę to wina Laporty.
Obecnie powrót do reguły 1:1, budowa nowego stadionu, kontrak z Nike czy obcen młoda kadra to przypadek nie zasługa zarządu wedłu twojej opini.
Piszesze jakieś spekulacje na temat sprzedaży loż czy kontraku z Nike nie popartę żadnymi dowodami. Oskarżasz ludzi o korupcję i działania niezgodne z prawem.
Z drugiej strony nie chcesz zgłosić wotum nieufności do zarządu który uważasz za kompletne zło tego świata.
Jak ci pisze pokaż papier na swoje wypociny to nie odpisujesz. Jak nie masz dowodu to trzeba się zamknąć ponieważ w cywiliowany świecie obowiązuję domniemanie niewinności.

0

@LinekMichal Roque ciężko powiedzić. Ziomek ma 19 lat i może odpalić za rok czy dwa. 30 baniek może być ok. Tego transferu bym tak nie przekreślał. Spuszczenie Gundogana i kupno Olmo to na plus. Nie ma co budować kadry na piłkarzu który ma 34 lata bierze taczkę pieniędzy i nie potrafi biegać. Kontrak który kończy się za 2 lata to rzecz normalna na obecnym roku transferowym.

1

@JarekS "Artykuł niepodpisany przez żadnego z dziennikarzy Sportu głosi, że nie najlepiej przyjęte zostały również wakacyjne wyjazdy w okresie świątecznym. Chodzi o dyrektora sportowego, Deco oraz współpracownika Joana Laporty, Enrica Masipa"

Można napisać artykuł w radiu?

Spóścił kontrakt Gundogana. Ziomka który w wieku 34 lat brał więcej hajsu w 1,5 miesiąca niż Cubarsi przez cały sezon i człapał w ćwiećwinale LM gdzie nam pomoc PSG srała na głowe. To jest największy sukces Deco:)

0

@LinekMichal w czerwcu w Liverpool kończą się kontrakty takim zawodnikom jak:
- Mohamed Salah o którym wspomniałeś
- Virgil van Dijk
- Trent Alexander-Arnold
a w 2026 roku:
- Andrew Robertson czy Ibrahima Konaté
To jest 5 podstawowych zawodników.
Bayern ma podobny problem bo w czrerwcu kończą się kontrakty:
- Joshua Kimmich
- Leroy Sané
- Alphonso Davies
a w 2026 roku kończy się kontrakt Jamal Musiala z którym negocjację są jeszcze na gorszym poziomie niż w Barcy z Ronald Araújo.
Sam widzisz że to że komuś kończy się kontarkt za 2 lata to nie jest wina Deco czy Laporty bo tak wygląda rynek piłkarski.

0

@LinekMichal ciężko mu coś zarzucić. Raczej ruchy transferowe na plus. Mamy mocną kadre która jest wstanie pokonać Bayern czy Real. Trzeba też zaznaczyć warunki pracy że Tebas przeprowadza w stronę Barcy i Laporty krucjatę i chce nas wszystkich ukrzyżować.

0

@LinekMichal to popatrz co się dzieje w Liverpool czy Bayern gdzie dyrektorzy zostawiają topowych zawodników bez kontraktów i to nie na 2 lata tylko kończących się już tearaz w czerwcu. Tak ogólnie wygląda rynek piłkarski i nie ma tutaj działania na szkode klubu ze strony Laporty oraz Deco. W sumie my z wolnych transferów pozyskujemy bardzo dużo zawodników i mamy praktycznie 3 stoperów za free więc to raczej jest nasz plus niż minus działania zarządu. Zwłaszcza że są spekulację że za darmo przyjdzie kolejny stoper czyli Jonathan Tah.
Również transfer Olmo był dobrym posunięciem ponieważ pozbywamy się Gundgoana zawodnika wieku 34 lat który zarabiał dużo a grać już nie będzie co udowadnia w MC. Ogólnie to była ostatnia szansa aby pozyskać Olmo bo jak nie my to za taką kwotę poszedłby do Anglii. Ogólnie Gundogan wziął z klubowej kasy więcej pieniędzy przez 1,5 miesiąca niż Cubarsi przez cały sezon więc to sie chyba samo w sobie tłumaczy.


1

Śmierdzi mi mocno negocjacjami o nowy kontrakt. Patrząc na obecna strategie Juve nie chce mi się wierzyć że są wstanie zaoferować kontrakt w wysokości 20 baniek i wyłożyć 50 za sam transfer a pewnie Barca będzie chciala coś w okolicach 70. Za obrońcę to ogromne kwoty.

2

To już jest inny level dziennikarstwa aby nie podpisywać się pod swoimi wypocinami;) możliwe że dziennikarze w Hiszpanii nie wiedzą że istnieją telefonu komórkowe i internet. Mozna pracować zdalnie a podejmować decyzje można z odległych zakątków świata;)

1

@LinekMichal nie ma szans na 100 baniek. Nikt nigdy nie dał takiej kwoty za obrońcę. Raczej w grę wchodzi 40-50 milionów w tej sytuacji. Ja to czytam jak negocjacje nowego kontraktu. Jeżeli Araujo nie pójdzie na ustępstwa to będzie wypychany z klubu. Jak podpisze nowy kontrakt to zostanie starterem na długie lata.

1

Ciekawe gdzie brak rejestracji i tym samym możliwości gry Olmo ma uratować hiszpańska piłkę nożną?

0

@LinekMichal właśnie sprzedaż Araujo to podejście strategiczne. Mozna przesunąć Jules Koundé na środek a w to miejsce pozyskać z wolnego transferu Joshua Kimmich lub Trent Alexander-Arnolda. Można przedłużyć kontrakt z Andreas Christensen oraz pozyskać za darmo Jonathan Tah. Również może zostać z nami Eric García jako 3-4 opcja na środek. Jest wiele możliwości.

0

Jeżeli to prawda to pewnie kwota w okolicy 40-50 baniek. Araujo fajny chłop i mozna go podpiąć pod wychowanka ale nie umie wyprowadzać piłki. Jest bestia w odbiorze ale my potrzebujemy 2 stoperów którym piłka nie przeszkadza.

4

@ForcaBarca3 dokładnie. Lewy nie potrafi piłki przyjąć. Ciężko się to oglądało.

1

@JarekS Nie wiesz co sprzedał i za ile ale wiesz ze jest to złamsnie prawa;) to jest podsumowanie twojej wypowiedzi. Jak masz papier na złamsnie prawa to zgłaszaj wniosek o wotum nieufności a nie się pocisz na forum. Jednak jestem znacznie ostrzejsza kredka od ciebie;)

2

@martool2 to populista. Piszę pod sentyment tego forum. Chłop nie widział umowy a wie że jest przestępstwo. Macierewicz 2.0

1

@JarekS dzieciaku pozycja z bilansu. Widziałeś budżet? Jeste zestawienie aktywów i pasywów. Wymian aktywa które sprzedał Laporta bez wiedzy socios?

0

@Tridente2015 tak czy siak poparcia dla wotum nieufności dla Lporty to 20 socios;)

0

@Tridente2015 prezesi federacji terytorialnych klubów wybranych demokratycznie, którzy są członkami dłużej niż pięć lat. No zapomniałeś dodać naistotniejszej kwesti;)

0

@Tridente2015 COMPROMISARIOS=to posłowie na Sejm w Polsce. To jest to samo tylko inaczej się nazywa.

0

@Tridente2015 obywatele głosują nad każda ustawa w Sejmie poprzez posłów wybranych w wyborach. Socios głosują nad każdym budżetem poprzez swoich przedstawicieli wcześniej wybranych. Tak działa każda demokracja.

1

@JarekS ogólnie dysponuje ponadprzeciętna inteligencja. Powyżej 2 sigma. Jakie aktywa zostały sprzedane bez wiedzy socios?

0

@Tridente2015 jak jestes Niemcem to nie glosujesz w polskim parlamencie. Jak nie jesteś socios to nie głosujesz nad budżetem. Poparcie budżetu to poparcie zarządu. Jak się nie zgadasz z zarządem to odrzucasz budżet. Jest to wotum nieufności bez zbierania podpisów. Zarząd nie jest wstanie funkcjonować bez budżetu. Jest to binarne.

1

Poszukiwanie jelenia który zgłosi wniosek o wotum nieufności i zderzy się z ciężarówka kierowana przez Laporte.

0

@Tridente2015 80% popieram Laporte. Takie są ostatnie wyniki nad głodowaniem nad budżetem na ten rok. Tak działa demokracja. Reszta to wasza odklejka i gowno burza o niczym.

0

To już nawet kibice realu się zorientowali że tu chodzi o prawa do transmisji tv które Laporta odrzucił. Tebas robi teraz wszystko aby się zemścić.

0

@Tridente2015 ja wiem o co ci chodzi. Sprawdzsm tylko jak jestes odklejony od zycia;) Jak wybierzesz sobie posła na Sejm i się z nim nie zgadzasz po roku to możesz go sobie zmienić? Tak działa każda demokracja.

13

20 socios z tego 17 użytkowników FCB.com. Ogromną siły rażenia. Wszystkim trzęsą się nogi.

0

@Tridente2015 głoduje za ciebie dyrektor tak jak w każdej spółce. Tak jak w Amazon i Aaplu czy innej spółce. Normalna rzecz. Jak chcesz wyrazić brak poparcia dla zarządu to zbierasz 16 tys. podpisów i odwołujesz zarząd. Cały czas o tym pisze. Czego nie rozumiesz? Że Laporta ma 80% I nie ma poparcia nad odwołanie zarządu?

1

@LinekMichal przecież to ty hejtujesz Laporte nie znając kompletnie życia. A jak ktoś Ci pisze argumenty że Barca ma pieniądze i jest wielkim klubem to nie masz pojęcia co napisać.

2

@Tridente2015 nieprawda. Może podpisać się pod wotum nieufności. Wystarczy tylko 16 tys. socios którzy mogą odwołać Laporte. To jest demokratyczne prawo głosu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?