gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak wygramy wszystko do końca sezonu to będziemy mistrzsmi. Trzeba poprawić skuteczności i powinno być git
22
Postawa i gra jest dobra tylko nie ma skuteczności dlatego wyniki są bardzo słabe. Trzeba jednak wierzyć w ten projekt. W maju możemy mieć powody do świętowania.
1
No i najważniejsze co wywoła ból dupy u wszystkich że FDJ zjadł na śniadanie Casado który jak już przyjmuje piłkę to odskakuje mu na 2 metry. Strach mu zagrać pilke bo zaraz będzie strata i kontra. Może i dobrze że się chowa za zawodnikami jak stoperzy wyprowadzają piłkę. Jak jeszcze wejdzie Olmo za Lewego to powinno być dobrze w dalszej części sezonu.
0
Getafe zagrało bardzo dobry mecz. My niestety znowu zawiodła skuteczności. Dobre też zawody sędziego. Trudno coś mu zarzucić. Nie dal się nabierać. Natomiast my się pod koniec zagotowalismy. No nic będzie trzeba wygrać LM
9
Trzeba do 12 minuty strzelić im 3 bramki i tym samym zamykać mordy.
25
Wspaniałą LaLiga Tebasa gdzie klub grający w LM nie stać sby zrobić transfer rzędu 15 mln euro. System który należy kopiować;)
0
@MatBac1991 przecież to się teraz dzieje. Ty piszesz o tym aby go posadzić do końca kontraktu na trybunach. Chyba że już tak się zakręciłeś że nie wiesz co napisałeś w pierwszej wypowiedzi;)
0
@MatBac1991 Betis tylko takie interesy robi. Większość ich kadry to wypożyczenia lub prawa do zawodników. Twoim rozwiązaniem iść na wojnę z zawodnikiem i płacić za 3 lata siedzenia na trybunach 50 milionów. Biznes życia;)
0
@MatBac1991 dlatego nigdy nie będziesz dyrektorem sportowym. Mozna oddać 50% praw do zawodnika do Betisu za 5 mln bo wartość rynkowa na obecną chwilę to 10 mln. Betis podpisuje na 5 lat kontrakt na kwotę 5 mln brutto tocznie. Od Barcy Ansu dostaję jeszcze do końca 2028 roku 6 mln brutto rocznie. U nas na FFP robi się z 50 baniek 13 mln. Ansu z 50 baniek brutto dostaję 43 banki. W pozytywny scenariuszu Ansu zaczyna bardzo dobrze grać I w 2027 roku przychodzi klub z PL i daje 30 baniek z czego 15 trafia do nas. W tym scenariuszu czyścimy sobie 50 milionów z FFP i wychodzimy na plus 3 mln.
1
@MatBac1991 każde inne rozwiązanie niż posadzenie zawodnika na trybunach na 3 lata po koszcie FFP na 50 baniek jest lepsze. Jak zobaczysz na rozwiązania typu Abde, Mingueza czy Trincão to są opcje tylko trzeba trochę pomyśleć i ponegocjować.
12
Jakby Fonta był prezydentem to Gavi czy Pedri graliby w MC. Trenerem byłby Rafael Márquez a my byśmy marzyli aby awansować do LM w następnym sezonie. Zajebista perspektywa opozycji;)
0
@MatBac1991 w ten sposób byś przepalił 50 mln euro. Zajebisty plan. Może nie zostawaj dyrektorem sportowym.
0
@markal123 masz licecje do użytkowania miejsc. Jaśniej to się chyba nie da tego wytłumaczyć. Sprzedaje się takie rzeczy ponieważ podaż jest ograniczona. A na takie mecze jak z Realem to popyt jest nieskończony. Dla inwestorów z Bilskiego Wschodu 100 mln to jak splunąć ponieważ pompują laczenie 40 mln baryłek ropy naftowej dziennie. Cena jednej baryłki to 80$
1
Każdy wie że to był wałek na 400 mln w wartościach niematerialnych i prawnych aby zakręcić Tebasem. Tych płatności w wolnych przepływach pięniężnych niegdy nie miało być.
Najśmieszniejsze w tym wszytskim jest to że może 3 osoby miej więcej rozumieją o co tu chodzi a każdy się mądrzy że wyprzedawane są nasze aktywa na przyszłość.
Wejdzie sobie na Barca One i zobaczcie ile to jest warte?
To nie będzie drugim YouTubem:) NFT czy metawersum:) Kur.a co to jest?
Nikt nie zna za bardzo na to odpowiedzi:)
Było to wszystko robione aby wyść na prostą i zachować pełną konkurencyjność sportową.
Udało się, jesteśmy już w punkcie w którym chcieliśmy być.
0
@Murazor wygrał Spuerpuchar z tego co wiem;)
0
@Joe_Pesci to wszystko zależy jaki masz poziom życia;) wykonali dobra robotę więc kasa się należy. No co wydadzą to ich sprawa.
0
@Nefir o co w tym złego. Z perspektywy klubu idealna sytuacja. Niech się wycinaja i wygra nsjlepszy a tego drugiego się sprzeda. Jak chcesz wygrywać wszystko ze wszystkimi a takim klubem jest Barca to musisz mieć dwóch równorzędnych zawodników na każdą pozycje przy 5 zmianach.
0
@Nefir masz takie podejście że kogoś obecnie w kadrze zgadza się usiąść na ławce. Jutro z Getafe Gavi lub Olmo siada na ławce i nikt z nich nie będzie zadowolony. Również FDJ po dobrym występie chce grać. Fati nie jest zachwycony że siedzi na trybunach. W takim klubie jak Barca zawsze będzie duża rywalizacja i nikt nigdy nikomu nie zagwarantuje gry
1
@Nefir Ilość meczy się tylko będzie zwiększać ponieważ piłkarze chcą zarabaić coraz więcej. Dochodzą do tego kontuzje, kartki więc wydaję się że 3 stoperów na spokojnie dostanie swoje minuty. Do tego Araujo może rotować z Koundé na prawej obronie bo Fort to chyba powinnien iść na wypożyczenie. W wieku 18 lat zamiast grać i się rozwijać to ogląda mecze Barcy z ławki rezerwowych.
0
Tah-Araujo-Cubarsi-Christensen taka będzie czwórka stoperów na sezon 2025/26
1
@Lahey Jestem tego świadomy że co roku ktoś nieoczekiwany dołącza do pierwszej kadry i pewnie tak będzie przed sezonem 2025/26. Czy to będzie Gistau czy ktoś inny to trudno powiedzieć.
1
Powinniśmy iść w fałszywą 9. Już praktycznie tak gramy, a przykład może iść z klasyków gdzie Antonio Rüdiger kilka razy został wyciągnięty przez Lewego i w ten sposób zdobywaliśmy bramki. Ostatni mecz z Betisem i postawianie na Olmo było już tylko potwierdzeniem medialnym że tak gramy.
Idealnym rozwiązaniem byłoby postawienie zamiast Lewego na takich graczy jak Musiała, Xavi Simons czy Florian Wirtz. Wraz z Olmo, Gavim czy Ferminem mogliby grać wymiennie na pozycjach 10 i 9.
Natomiast nie powinniśmy odpuszczać Alphonso Davies z wolnego transferu ponieważ jest to idealny skrzydłowy w naszej taktyce i znakomitę uzupełnienie Balde.
9
Dla Laporty 3 mln w FFP to jak splunąć
1
Poklicili się o jedzenie;)
0
@Nightraider wiesz ze to są tylko twoje spekulacje i wnioski po artykulach dziennikarzy ktorzy nie podaja zrodla ani sprostowania stron. To nie jest dziennikarstwo wysokich lotow;) Dlatego tak jak napisałem jest dużo niewiadomych odnośnie jego wynagrodzenia.
0
@LukaszFan ma to jakieś znaczenie jak 95% podaży nadal jest w naszych rękach. To tak jakby 95% ropy naftowej było wydobywane przez Polskę. Raczej byśmy mieli swobodę w kształtowaniu cen na rynku.
0
@Nightraider podasz źródło że to agenci podali wszystko do mediów. Według mnie to złamanie warunków kontraktu przez FDJ
0
Wniosek z tej transakcji jest jeden. Laporta budując stadion zmieni ten klub na zawsze. Przychody będą gigantyczne. Jeżeli za 5% możliwości kupienia biletu do miejsca premium dostajemy 100 baniek. To prawa do użytkowania dla wszystkich miejsc VIP to 2 mld euro. Mozna powiedzieć że już jesteśmy na plusie przed sprzedażą jeszcze nawet 1 biletu.
1
@markal123 100 baniek to nie jest kwota za bilety tylko za możliwość ich kupienia przez 30 lat.
0
@Nightraider "środowisko piłkarza dało wszystko do mediów" Takie rzeczy się nie dzieją. Ponieważ jakby agenci podali realne liczby to druga strona by wiedziała że zasady poufności zostały złamane. Znając Laporte i jego doświadczenie prawnicze sprawa FDJ już by była dawno rozwiązana;)