gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rekin nam jutro wygra mecz.
5
Wydaje się że umowa jest kwestia czasu. Dobrze że Laporta nie negocjuje pod presją czasu. Oprócz kwoty która Nike będzie płacił jest jeszcze pewnie z 100 istotnych rzeczy które należy dobrze przenegocjować. Idziemy w dobrym kierunku. Nowy stadion, nowy kontrakt z Nike, dobry trener i młoda perspektywiczną kadra.
0
Koundé po meczu poszedł na siłownię. Ciekawe czemu on nie ma za dużo obciążeń treningowych?
0
Idziemy po Floriana Wirtza w letnim okienku trsnsferowym.
0
Zaczynamy powoli pchać...
0
@addept odnośnie Lewandowskiego się zgodzę. Odnośnie chłopa to bym go sponiewierał ale wiadomo... regulamin.
0
@addept ktoś piszę że jego najlepszym napastnikiem w historii FCB jest Lewandowski który nie umie piłki przyjąć poza polem karnym to co można o kimś takim napisać aby nie dostać bana?
1
@DonJuanMarquez jak jesteś kibicem od czerwca to napewno;)
0
@Rifek tak to nazywam aby bana nie dostać;)
0
Pseudo dziennikarze nadal w formie. Znowu wracają do DM bo dzieciarnia się na to łapie i robi im ruch w biznesie. Już to nawet nie jest żenujące;)
5
Hipokryzja niektórych dzieci jest fascynujaca. Zobaczą ile obecnie zarabia De Jong i łapią się za głowę i piszą o Laporcie i o nim jakieś głupoty. Zapominając że De Jong przez 3 lata gdzie była pandemia nie brał praktycznie pieniędzy aby ratować klub. Też nie pamiętają ze grał kilka razy z kontuzja i dlatego teraz ma takie powikłania. U Xaviego to było normalne że zawidnik nie do końca wyleczony może grać. Kilka razy Araujo utykał na boisku i cały czas grał, Christensen wiele razy był zmieniany w przerwie bo już nie dawal rady odnośnie ścięgna achillesa.
0
Chłop jest zagotowany całując herb Betisu. Abde też nasz w 50%. Dobrze że kontrolujemy takich młodych perspektywicznych zawodników.
2
Teraz wszystkim dzieciom wybuchły mózgi. Zarząd codziennie poświęcała swój czas i zdrowie dla klubu i to za free.
1
@La Pulgaa akurat jestem bogaty i mam rodzinę ale masz rację że to nie jest wyznacznikiem szczęścia ale pomaga w byciu szczęśliwym;)
1
Powrót Mingueza to kolejny wymysł pseudo dziennikarzy.
0
"Ludzie chcą nowych zawodników każdego roku" czyli dzieciaki już powiesiły plakat Nico nad łóżkiem i dlatego taka krytyka Deco. Wywiadzie wszystko wyjaśnił. Liczą na De Jonga który u Flika będzie grał na 6. Liczą na Ansu i stawiają na fundament La Masia. To się podoba socios i dlatego Laporta ma takie popracie co było widoczne na dniach Katalonii.
0
@BORO_12 przecież to jest w czasie przeszłym. On mówi o okienku transferowym. Teraz jest nowy sezon i nowe limity. Kompletnie nic nie rozumiesz co się w twoim życiu dzieje;)
0
@BORO_12 nigdzie nie jest napisane;) użyłem własnego mózgu i pomyślałem. Tutaj nawet nie trzeba używać kalkulatora
0
@BORO_12 ty nawet teraz nie rozumiesz ze juz wróciliśmy do zasady 1:1 i możemy zarejestrować wszystkich piłkarzy. Jeszcze dwa dni temu pisałeś że Laporta kłamał na konferencji bo tak było napisane na FCB.com. Nie jesteś nawet przez chwilę użyć swojego mózgu i trochę pomyśleć?
14
@Ronad10 to są wszystko dzieci które wierzą we wszystko co przeczytają na tej stronie. Plują na prezesa swojego klubu chociaż nic nigdy nie osiągnęli w życiu. Typowe nieudaczniki życiowe nic więcej jak tylko czekać aż Laporta ich zgasi jak peta.
0
@BORO_12 chłopie ty się pytasz ludzi na forum czy zwiększony limit o 200 mln to dobrze czy źle więc sam wiesz jak jest...
0
@ViscaelBarca2007 Fati zarabia 13 mln, Lewandowski był do wyciągnięcia za Bayernu tylko w takiej konfiguracji. Co to ma do podwyżki o 100%?
0
@BORO_12 ty nie rozumiesz skąd się bierze limit wynagrodzeń więc nie masz pojęcia co piszesz. To są tylko spekulacje nic więcej;)
0
@JarekS oni już teraz zarabiają duże pieniądze. Dostaną podwyżki ale rzędu 20%. Ty piszesz o podwyżce 100% Są to kwoty na które Laporta się nie zgodzi. Jeżeli chodzi o wynagrodzenia to Laporta jest bezwzględny.
2
@JarekS jak nie płacą mu pełnej pensji? Czyli co ma 37,5 mln na kontrakcie to ile jest mu płacone? To są właśnie zaległości z ery pandemicznej. Nie wiem skąd masz informacje ze teraz Pedri chce podwojenia swojego kontraktu jak Olmo właśnie dostał 10 mln tyle co dostaję teraz Pedri. Araujo ma 7 mln i pewnie chce właśnie w okolicach 10 mln. Bardzo mało piłkarzy na świecie zarabia 20 mln i więcej więc wątpię aby Laporta zaczął płacić na lewo i prawo takie kwoty
4
Mamy około 730 mln przychodów na ten sezon. Wydaje się że zamknęliśmy rok na plusie. To pokazuje że za rok spokojnie z całym sezonem na Camp Nou osiągnąć przychód 1 mld. No i to potwierdza Tebas więc wydaje się że jest git;)
0
@JarekS De Jong zarabia 37,5 mln plus 20 mln w bonusach. Daje to łącznie 115 mln. Tyle Barcelona jest mu dłużna za 2 lata kontraktu. Nie ma tutaj zbyt dużej magi. Przedłużenie jest trudne bo nawet jak rozbijesz na 5 lat to wychodzi pewnie 25 mln na sezon jak się policzy premie dla De Jonga. To się obecnie nie mieści wogole w koncepcji Deco&Laporta którzy dają kontrakty Olmo, Pedro czy Gavi w okolicach 9-10 mln za sezon.
0
Komentarz usunięty
0
Niech się lepiej Bild zajmie graczami Bayernu którzy nie chcą przedłużyć kontraktu w celu odejścia za darmo do Hiszpanii niż odgrzewaniu starego kotleta w celu destabilizacji w szeregach najlepszego klubu na świecie.
3
Gramy bez Gundogana więc fizyczność, pojedynki, presing powinny działać na naszą korzyść. Nie tak jak było przez cały poprzedni sezon.