0

Rekin nam jutro wygra mecz.

5

Wydaje się że umowa jest kwestia czasu. Dobrze że Laporta nie negocjuje pod presją czasu. Oprócz kwoty która Nike będzie płacił jest jeszcze pewnie z 100 istotnych rzeczy które należy dobrze przenegocjować. Idziemy w dobrym kierunku. Nowy stadion, nowy kontrakt z Nike, dobry trener i młoda perspektywiczną kadra.

0

Koundé po meczu poszedł na siłownię. Ciekawe czemu on nie ma za dużo obciążeń treningowych?

0

Idziemy po Floriana Wirtza w letnim okienku trsnsferowym.

0

Zaczynamy powoli pchać...

0

@addept odnośnie Lewandowskiego się zgodzę. Odnośnie chłopa to bym go sponiewierał ale wiadomo... regulamin.

0

@addept ktoś piszę że jego najlepszym napastnikiem w historii FCB jest Lewandowski który nie umie piłki przyjąć poza polem karnym to co można o kimś takim napisać aby nie dostać bana?

1

@DonJuanMarquez jak jesteś kibicem od czerwca to napewno;)

0

@Rifek tak to nazywam aby bana nie dostać;)

0

Pseudo dziennikarze nadal w formie. Znowu wracają do DM bo dzieciarnia się na to łapie i robi im ruch w biznesie. Już to nawet nie jest żenujące;)

5

Hipokryzja niektórych dzieci jest fascynujaca. Zobaczą ile obecnie zarabia De Jong i łapią się za głowę i piszą o Laporcie i o nim jakieś głupoty. Zapominając że De Jong przez 3 lata gdzie była pandemia nie brał praktycznie pieniędzy aby ratować klub. Też nie pamiętają ze grał kilka razy z kontuzja i dlatego teraz ma takie powikłania. U Xaviego to było normalne że zawidnik nie do końca wyleczony może grać. Kilka razy Araujo utykał na boisku i cały czas grał, Christensen wiele razy był zmieniany w przerwie bo już nie dawal rady odnośnie ścięgna achillesa.

0

Chłop jest zagotowany całując herb Betisu. Abde też nasz w 50%. Dobrze że kontrolujemy takich młodych perspektywicznych zawodników.

2

Teraz wszystkim dzieciom wybuchły mózgi. Zarząd codziennie poświęcała swój czas i zdrowie dla klubu i to za free.

1

@La Pulgaa akurat jestem bogaty i mam rodzinę ale masz rację że to nie jest wyznacznikiem szczęścia ale pomaga w byciu szczęśliwym;)

1

Powrót Mingueza to kolejny wymysł pseudo dziennikarzy.

0

"Ludzie chcą nowych zawodników każdego roku" czyli dzieciaki już powiesiły plakat Nico nad łóżkiem i dlatego taka krytyka Deco. Wywiadzie wszystko wyjaśnił. Liczą na De Jonga który u Flika będzie grał na 6. Liczą na Ansu i stawiają na fundament La Masia. To się podoba socios i dlatego Laporta ma takie popracie co było widoczne na dniach Katalonii.

0

@BORO_12 przecież to jest w czasie przeszłym. On mówi o okienku transferowym. Teraz jest nowy sezon i nowe limity. Kompletnie nic nie rozumiesz co się w twoim życiu dzieje;)

0

@BORO_12 nigdzie nie jest napisane;) użyłem własnego mózgu i pomyślałem. Tutaj nawet nie trzeba używać kalkulatora

0

@BORO_12 ty nawet teraz nie rozumiesz ze juz wróciliśmy do zasady 1:1 i możemy zarejestrować wszystkich piłkarzy. Jeszcze dwa dni temu pisałeś że Laporta kłamał na konferencji bo tak było napisane na FCB.com. Nie jesteś nawet przez chwilę użyć swojego mózgu i trochę pomyśleć?

14

@Ronad10 to są wszystko dzieci które wierzą we wszystko co przeczytają na tej stronie. Plują na prezesa swojego klubu chociaż nic nigdy nie osiągnęli w życiu. Typowe nieudaczniki życiowe nic więcej jak tylko czekać aż Laporta ich zgasi jak peta.

0

@BORO_12 chłopie ty się pytasz ludzi na forum czy zwiększony limit o 200 mln to dobrze czy źle więc sam wiesz jak jest...

0

@ViscaelBarca2007 Fati zarabia 13 mln, Lewandowski był do wyciągnięcia za Bayernu tylko w takiej konfiguracji. Co to ma do podwyżki o 100%?

0

@BORO_12 ty nie rozumiesz skąd się bierze limit wynagrodzeń więc nie masz pojęcia co piszesz. To są tylko spekulacje nic więcej;)

0

@JarekS oni już teraz zarabiają duże pieniądze. Dostaną podwyżki ale rzędu 20%. Ty piszesz o podwyżce 100% Są to kwoty na które Laporta się nie zgodzi. Jeżeli chodzi o wynagrodzenia to Laporta jest bezwzględny.

2

@JarekS jak nie płacą mu pełnej pensji? Czyli co ma 37,5 mln na kontrakcie to ile jest mu płacone? To są właśnie zaległości z ery pandemicznej. Nie wiem skąd masz informacje ze teraz Pedri chce podwojenia swojego kontraktu jak Olmo właśnie dostał 10 mln tyle co dostaję teraz Pedri. Araujo ma 7 mln i pewnie chce właśnie w okolicach 10 mln. Bardzo mało piłkarzy na świecie zarabia 20 mln i więcej więc wątpię aby Laporta zaczął płacić na lewo i prawo takie kwoty

4

Mamy około 730 mln przychodów na ten sezon. Wydaje się że zamknęliśmy rok na plusie. To pokazuje że za rok spokojnie z całym sezonem na Camp Nou osiągnąć przychód 1 mld. No i to potwierdza Tebas więc wydaje się że jest git;)

0

@JarekS De Jong zarabia 37,5 mln plus 20 mln w bonusach. Daje to łącznie 115 mln. Tyle Barcelona jest mu dłużna za 2 lata kontraktu. Nie ma tutaj zbyt dużej magi. Przedłużenie jest trudne bo nawet jak rozbijesz na 5 lat to wychodzi pewnie 25 mln na sezon jak się policzy premie dla De Jonga. To się obecnie nie mieści wogole w koncepcji Deco&Laporta którzy dają kontrakty Olmo, Pedro czy Gavi w okolicach 9-10 mln za sezon.

0

Komentarz usunięty

0

Niech się lepiej Bild zajmie graczami Bayernu którzy nie chcą przedłużyć kontraktu w celu odejścia za darmo do Hiszpanii niż odgrzewaniu starego kotleta w celu destabilizacji w szeregach najlepszego klubu na świecie.

3

Gramy bez Gundogana więc fizyczność, pojedynki, presing powinny działać na naszą korzyść. Nie tak jak było przez cały poprzedni sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?