gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 bo to transfer Deco. Dzięki niemu gra w Barcy a Deco decyzja Laporty dostał dyrektora sportowego. Że czegoś nie rozumiesz to już nie jest mój problem.
0
@BORO_12 gdzie napisałem że go sprowadził?
0
Komentarz usunięty
1
Kapitalny ruch Laporty i Deco. Widać że budują wielka Barcę
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
@BORO_12 nic nie pisałem o kupowaniu. Musisz wrócić do szkoły i nauczyć się czytać
0
@BORO_12 Idź do Laporty i daj mu 20 baniak to wtedy taki gundogan będzie grał w Barcy. Tak to tylko w twoich mokrych snach. Koniec i kropka. Gundogana nie ma w Barcy i nie będzie. My gramy w koncu presingiem, kontratakiem i biegamy. Nikogo nie interesuje twoje zdanie. Zrozum to że jesteś nieistotny.
0
@escarabajo tak, nikt nie zajarzył. Od razu poszło tylko jedno skojarzenie:)
0
@BORO_12 gavi, de jong pełno ludzi do gry. To mu zaplac z własnej kieszeni 20 milionów rocznie aby ich uczył.
0
@escarabajo nie zrozumiałeś sensu pytania
0
@BORO_12 mamy fermina, pedriego, olmo, Torę, Casado I bernala. Jest zbędny za tą kasę jaka zarabia. U Ficka trzeba biegać i mieć jaja a nie człapać po boisku
0
@escarabajo to tak na trzeźwo:)
0
@BORO_12 masz zdecydowanie jakiś problem w życiu. Przecież piszę że nie ma siły biegać. Nie potrafi odebrać piłki ani zagrać w presingu. Zarabia z 10 razy więcej niż taki FERMIN
0
Kto się będzie tasował do zdjęcia Gundo przed snem?
0
Dzisiaj Gundo mógłby zagrać tylko na bramce bo tam nie trzeba grać presingiem ani za dużo biegać.
#muremzaLaporta
1
Pewnie ze Raphinha. Transfer Deco. Dobrze że w końcu mamy dobrego dyrektora sportowego który ma jaja
0
@BORO_12 tasujesz się do zdjęcia gundo Niemca który mam 33 lata nie potrafi nikomu odebrać piłki ani presowac. Kończy reprezentacji karierę bo nie ma siły ale ma pociągnąć Barce do tytułów. Widać że mozg ci się przegrzał:) żenada
0
@BORO_12 to są właśnie kluczowe argumenty. Ty masz zero argument. Totalne zero
0
@BORO_12 olmo zagrał takim mecz z Bayernem gdzie Gundo stał i się patrzył jak nas PSG jedzie. Taka jest prawda o leśnym dziadku który nabił statystyki na średniakom ligowym
0
@Konstanty23 zawsze możesz wziąć zdjęcie gundogana i stasowac sobie
0
@BORO_12 Olmo zgasił Gundo jak peta w półfinale Euro. W presingi czy odbiorze nie ma co porównywać bo chłop stoi jak pipa i dostał wędkę. Teraz kończy karierę w reprezentacji bo już nie ma siły ale my mamy mu dać 50 baniak przez dwa lata.
0
@BORO_12 przecież napisałem że spuścił kontrakt gundogana pewnie w okresie 2 lat z 50 baniek z bonusami. To zrobił aby polepszyć sytuację finansową klubu. Że ty się tasujesz do zdjęcia gundogana to już twój problem
0
@BORO_12 nie umiesz mózgu urzyc
0
@BORO_12 pokolenie xd
0
@BORO_12 spuścił do kibla kontrakt gundogana
0
@messi33 jak Laporta będzie stawiał na młodzież i wychowanków jak teraz to nie ma takiej opcji
0
@BORO_12 człowieku on jest socios od dziecka. Kocha ten klub i zrobił dla niego bardzo dużo. To tylko w twoim mózgu on działa na szkodę klubu.
2
#muremzaLaporta
0
Śmieszne w tym wszystkim jest to że nieudacznicy życiowi mówią ludzia którzy osiągnęli sukces w życiu jak zarządzać klubem pokroju Barcy. Zamiast cieszyć się Bernalem i Casado że młodzi wychowankowie grają w wyjściowej 11 to tasuja się do zdjęcia Gundo.