0

@Tomek54321 nie podobno tylko napewno ma kontrakt do 2024 roku. To nie świadczy że bedzie grał do 2024 roku

0

Ostatni sezon Alby w Barcelonie. Piękna kariera i wiele wygranch pucharów. Czas iść dalej i redukować wynagrodzenia.

0

Juan Foyth, Vitor Roque oraz Sofyan Amrabat wydają się optymalni. Zubimendi jakoś mi nie siedzi. Widziałem kilka meczów i śrdnio. Zwłaszcza ostatni przeciwko Realowi kiepski. Pavard i Carrasco to troll.

1

Przecież to oczywistę że Leo wraca do Barcy.

13

Lepszy niż Iñigo Martínez

0

Liczyłem po cichu że Roberto dostanie szanse ale i tak skład bardzo dobry.

1

Dobra chłop reklamuję sobie konto na Twitchu. Nie ma w tym żadnego sensu. Chyba sam Messi nie wie co zrobi latem.

1

Słyszałem plotkę, że król wraca do domu więc nie wiem czy będzie miejsce:)

0

Ewidentnie wina Tuska:)

0

Chłopak ma 20 lat. Jeszcze ma czas aby odpalić. Chociaż już pokazał co potrafi. Trzeba obadrzyć go cierpliwością.

16

Szkoda że nie możemy go zarejestrować. Idealnie by się u nas teraz przydał.

1

To chyba już pewne że Leo wróci do domu. Gdzieś musi pograć do kolejnych MŚ:)

2

@kubaa3 obecnie nie ma żadnego prawego obrońcy w kadrze więc niech młodzi się pokazują jak Balde. Roberto chyba w tym nie przeszkadza. IMO idealny zawdonik na 23 grajka. Zagra na wielu pozycjach. Wychowanek. I nie bierze dużo chajsu.

6

Pedri na skrzydle zamisat Gaviego? Ktoś chyba w FcBarca.com meczy Barcy nie ogląda:)

1

Javier Tebas na króla Hiszpanii:)

33

Xavi widzę że w formie. Tak jak sędziowie w LaLiga:)

1

Super wiadomość. Dobre uzupełnienie składu.

0

Ci sędziowie w Hiszpanii to mają problem. Kolejny chłop nie będzie panować nad tym co się dzieje na boisku.

0

Xavi też oststni sezon był rezerwowym i wchodził gdzieś w 60-70 minucie. Nie wiem czy nie lepiej przdłuzyć kontrakt z Sergio niż siągać nowego Kessiego.

0

no niestety trzeba jeszcze sprzątać po czasach gdzie piłkarze rządzili klubem...

1

Idealne transfery

1

Raczej nie ma co się ekscytować takimi plotkami.

13

Później zdziwienie czemu wszyscy wolą oglądać ligę angielską.

1

Wydaję się że powinniśmy któregoś z 3 zawodników ściągnąć za darmo Jorginho/Kante/Gundogan na 4-5 pomocnika w drużynie.

1

Obejrzałem kilka ostatnich meczy Nevesa i wydaję się że byłby dobrym 4-5 pomocnikiem w drużynie zwłaszcza że cena będzie przystępna ze względu na kończący się kontrakt.

0

Jaki jest status obecnie José Gayà? Wydaję się, że jest zdrowy, a nie rozegrał w tym sezonie żadnego meczu.

0

@Azi jeszcze nie rozwiązał niestety. Dlatego warto to śledzić.

0

@Bisz mieszkałem kilka lat w Hiszpanii i faktycznie oni bardzo mocno interesują się piłką ale ludzi którzy segregują ludzi dlatego że ktoś jest wychowankiem danego klubu można policzyć na palcu jednej ręki. O wiele częściej się spotykałem się z opiniami kibiców realu, że ten Messi to kawał dobrego piłkarza. To raczej tutaj na fcbarca.com można o wiele częściej doszukać się dyskryminacji odnośnie pochodzenia niż w hiszpańskiej prasie.

11

@Herbert Powiedział prawdę. Chciał przejeść do tylko Barcy. Czekał do ostatniej chwili. Dostał kontrakt tylko na rok. Sporo się poświęcił aby tu być. Musisz zrozumieć że nie wszyscy są w życiu fanatykami i nie każdy traktuję relację Barca-Real jak wojnę na Ukrainie. To tylko piłka nożna:)

1

@Herbert a co ma powiedzieć? Jest w pracy i nie bedzie źle mówić o pracodawcy. Jest to dość logiczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?