gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 nie podobno tylko napewno ma kontrakt do 2024 roku. To nie świadczy że bedzie grał do 2024 roku
0
Ostatni sezon Alby w Barcelonie. Piękna kariera i wiele wygranch pucharów. Czas iść dalej i redukować wynagrodzenia.
0
Juan Foyth, Vitor Roque oraz Sofyan Amrabat wydają się optymalni. Zubimendi jakoś mi nie siedzi. Widziałem kilka meczów i śrdnio. Zwłaszcza ostatni przeciwko Realowi kiepski. Pavard i Carrasco to troll.
1
Przecież to oczywistę że Leo wraca do Barcy.
13
Lepszy niż Iñigo Martínez
0
Liczyłem po cichu że Roberto dostanie szanse ale i tak skład bardzo dobry.
1
Dobra chłop reklamuję sobie konto na Twitchu. Nie ma w tym żadnego sensu. Chyba sam Messi nie wie co zrobi latem.
1
Słyszałem plotkę, że król wraca do domu więc nie wiem czy będzie miejsce:)
0
Ewidentnie wina Tuska:)
0
Chłopak ma 20 lat. Jeszcze ma czas aby odpalić. Chociaż już pokazał co potrafi. Trzeba obadrzyć go cierpliwością.
16
Szkoda że nie możemy go zarejestrować. Idealnie by się u nas teraz przydał.
1
To chyba już pewne że Leo wróci do domu. Gdzieś musi pograć do kolejnych MŚ:)
2
@kubaa3 obecnie nie ma żadnego prawego obrońcy w kadrze więc niech młodzi się pokazują jak Balde. Roberto chyba w tym nie przeszkadza. IMO idealny zawdonik na 23 grajka. Zagra na wielu pozycjach. Wychowanek. I nie bierze dużo chajsu.
6
Pedri na skrzydle zamisat Gaviego? Ktoś chyba w FcBarca.com meczy Barcy nie ogląda:)
1
Javier Tebas na króla Hiszpanii:)
33
Xavi widzę że w formie. Tak jak sędziowie w LaLiga:)
1
Super wiadomość. Dobre uzupełnienie składu.
0
Ci sędziowie w Hiszpanii to mają problem. Kolejny chłop nie będzie panować nad tym co się dzieje na boisku.
0
Xavi też oststni sezon był rezerwowym i wchodził gdzieś w 60-70 minucie. Nie wiem czy nie lepiej przdłuzyć kontrakt z Sergio niż siągać nowego Kessiego.
0
no niestety trzeba jeszcze sprzątać po czasach gdzie piłkarze rządzili klubem...
1
Idealne transfery
1
Raczej nie ma co się ekscytować takimi plotkami.
13
Później zdziwienie czemu wszyscy wolą oglądać ligę angielską.
1
Wydaję się że powinniśmy któregoś z 3 zawodników ściągnąć za darmo Jorginho/Kante/Gundogan na 4-5 pomocnika w drużynie.
1
Obejrzałem kilka ostatnich meczy Nevesa i wydaję się że byłby dobrym 4-5 pomocnikiem w drużynie zwłaszcza że cena będzie przystępna ze względu na kończący się kontrakt.
0
Jaki jest status obecnie José Gayà? Wydaję się, że jest zdrowy, a nie rozegrał w tym sezonie żadnego meczu.
0
@Azi jeszcze nie rozwiązał niestety. Dlatego warto to śledzić.
0
@Bisz mieszkałem kilka lat w Hiszpanii i faktycznie oni bardzo mocno interesują się piłką ale ludzi którzy segregują ludzi dlatego że ktoś jest wychowankiem danego klubu można policzyć na palcu jednej ręki. O wiele częściej się spotykałem się z opiniami kibiców realu, że ten Messi to kawał dobrego piłkarza. To raczej tutaj na fcbarca.com można o wiele częściej doszukać się dyskryminacji odnośnie pochodzenia niż w hiszpańskiej prasie.
11
@Herbert Powiedział prawdę. Chciał przejeść do tylko Barcy. Czekał do ostatniej chwili. Dostał kontrakt tylko na rok. Sporo się poświęcił aby tu być. Musisz zrozumieć że nie wszyscy są w życiu fanatykami i nie każdy traktuję relację Barca-Real jak wojnę na Ukrainie. To tylko piłka nożna:)
1
@Herbert a co ma powiedzieć? Jest w pracy i nie bedzie źle mówić o pracodawcy. Jest to dość logiczne.