16

@Firestone no dziwne że chce pieniądze za pracę której nie wykona.

0

Wydaję się, że jest szansa aby go nie zobaczyć w tym sezonie w koszulce Barcy.

4

Gary się odkleił. W sądzie nie wygrywa ten kto ma racje tylko ten kto ma lepszych prawników.

0

@RoberDzik Samuel Umtiti. Chłop już dawno powinien się dogadać i grać na niższym poziomie aby się odbudować. Niestety niektórzy poza pieniędzmi nie widzą nic więcej w życiu.

0

@messi564 nie ma co Álex Collado pokazał na co go stać w El Clásico. Ciekawe jak odpali jak będziemy grać o punkty:)

0

@superphreak To może Sarunasa trzeba zatrudnić w polski rządzie aby rozwiązła kwestie 500+ które tylko pogorszyło dzietność w Polsce. Fajnych masz ekspertów odnośnie narodzin dzieci. Nie wiem gdzie ten świat zmierza z tak myślących ludźmi jak ty którzy pozyskują wiedze z Youtuba i twierdzisz że są tam jakieś autorytety.

0

@slayer dla ciebie jest to nie zrozumiałem bo za dużo w życiu przywiązujesz wagi do poprawnej formy wypowiedzi zamiast zająć się w życiu czymś pożytecznym.

0

@slayer nie wiem. To trzeba się zapytać słabych ludzi którzy najlepszy moment w swoim życiu wymieniają poród dziecka. To musi być przykre życie na niskim levelu.

0

@VandaI właśnie patrzę racjonalnie i nie chce mieć zawodników w FCB którzy pomagają kobietą rodzić dzieci zamiast trenować bo później muszę oglądać 8:2 z Bayernem. Jest na zgrupowaniu w klubie gdzie go nie chcą po fatalnych kilku sezonach dla klubu. Moim zdaniem nie ma miejsca dla takich ludzi w Barcelonie. To moje zdanie i nie ma tu nic do tego czy mam dzieci czy nie. Ja bym został na zgrupowaniu i walczył o swoje marzenia.

0

@VandaI nie ma to znaczenia co ja mam czy nie mam. Jaki mam kolor skóry czy moje wyznanie. Czy skończyłem podstawówkę czy mam studia. Rozmawiamy o problemie słabych ludzi którzy nie potrafią poświęcić się aby realizować swój cel.

0

@superphreak to jest ten sam pogląd że narodziny dziecka są ważniejsze od wszystkiego innego. Dlatego koleś gra w zalgirisie a nie w NBA. Trzeba wybierać w życiu ludzi twardych którzy są nastawieni na konkretny cel. Wtedy będziemy mogli osiągać sukcesu. Panu Pjanić dziękujemy niech zatrudni się w przedszkolu.

0

@Marcelinho99 to chyba nie na takim poziomie bo tutaj wszyscy docinają na żyletki. Ma koleś 2 tygodnie aby się wykazać i jedzie popatrzeć jak jego kobieta rodzi dziecko. Fajnie

0

@Enerio to Ty chyba nie wiesz. Jest w pracy więc niech pracuję. Od rodzenia dzieci są kobiety.

1

@Coutinho007 Sergio García, Gerard López, Fernando Navarro, Damià, Óscar López, Gabri, Thiago Motta, Giovani dos Santos, Víctor Sánchez, Bojan Krkic, Jeffrén, Isaac Cuenca, Andreu Fontàs, Gerard Deulofeu, Cristian Tello, Denis Suárez, Martín Montoya, Marc Bartra, Sandro Ramírez, Jordi Masip, Marc Cucurella, Carles Aleñá, Juan Miranda, Rey Manaj, Álex Collado???, Iñaki Peña???
Uzupełniam listę:)


1

Fajnie walczy o miejsce w składzie... nie możemy stawiać na takich ludzi jak chcemy walczyć o trofea.

0

Proponuję teraz sprzedać Depay i Frenkie de Jong i będziemy ponad 20 milionów do przodu na transferach.

1

@Coutinho007 Dokładnie. Żaden wychowanek który wrócił z wypożyczenia nie zrobił kariery w FCB. Nie wolno stawiać na konia który cały czas przegrywa:)

0

@Striker bo nie odejdzie tylko pójdzie na wypożyczenie

0

@Turio Nico grał w rym sezonie z numerem rezerw. Podpisał kontrakt i dostał numer 14 w trakcie sezonu.

0

@messi564 jest dwóch graczy na pozycji plus pewnie jako 25 gracz Roberto ponieważ może grać na każdej pozycji w pomocy i na prawej obronie. Jest 5 zmian w ciągu meczu i każdy musi być dobry aby grać o ligę i ligę mistrzów. Do tego dochodzą kontuzje. Ty piszesz o chłopaku który nie dostał numeru w pierwszej drużynie i poszedł na wypożyczenie. Po powrocie nie ma żadnych ofert i jakoś nie jest rozrywany na rynku transferowym po kapitalnych występach w Grenadzie. W składzie muszą być zawodnicy którzy będą realnie rywalizować o skład. Dobrze że nie budujesz składu w FCB bo byśmy mieli kolejny sezon jak za Bartka.

0

@messi564 tak oglądałem i to nie jest poziom do gry o ligę mistrzów. Jeżeli tak uważasz to mamy grajka za 30 baniek. Poczekamy do końca presezonu i wrócimy do rozmowy. Zobaczymy czy ktoś za niego da kilka euro.

1

@messi564 widziałem jak gra w Granada na wypożyczeniu. Dlatego. Jest to poziom który nie gwarantuję gry o najwyższe trofea nawet jako rezerwowy skrzydłowy czy ofensywny pomocnik.

0

Jedno jest pewne że należy zacząć sprzedawać zawodników.

5

nie wygląda na to żeby Alex Collado został na dłużej...:)

0

@Turio aby być zgłoszony do pierwszej drużyny trzeba mieć numer od 1-25. Zobacz sobie jskie numery ma Gavi i Abde. Zawodnicy pierwszego składu nie mogą grać w rezerwach a Abde końcówkę sezonu spędził w rezerwach.

0

@Turio on ma kontrakt drużyny rezerw więc nie ma tam żadnej czarnej magii:) Tak samo jak Abde.

1

Abde chyba nie ma numeru pierwszej drużyny i nie jest kadrze. Tylko transfermarkt podaję go jako gracza pierwszej drużyny. Zresztą tak jak Gavi który nadal jest zawodnikiem rezerw.

0

Ma ktoś może info kto leci a kto nie do USA?

0

@Malibu no tak. Prowadzenie biznesu i płacenie podatków np. jako piłkarz w Rosji to zło ponieważ finansujesz bomby które lecą na głowy niewinnym ludziom. Co w tym dziwnego? Piszę prawdę.

0

@Malibu mordowanie ludzi i zrzucanie im bomb na głowę to nie jest zło? Gratuluję mózgu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?