gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma dobry sezon ale wydaje się że w następnym już nie będzie dla niego miejsca:( transfer do Boca to dobre rozwiązanie dla klubu jak i dla gracza w tym wieku.
0
Właśnie jeżeli. To jest gdybanie. A jak dostanie kontuzję i się nie będzie prawidłowo rozwijał. Dlatego napisałem że może to być jego ostatnia szansa. Odnośnie rynków to każdy obecnie rynek jest nastawiony na progres i rozwój. Liczy się tylko kasa. Przykładów można wymieniać i wymieniać. Jak w biznesie tak i w sporcie.
1
I to będzie nasza przyszłość! Kapitalna praca zarządu!!!
0
Duża kasa więc negocjacje też będą dość agresywne. Nie można się temu dziwić. Może to być dla niego ostatnia taka szansa zarobienia takich pieniędzy.
0
Neymar i jego tatuś. Teraz ma być Rabiot o jego mamusia. Dajmy sobie z tym spokój i postawmy na S. Roberto w drugiej lini.
4
Możesz go co najwyżej na weekend zaprosić w odwiedziny.
0
Wszyscy się interesują i nikt nie składa ofert. Skąd ja to znam:)
1
Co się spodziewać po zawodnik który przestał trenowac w Borussii aby wymusić transfer do FCB.
2
Tak czytając komentarze to się cieszę, że to Valverde jest trenerem i to on wyznacza skład:)
0
Z wymienionej 3 chyba najlepsza opcja kupna to Hasic:)
44
Jak schudnąć w 1 tydzień?
- strzelić 3 bramki realowi:)
Suarez teraz szybki, przystojny i najlepszy na świecie!
0
Oglądałeś ostatnie El Classico? Jeżeli tak to chyba wiesz już w czym:)
3
Chyba już wiadomo czemu rezerwowi są rezerwowymi:)
0
Jeżeli to prawda to czemu nikt go nie kupuje? Taki drugi Icardi - zwierzak jakich mało a nie bardzo kto chce położyć kasę na stół.
1
Już pisałem o tym że on słabo kontaktuje z rzeczywistością:)
0
Ktoś wie gdzie będzie można zobaczyć meczyk?
1
Czy tylko mi się wydaje że Dembele znajduje się w innej czasoprzestrzeni?
0
Paco nie dostał u nas szansy. Jesteśmy na nim na minusie. Teraz kupimy kogoś za 60 baniek żeby był zmienikiem Luisa. Chyba coś tu jest nie tak... ????
4
Najlepiej jakby przez 4 dni patrzył się w ścianę.
2
Arthur zjada Vidala. Do tego jak Rafinha trochę pogra bez kontuzji to dla Vidala złapanie się na ławkę będzie sukcesem:)
1
Widać po ruchach w klubie i decyzjach zawodników że będziemy mocni na finał Ligi Mistrzów:) Teraz gramy piach ale forma przyjdzie w odpowiednim momencie!
1
Modric nie wygrał?
3
Jak widzę Valverde jak się zminil po roku prowadzenia FCB to nie życzę Xavi ławki w Barcelonie.
2
Rakieta tak jak zawsze. Niby źle niby pod formą ale jak go brakuję w składzie to nic się nie klei w grze. Bramka palce lizać:)
1
Trudno się nie zgodzić z Albą:)
0
Gramy źle ale może to i dobrze że teraz a nie pod koniec rozgrywek. Artur będzie graczem światowej klasy.
0
Powrót Koke. To dla mnie była to większa niespodzianka niż brak Alby w poprzednich połowaniach.
0
Niestety lososiowy to hit jesieni. Teraz wszyscy mają już buty, rękawice itp. w tym kolorze. Nic dziwnego że 3 strój jest w takim kolorze.
5
Właśnie może być odwrotnie. 18:55 jest bardzo dobra godzina. Można obejrzeć mecz wziąć jeszcze prysznic i normalnie iść spać. Nie każdy na tym świecie może sobie pozwolić siedzieć przed telewizorem do 23:)
1
Praktycznie zgodzę się z Tobą tylko nie ma miękkiej gry zwłaszcza w takim klubie jak FCB. Tutaj nikt nikomu nie da szansy żeby dać szansę. Trzeba zacisnąć zęby i pokazać że umie się grać w piłkę. Wrócił po kontuzji ale tak naprawdę nikogo to nie obchodzi. Niech pokaże w Barcy B różnice. Od tego trzeba zacząć.