1

Ma dobry sezon ale wydaje się że w następnym już nie będzie dla niego miejsca:( transfer do Boca to dobre rozwiązanie dla klubu jak i dla gracza w tym wieku.

0

Właśnie jeżeli. To jest gdybanie. A jak dostanie kontuzję i się nie będzie prawidłowo rozwijał. Dlatego napisałem że może to być jego ostatnia szansa. Odnośnie rynków to każdy obecnie rynek jest nastawiony na progres i rozwój. Liczy się tylko kasa. Przykładów można wymieniać i wymieniać. Jak w biznesie tak i w sporcie.

1

I to będzie nasza przyszłość! Kapitalna praca zarządu!!!

0

Duża kasa więc negocjacje też będą dość agresywne. Nie można się temu dziwić. Może to być dla niego ostatnia taka szansa zarobienia takich pieniędzy.

0

Neymar i jego tatuś. Teraz ma być Rabiot o jego mamusia. Dajmy sobie z tym spokój i postawmy na S. Roberto w drugiej lini.

4

Możesz go co najwyżej na weekend zaprosić w odwiedziny.

0

Wszyscy się interesują i nikt nie składa ofert. Skąd ja to znam:)

1

Co się spodziewać po zawodnik który przestał trenowac w Borussii aby wymusić transfer do FCB.

2

Tak czytając komentarze to się cieszę, że to Valverde jest trenerem i to on wyznacza skład:)

0

Z wymienionej 3 chyba najlepsza opcja kupna to Hasic:)

44

Jak schudnąć w 1 tydzień?
- strzelić 3 bramki realowi:)
Suarez teraz szybki, przystojny i najlepszy na świecie!

0

Oglądałeś ostatnie El Classico? Jeżeli tak to chyba wiesz już w czym:)

3

Chyba już wiadomo czemu rezerwowi są rezerwowymi:)

0

Jeżeli to prawda to czemu nikt go nie kupuje? Taki drugi Icardi - zwierzak jakich mało a nie bardzo kto chce położyć kasę na stół.

1

Już pisałem o tym że on słabo kontaktuje z rzeczywistością:)

0

Ktoś wie gdzie będzie można zobaczyć meczyk?

1

Czy tylko mi się wydaje że Dembele znajduje się w innej czasoprzestrzeni?

0

Paco nie dostał u nas szansy. Jesteśmy na nim na minusie. Teraz kupimy kogoś za 60 baniek żeby był zmienikiem Luisa. Chyba coś tu jest nie tak... ????

4

Najlepiej jakby przez 4 dni patrzył się w ścianę.

2

Arthur zjada Vidala. Do tego jak Rafinha trochę pogra bez kontuzji to dla Vidala złapanie się na ławkę będzie sukcesem:)

1

Widać po ruchach w klubie i decyzjach zawodników że będziemy mocni na finał Ligi Mistrzów:) Teraz gramy piach ale forma przyjdzie w odpowiednim momencie!

1

Modric nie wygrał?

3

Jak widzę Valverde jak się zminil po roku prowadzenia FCB to nie życzę Xavi ławki w Barcelonie.

2

Rakieta tak jak zawsze. Niby źle niby pod formą ale jak go brakuję w składzie to nic się nie klei w grze. Bramka palce lizać:)

1

Trudno się nie zgodzić z Albą:)

0

Gramy źle ale może to i dobrze że teraz a nie pod koniec rozgrywek. Artur będzie graczem światowej klasy.

0

Powrót Koke. To dla mnie była to większa niespodzianka niż brak Alby w poprzednich połowaniach.

0

Niestety lososiowy to hit jesieni. Teraz wszyscy mają już buty, rękawice itp. w tym kolorze. Nic dziwnego że 3 strój jest w takim kolorze.

5

Właśnie może być odwrotnie. 18:55 jest bardzo dobra godzina. Można obejrzeć mecz wziąć jeszcze prysznic i normalnie iść spać. Nie każdy na tym świecie może sobie pozwolić siedzieć przed telewizorem do 23:)

1

Praktycznie zgodzę się z Tobą tylko nie ma miękkiej gry zwłaszcza w takim klubie jak FCB. Tutaj nikt nikomu nie da szansy żeby dać szansę. Trzeba zacisnąć zęby i pokazać że umie się grać w piłkę. Wrócił po kontuzji ale tak naprawdę nikogo to nie obchodzi. Niech pokaże w Barcy B różnice. Od tego trzeba zacząć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?