0

No normalnie telenowela:)

0

Do tego napisałem tylko że chciałbym aby Argentyna zdobyła MŚ. To nie znaczy że nie chcę aby Polska wygrała i nie będę im kibicował. Są ludzie z klapkami na oczach i z dość okrojonym spojrzeniem na świat - niestety.

11

Mam zostać bsnita bo nie kibicuje tej drużynie co Ty?

5

Może jest kibicem Argentyny. W sumie też bym chciał aby Argentyna wygrała MŚ:)

8

Bardzo dobra decyzja. Jest to moim zdaniem brak szacunku odnośnie kadry narodowej Hiszpanii.

4

To już robi się nie smaczne aby obserwować 13-latka:)

0

To jest już w Barcy:) Jakby przedłużył kontrakt z Atletico to by to dzisiaj ogłosił. Przejście do Barcy pewnie 1 lipca jak klauzula będzie opiewać na 100 baniek:)

0

Może mało ludzi pamięta ale Iniesta tez miał trudne początki ponieważ to Deco grał u boku Xaviego. Dopiero przyjście Pepa wszystko zmieniło.

1

Mając 16 lat i kasę 10 razy większą za kontrakt każdy by skorzystał. Nie wiadomo jak się życie ułoży a tutaj pewna kasa przez najbliższe lata.

0

Do przerwy forma jak na finał Ligi Mistrzów:)

48

Czemu Griezmann nie gra?

0

Dobre rozwiązanie. Mina się ogra a kupno Francuza przy tej klauzuli to promocja.

0

Teraz mam nadzieję że jak wszystko rozstrzygnięte to pogra pełne 90 min w każdym meczu i pokażę swój nieprzecietny potencjał.

9

Teraz takimi informacjami będziemy karmieni przez całe lato :)

1

35 mln to promocja. Nie wiem co Inter chce negocjować?

0

Wart każdych pieniędzy. Będzie z niego lider środka pola.

4

Neymar zrobił nam przysługę. Jego decyzja zaprocentuje dopiero w nadchodzącym sezonie.

1

Mnie cieszy coraz lepsza gra Denisa. Mam cichą nadzieję że to on zastąpi w przeszłości Inieste.

0

To nie przypadek. Musi coś być na rzeczy.

1

Chyba takie rozstanie będzie korzystne dla obu stron.

3

Ramos też odchodził do MU. Takie są negocjacje. Zawodnicy też chcą trochę tego tortu. Spokojnie. Umtiti podpiszę kontrakt i będzie jednym z najlepszych stoperów w historii FCB.

1

Skok na kasę w LM. W półfinale Barca, Real, Bayern i MC. 4 najsilniejsze zespoły na świecie. Szykuje się najciekawsza LM od lat:)

2

Mirek porównuję ter Stegna do piłkarza ręcznego bo gra bardzo dobrze nogami:) Piłkę nożną do biatlonu. Na TVP kabaret :)

3

Najfajniejsze jest to że 99,999% osób krytykujących Gomes chciałoby być na jego miejscu.

0

Składy znane. Raczej będzie bez niespodzianek.

3

Iniesta w takiej dyspozycji nie może jechać do Chin. Jeszcze spokojnie może pograć z 2 lata.

0

Przecież wiadomo że zagra Gomes:)

14

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Ciężko się grało a jeszcze gorzej oglądało:)

20

André Gomes czyli na zero z tyłu:)

0

Tylko co na to Munir? On by chciał kontrakt na 5 lat za kupę kasy. Później problem ze sprzedanie bo zawodnik nie chce odchodzić bo dużo zarabia. Mamy już kilku takich w kadrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?