gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No normalnie telenowela:)
0
Do tego napisałem tylko że chciałbym aby Argentyna zdobyła MŚ. To nie znaczy że nie chcę aby Polska wygrała i nie będę im kibicował. Są ludzie z klapkami na oczach i z dość okrojonym spojrzeniem na świat - niestety.
11
Mam zostać bsnita bo nie kibicuje tej drużynie co Ty?
5
Może jest kibicem Argentyny. W sumie też bym chciał aby Argentyna wygrała MŚ:)
8
Bardzo dobra decyzja. Jest to moim zdaniem brak szacunku odnośnie kadry narodowej Hiszpanii.
4
To już robi się nie smaczne aby obserwować 13-latka:)
0
To jest już w Barcy:) Jakby przedłużył kontrakt z Atletico to by to dzisiaj ogłosił. Przejście do Barcy pewnie 1 lipca jak klauzula będzie opiewać na 100 baniek:)
0
Może mało ludzi pamięta ale Iniesta tez miał trudne początki ponieważ to Deco grał u boku Xaviego. Dopiero przyjście Pepa wszystko zmieniło.
1
Mając 16 lat i kasę 10 razy większą za kontrakt każdy by skorzystał. Nie wiadomo jak się życie ułoży a tutaj pewna kasa przez najbliższe lata.
0
Do przerwy forma jak na finał Ligi Mistrzów:)
48
Czemu Griezmann nie gra?
0
Dobre rozwiązanie. Mina się ogra a kupno Francuza przy tej klauzuli to promocja.
0
Teraz mam nadzieję że jak wszystko rozstrzygnięte to pogra pełne 90 min w każdym meczu i pokażę swój nieprzecietny potencjał.
9
Teraz takimi informacjami będziemy karmieni przez całe lato :)
1
35 mln to promocja. Nie wiem co Inter chce negocjować?
0
Wart każdych pieniędzy. Będzie z niego lider środka pola.
4
Neymar zrobił nam przysługę. Jego decyzja zaprocentuje dopiero w nadchodzącym sezonie.
1
Mnie cieszy coraz lepsza gra Denisa. Mam cichą nadzieję że to on zastąpi w przeszłości Inieste.
0
To nie przypadek. Musi coś być na rzeczy.
1
Chyba takie rozstanie będzie korzystne dla obu stron.
3
Ramos też odchodził do MU. Takie są negocjacje. Zawodnicy też chcą trochę tego tortu. Spokojnie. Umtiti podpiszę kontrakt i będzie jednym z najlepszych stoperów w historii FCB.
1
Skok na kasę w LM. W półfinale Barca, Real, Bayern i MC. 4 najsilniejsze zespoły na świecie. Szykuje się najciekawsza LM od lat:)
2
Mirek porównuję ter Stegna do piłkarza ręcznego bo gra bardzo dobrze nogami:) Piłkę nożną do biatlonu. Na TVP kabaret :)
3
Najfajniejsze jest to że 99,999% osób krytykujących Gomes chciałoby być na jego miejscu.
0
Składy znane. Raczej będzie bez niespodzianek.
3
Iniesta w takiej dyspozycji nie może jechać do Chin. Jeszcze spokojnie może pograć z 2 lata.
0
Przecież wiadomo że zagra Gomes:)
14
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Ciężko się grało a jeszcze gorzej oglądało:)
20
André Gomes czyli na zero z tyłu:)
0
Tylko co na to Munir? On by chciał kontrakt na 5 lat za kupę kasy. Później problem ze sprzedanie bo zawodnik nie chce odchodzić bo dużo zarabia. Mamy już kilku takich w kadrze.