3

Reka była ale nie było karnego. Czy Ci piłkarze nie znają przepisów? W sumie to by pasowało do całej tej szopki z hiszpańskim sedziowaniem:)

0

Fakt. Ręką ewidentne ale karnego nie było. 74 mecz bez karnego to tylko statystyka nic więcej. Obysmy dobili przynajmniej do setki:)

0

W Hiszpanii niestety nikt nie ma do nich szczęścia. Po prostu są słabi i nie dorównują poziomem do La Ligi.

2

Z tego wynika że tylko Valverde wie kto dzisiaj zagra w pierwszej 11:)

2

Szkoda chłopa ale nie ma szans w Barcy. Dla nas obecnie bardziej przydatny jest Vidal który może zagrać również na obronie i daje większe pole manewru.

0

Lekka przesada. Niedługo piłkarze nie bada mogli nic powiedzieć.

3

Marca już się przerzuca na piłkę ręczna:) Kiedys nie do pomyślenia zwłaszcza że dzisiaj hit Valencia - Real.

18

Alba Ci prawdę powie:)

0

Siedzia jak na realia hiszpańskie bardzo dobre zawody:)

0

Ławka wygląda zacnie:)

0

Niech moc będzie z nim i żeby zdobył mistrzostwo świata w Rosji:)

3

Karny podyktowany w stylu hiszpańskich sędziów.

1

Już kiedyś to pisałem. To byłby jeden z najlepszych stoperow na świecie aby nie kontuzje. Już jak grał w Arsenalu to robił różnice. Teraz wskoczył by na jeszcze wyższy poziom ale znowu... :(

0

Jak już go nie chcą w Milanie to powinien kończyć karierę:)

29

Sprzedać i zapomnieć. Nic z niego nie będzie. Oczywiście pisze o poziomie Barcy. W takim Interze to może i nieźle pograć.

0

Najlepiej jakby poszedł do Arsenalu z opcją odkupu po 1 sezonie i 2 sezonach. Raczej by nie miał problemów z grą w pierwszej 11.

0

Może teraz cos wypadałoby sprzedać?

0

W zimie mieliśmy sprzedawać i zmniejszać kadrę aby postawić na wychowanków:)

0

Szkoda ze Ci wszyscy Brazylijczycy są tacy mało ogarnięci:)

0

Davids uratował wtedy Rijkaarda. Graliśmy straszny piach do stycznia.

3

Kiedyś piłkarz w wieku 30 lat kończył karierę. Obecnie spokojnie można grać do 35 lat na bardzo wysokim poziomie. Piłkarze zwracają teraz uwagę na dietę oraz mają większy dostęp do regeneracji. Przykładem jest Messi który chodząc jest najlepszym piłkarzem na świecie.

3

Szkoda chłopa. Dobrze się zapowiadał ale szklanka jak brat niestety...

0

Wygląda na to że transfery Zubiego nie były takie złe... Teraz byśmy w ciemno brali takiego dyrektora sportowego...

1

My mamy talent w pierwszej 11. Pokazaliśmy to w ostatnim meczu wygrywając 3:0!

2

Bez żadnych wypożyczeń!
Jak go chcą to nich wykładają kasę.
Jak nie to niech zostaję bo sezon długi i może się jeszcze sporo zdarzyć.
Dla mnie idealny zmienik. Wejdzie poda czy strzeli na 3:0 z realem:)

1

Jak zobaczyłem zdjęcie Kene to myślałem że go kupujemy:)

2

Takie mam przeczucie że jakby Neymar nie odszedł od nas latem to dzisiaj byśmy się nie cieszyli z 3 punktów.

32

S. Roberto ma ta niepisana umiejętność że gra świetnie w bardzo w bardzo ważnych meczach. Kolejny jego genialnym występ!

0

Widać na tych zdjęciach że jest drużyna:) I to chyba najważniejsze na nadchodzący 2018 rok!

0

Podziękowania dla Zidane za taktykę antyMessi:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?