0

Coś czuję że to nie wystarczy.

2

Wszystko wygląda na to że się dogadaja. Teraz tylko pytanie ile Barca będzie musiała zapłacić?

3

400 baniek to idzie za 3 lata do PSG:)

0

I 150 baniek psu w dupe:(

0

Chyba 2 koszyk silniejszy

1

Bartkowi czas powiedzieć do widzenia

0

Im szybciej odejdzie tym lepiej dla jego kariery. Obecnie nie ma szans na grę a w słabszym zespole może się szybko rozwinąć.

0

W tym sezonie będziemy chyba grać na dwóch DM i Messim za typowa 9 plus dwóch fałszywych skrzydłowych.

0

Dla mnie te kontrakty są z dupy. Jest to pochodną niewolnictwa na demokratycznych warunkach.

0

Messi idzie do Pepa

0

Witamy Douglas 2. Tylko że ten kosztował 40 baniek

0

To ten koleś który mówił że Neymar nie odejdzie na 200%?

2

Też nie widzę innego wyjaśnienia tego transferu niż przekręt

5

Liczę na D.Suareza. Mam nadzieję że wykorzysta szansę i zagra na wysokim poziomie.

0

Przykro ale latka lecą. Jeden z najlepszych pomocników w historii piłki nożnej ale zdrowie z wiekiem będzie zawodzić.

1

Kupiliśmy kolesia za 40 baniek który nie poradził sobie w Tottenham. Transfer roku

0

Ja się nie burzylem że Neymar chciał odejść. Cieszę się że już go nie ma. Barcy wyjdzie to na wielki plus☺️ Zarobili kupę forsy a Brazylia to Brazylia

1

Tak to się właśnie kończy jak ktoś ma za dużo kasy

0

Trzeba podjąć męską decyzję czyli postawić na S.Roberto w pomocy, a w ataku na D.Suareza oraz Deulofeu. Jak wróci Rafinha to dać mu szansę. Nie robić takich transferów za 100 baniek bo to nie ma sensu. Lepiej kasę na nowy stadion przeznaczyć.

0

Jeżeli nie chcą negocjować ceny to poznają stanowisko 31 sierpnia.

0

Już nie wierzę w to co pisze Sport i MD. Sami to pewnie wymyślają aby mieć robotę.

2

Powinien grac z D. Suarezem na zmianę na lewym skrzydle. Żadnych transferów za 100 baniek. Nie dajmy się zwariować.

1

Jest mały problem w tym co mówi Alves. Neymar idzie do PSG dla kasy a nie żeby być szczesliwy

16

Problem jest już w tym że kibice go nie chcą.

11

Mam nadzieję że nie zagra już z Realem. Ogólnie nie chce go już widzieć w koszulce Barcy. Nie obchodzi mnie jak jest dobry i ile jest wart marketingowo. Będzie mi po prostu psuł radość z oglądania mojego Kochanego klubu. Też mnie średnio obchodzi czy wygramy w tym sezonie coś czy nie. Jak nie teraz to za rok lub za dwa tylko bez takich ludzi jak ten koleś. Braca to więcej niż klub i nie powinien w żaden sposób tolerować takiego zachowania. Koniec i kropka.

21

Kobicuje Barcy od 92 roku i nigdy tak nie pragnąłem odejścia piłkarza jak teraz. Niektórzy po prostu nie zasługuja aby nosić koszulkę w bordowo-granatowe barwy!

0

Psycha mu siada

0

Z filmiku wynika jasno że nie odejdzie:) heheh

0

Będziemy grać na dwóch DM. Ale czad;-)

0

Po 1 lipca będzie wszystko wiadomo jak zawodnik będzie mógł oficjalnie już negocjować kolejny kontrakt. Teraz nikt nie puści pary z ust aby nie narazić się na sankcje FIFA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?