gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś czuję że to nie wystarczy.
2
Wszystko wygląda na to że się dogadaja. Teraz tylko pytanie ile Barca będzie musiała zapłacić?
3
400 baniek to idzie za 3 lata do PSG:)
0
I 150 baniek psu w dupe:(
0
Chyba 2 koszyk silniejszy
1
Bartkowi czas powiedzieć do widzenia
0
Im szybciej odejdzie tym lepiej dla jego kariery. Obecnie nie ma szans na grę a w słabszym zespole może się szybko rozwinąć.
0
W tym sezonie będziemy chyba grać na dwóch DM i Messim za typowa 9 plus dwóch fałszywych skrzydłowych.
0
Dla mnie te kontrakty są z dupy. Jest to pochodną niewolnictwa na demokratycznych warunkach.
0
Messi idzie do Pepa
0
Witamy Douglas 2. Tylko że ten kosztował 40 baniek
0
To ten koleś który mówił że Neymar nie odejdzie na 200%?
2
Też nie widzę innego wyjaśnienia tego transferu niż przekręt
5
Liczę na D.Suareza. Mam nadzieję że wykorzysta szansę i zagra na wysokim poziomie.
0
Przykro ale latka lecą. Jeden z najlepszych pomocników w historii piłki nożnej ale zdrowie z wiekiem będzie zawodzić.
1
Kupiliśmy kolesia za 40 baniek który nie poradził sobie w Tottenham. Transfer roku
0
Ja się nie burzylem że Neymar chciał odejść. Cieszę się że już go nie ma. Barcy wyjdzie to na wielki plus☺️ Zarobili kupę forsy a Brazylia to Brazylia
1
Tak to się właśnie kończy jak ktoś ma za dużo kasy
0
Trzeba podjąć męską decyzję czyli postawić na S.Roberto w pomocy, a w ataku na D.Suareza oraz Deulofeu. Jak wróci Rafinha to dać mu szansę. Nie robić takich transferów za 100 baniek bo to nie ma sensu. Lepiej kasę na nowy stadion przeznaczyć.
0
Jeżeli nie chcą negocjować ceny to poznają stanowisko 31 sierpnia.
0
Już nie wierzę w to co pisze Sport i MD. Sami to pewnie wymyślają aby mieć robotę.
2
Powinien grac z D. Suarezem na zmianę na lewym skrzydle. Żadnych transferów za 100 baniek. Nie dajmy się zwariować.
1
Jest mały problem w tym co mówi Alves. Neymar idzie do PSG dla kasy a nie żeby być szczesliwy
16
Problem jest już w tym że kibice go nie chcą.
11
Mam nadzieję że nie zagra już z Realem. Ogólnie nie chce go już widzieć w koszulce Barcy. Nie obchodzi mnie jak jest dobry i ile jest wart marketingowo. Będzie mi po prostu psuł radość z oglądania mojego Kochanego klubu. Też mnie średnio obchodzi czy wygramy w tym sezonie coś czy nie. Jak nie teraz to za rok lub za dwa tylko bez takich ludzi jak ten koleś. Braca to więcej niż klub i nie powinien w żaden sposób tolerować takiego zachowania. Koniec i kropka.
21
Kobicuje Barcy od 92 roku i nigdy tak nie pragnąłem odejścia piłkarza jak teraz. Niektórzy po prostu nie zasługuja aby nosić koszulkę w bordowo-granatowe barwy!
0
Psycha mu siada
0
Z filmiku wynika jasno że nie odejdzie:) heheh
0
Będziemy grać na dwóch DM. Ale czad;-)
0
Po 1 lipca będzie wszystko wiadomo jak zawodnik będzie mógł oficjalnie już negocjować kolejny kontrakt. Teraz nikt nie puści pary z ust aby nie narazić się na sankcje FIFA.