gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ronald Koeman wygląda na fajna opcje na zastąpienie LE. Everton gra coraz lepiej. Koeman stawia na młodych. Widać że ma pomysł na grę.
7
Po jest podstawa w profesjonalnym podejściu do sportu. Trzeba i należy koncentrować się na rzeczach na które mamy i od nas są zależne.
0
To, że się razem nie spotkają na treningu nie znaczy że nie będą trenować. Trzeba się rozbiegać po takim wysiłku jak mecz na następny dzień i pewnie niektórzy dostaną zadania indywidualne do wykonania.
0
Muszą się przede wszystkim skupić na grze. Bo grają piach. Sedziowanie to też piach ale na to nie mają wpływu. Jeżeli jest ustawione że w tym roku Real ma wygrać to wygra.
3
To sędzia decyduje o pomocy dla zawodnika. Jaki sędzia był to chyba każdy widział. I tak chyba lekarze wbiegli bez jego zgody.
1
Chciałbym skład MD. Jeszcze sporo meczy a Real ciśnie rezerwami. Trzeba oszczędzać siły zwłaszcza że rewanż na Camp Nou.
0
Nie wypuści bo nie jest powołany;-)
9
Teraz tylko40 baniek i Héctor Bellerín jest nasz:)
0
Według mnie taka 11 wygląda przyzwoicie:)
Buffon
Ramos- Pique-Bonucci-Marcelo
Modric-Kante
Messi-Iniesta-Ronaldo
Lewandowski
29
Jak przedłuży kontrakt to pozamiata statystyki na wiele lat. Kiedyś będziemy opowiadać wnukom że żylismy w erze Messiego.
2
Dobra 11. Można się kłócić na paru pozycjach ale to już bardziej odczucia subiektywne.
1
Oglądałem wszystkie mecze i powiem ze takiej dominacji to nawet pierwsza drużyna nie robi. Nawet w przegranym meczu z Sevilla mieliśmy przygniatajaca przewagę.
8
Ibra też jest wielki. W tym wieku być jednym z najlepszych napastników na świecie. Szacunek!
0
Ludzie się podniecaja tym że ktoś wcześniej wrócił. Przecież to jest wszystko ustalane z trenerami. Regeneracja to przecież najważniejszy trening;-)
0
Pierwszy normalny. Za 2 lata wszyscy będą z Chin wracać za darmo ponieważ komuś z władz centralnych odwidzi się pilka nożna.
0
Robi się powoli pewne że LE nie zostaje. Z tego widać jak ciężko być trenerem Barcy i jaka presją cały czas ciąży na takiej osobie. Przypomnę że LE jest najlepiej zarabiający szkoleniowcem na świecie. Ponad 1,5 banki brutto za miesiąc
0
Nie jest odpowiednia osoba na tym stanowisku. Rozumiem że każdy komuś kibicuje ale jego stanowisko wymaga aby był kibicem La Ligi. Skupia się na odwiecznym konflikcie Barca-Real a powinien na konkurencji ligi hiszpańskiej np. z liga angielska.
0
Można być byłym wychowankiem? ;-)
0
Zagrał piach w pierwszej połowie z Realem więc siedzi na ławce. Tyle w temacie;-)
6
Z całym szacunkiem do Modrica. Iniesta to trochę inny poziom. Jest to jeden z najlepszych pomocników w historii piłki nożnej obok Zidana czy Xaviego.
5
Lepiej teraz wydać 100k funtów niż za 5 lat 100 milionów. Wystarczy że co 10 taki transfer wypali.
0
Przecież nie było spalonego:-)
2
Aż żal czytać tych wszystkich wypocin: po co ten mecz? Po co gra MSN? Odpowiedź jest prosta. Dla KASY. Ekspansja i walka o pierwsze miejsce w popularności w krajach arabskich jest mega ważna z punktu widzenia marketingowego.
0
Takie coś jak szczęście nie istnieje. Jest to wymówka dla słabych. Albo się ma umiejętności i się wygrywa albo się ich nie ma i się przegrywa.
6
Wolę grać z PSG niż z Napoli.
0
Pamiętam jak George Weah nami miotał. Szkoda że później wybrał Milan i się skończył. Mógł wtedy iść praktycznie do każdego klubu.
0
PSG na miękko. Ciekawe jak Real z Napoli oraz Arsenal z Bayernem. Wenger chyba w końcu po 10 latach ustabilizowal skład i może być mocny w tej Lidze Mistrzów.
13
Dzięki tym umowa możemy kupować takich piłkarzy jak Neymar czy Suarez. Coś za coś. Nic nie ma za darmo.
0
Jak przedłuży kontrakt z Barca stanie się niekwestionowaną Legenda Barcelony. Jego statystyki jeszcze długo nie będą pobite.
0
Byłby jednym z najlepszych stoperów dla Barcy żeby nie kontuzje. Dobry w powietrzu, szybki i do tego z bardzo dobra technika. Niestety...