gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobre podejście. Walczyć zawsze trzeba od pierwszego do ostatniego gwizdka.
9
Jak pewnie jeszcze z 20 klubów z Europy. Ciężko się nim nie interesować jak gra na takim poziomie w wieku 18 lat. Niestety do wyciągnięcia za powyżej 50 baniek. Nie z racji umiejętności tylko na kontroferty petrodolarow.
0
Opanował do perfekcji taki sport jakim jest piłka nożna. Do tego gra w idealnym dla siebie klubie który gra pod niego i jest jego wychowankiem. Ciężko będzie komukolwiek to pobić.
2
Bez Pique jesteś w czarnej dupie. Dwa ciężki wyjazdy do Valenci i Sevilli. Oj będzie się działo.
2
Dlatego ten klub jest wyjątkowy. Nie ugieli się przed Franco to takie UEFA wciągną nosem.
0
Jak grał w Barcelonie to nie zrobili takiego błędu przez 2 lata. W Manchesterze to już jego któreś takie zagranie. Moim zdaniem bramkarze powinni grać jak stoperze odnośnie grania nogami ale w takich sytuacjach powinni piłki kopać po autach.
2
Grupa Ultrasow coraz większą z meczu na mecz. Co zresztą bardzo cieszy:-)
0
Patrząc na składy to z MC wziąłbym tylko Bravo;-)
2
W tym wieku nie wiadomo co z nim będzie. Już wielu było fantastycznych zawodników internetu którzy w seniorskiej piłce nie potrafili nic szczególnego. Trzeba obserwować i skopiować co tańsze i wkładać do głowy DNA Barcy. Może co 10 odpali.
2
Pep stworzył Barce. Najpierw jako zawodnik. Później jako trener. Wie co mówi.
0
Urzue świetny fachowiec. W ostatnich latach mamy idealnych asystentów.
10
Jeden z lepszych bramkarzy w historii FcB. Praktycznie bronił bez żadnego drastyczne błędu. Super zawodnik i świetny transfer Zubizaretty.
5
Kupujemy ostatnio bardzo dobrze ale chyba jeszcze gorzej sprzedajemy. Zaraz się okaże że na Vidalu jesteśmy z 15 baniek w plecy.
0
Jest wart tych 8 baniek.
0
Nie ma taktyki anty-messi. Musi sam z siebie mieć słaby dzień aby go powstrzymać. Jak ma dzień to pozamiatane.
2
I to są transfery które należy robić. Niech 1 z 5 takich grajkow odpali a będziemy mieli zawodnika na kilka dobrych lat za niewielki pieniądze.
1
Czasami też o treningu zapomniał jak był w Barcy;-)
5
W końcu odpalił. Dla mnie największą niewiadoma przed sezonem. Brawo!
0
Coś D.Suarez nie dostaje szans aby dłużej pograć. Co wejdzie to gra bardzo dobrze. Może dzisiaj z ławki 30 min i pokaże ze go stać na pierwszą 11 od czasu do czasu.
2
Szanuje gościa bo zbudował Depor które było potęga w La Liga ale na starość coś już nie styka. Nie chcieli ale wykupili klauzulę odejścia. Wiadomo że jak się planuje transfery to się ma kilka opcji. Później podejmuje się decyzję. Barca wybrała Rivaldo co było świetna decyzja.
0
Jeszcze w lecie zwolnili Manciniego bo chciał wzmocnień a Chińczycy stawiali na młodzież. Po kilku miesiącach zmiana nurtu. Coś czuję że jeszcze parę długich sezonów minę jak coś może z tego Interu będzie.
2
Przecież nikt nikogo w takim klubie nie powoła nawet na ławkę rezerwowych jak będzie słaby. Trzeba wykazać się najpierw na treningu.
30
Wszyscy się podniecaja tym Vidalem że nie gra. Po prostu jest slaby i tyle. Nie on pierwszy nie ostatni nie sprostał wymaganiom FcB.
0
Hiszpania idzie w dobrym kierunku aby wygrać MŚ w Rosji.
0
Babol dziennikarski aby się lepiej książka sprzedawała. Słabe i nie na miejscu.
7
Dla mnie to jakaś abstrakcja. Jest prowadzona kampania przeciwko dryblowaniu co jest esencja i pięknem piłki nożnej.
0
Bardzo dobra decyzja. Wizerunkowe Roni jest cały czas bardzo mocny
0
A wasi to cyborgii którzy kontuzji nie mają. Już dawno takiej bezsensowne odpowiedzi nie czytałem.
0
Jeżeli zamiast ligi mistrzów i la ligi wprowadzi się superlige w Europie to tak. Inaczej to piłkarze już nie dają rady grać wszędzie. To są dodatkowe 7 męczy w innym rejonie świata na maksymalnym obciążeniu. Trzeba się zastanowić nad priorytetemi i dobrem zawodników.
3
A tak dobrze się zapowiadał. Pamiętam jak nie przetrwał pierwszego okresu przygotowawczego z LE. Za słaby w obronie i do tego odporny na przyswajanie wiedzy.