0

Nie dziwie mu się. Chcę tyle zarabiać co w Barcy. Piłkarzem nie będzie już dobry a do emerytury z czegoś będzie trzeba dokładać;-)

13

Dużo przed nim pracy. Pozycja stopera w Barcy jest piekielnie trudna. Tak samo jak w Realu. Od wielu lat grają tam Ci sami piłkarze i nie widać zmian.

0

Ciekawe czy któryś z nich odpali. Chyba potrzeba nam kogoś już na poziomie Iniesta lub Xaviego. O Messim nie marzę:-)

1

Proponuję zmotywować ich do odejścia i niech trenuja z Barca B. Nie ma sensu głowy sobie zawracać. Football jest okrutny.

0

Dadzą 40 to się pomyśli;-)

3

Dobry wywiad. Widać że jest to Katalonczyk z krwi i kości. Będzie z niego świetny trener Barcy.

0

Problem w tym że była już wynegocjowaćna wyższa kwota. Zarząd się przeliczyć i chciał więcej a dostał mnie. Jak widać tragedii nie ma ale mogło być znacznie lepiej.

0

Jeżeli już muszą kogoś kupić to jedyny wybór to Vietto. Z Munirem zabezpiecza atak. Młodzi i przynajmniej jeden musi odpalić:-)

0

Jakby Vermalena omijały kontuzje to można Rudego pchnac. Na pewno ma większy potencjał. Niestety gdyby babcia miał...

0

Jak Real nie kupi gwiazdki typu Pogba który będzie musiał grać że względu na marketing to ciężko będzie ich ograć w tym sezonie.

9

Trzeba stawiać na swoich. Nie jest gorszy od jakiś wynalazków tego sezonu w La Liga.

0

Tu się z Tobą zgodzę. Jak taki Bakambu chce grać i zarabiać w Barcy to powinien przyjść z kartą zawodniczka w ręku. Wydawanie na niego kasy mija się z celem. Dobrze ze wiedzą o tym w Barcy...

2

No i git. Koleś nie jest wart nawet 20 baniek więc po temacie.

1

Niestety za wysokie progi. Dobry ruch ze strony Barcy. Koleś został gwiazda zanim nauczył się grać w piłkę.

1

I to jest bardzo dobra informacja.

3

Jakoś Vietto nie wydaje się być lepszym od Munira. Munir swój chłop i też musi grać. Moim zdaniem szkoda 20 baniek. Lepiej kogoś kupić do Barcy B.

0

A ja cos czuje ze S.Roberto w ciągu 2-3 lat będzie najlepszym prawym obrońca na świecie:-)

1

Pamiętam jakbym dupe uratował w Maladze;-)

0

Trzeba dać szansę S.Roberto.

11

Tak tylko on poszedł z klauzuli. Barca go nie chciała sprzedawać.

0

Niestety zgodzę się z prezesem inspektorów. Prawo jest równe dla wszystkich a kampania jest z dupy. Każdy popełnia błędy i trzeba się nauczyć trochę pokory.

0

Papiery ma aby grać w FcB. Jest szybki, dobry technicznie, opanowany oraz świetnie się ustawia. Może to być doskonała inwestycja. Za kilka lat może być najlepszym obrońca na świecie.

1

Mega dobra sprawa jest ze mówimy publicznie że mamy mało na transfery. To pozwala kupować tanio. Zwłaszcza że musimy wzmocnić tylko i jedynie ławkę.

2

To znaczy jest bardzo dobrym ojcem. Chcę jak najlepiej dla syna.

0

Kontrakt nie podpisany więc trwają negocjacje a przejście do PSG to najlepszy argument aby podbić stawkę. Jak zawsze chodzi o kasę.

0

Nie może być samych napastników ale Kross jak skrzydłowy jest ok;-)

0

Dobrze ze mu się to w reprezentacji przydarzyło;-)

0

Zgadzam się w 100%. Niestety tak nie będzie. Kupimy Pogbe lub gwiazdę jednego turnieju Euro16.

0

Kogoś musi nieźle duża boleć...

3

Co by oni nie mówić to gracz który przyczynił się do największych sukcesów Barcy. Według mnie najlepszy prawy obrońca Barcy w całej historii klubu i pewnie jedne z najlepszych jacy chodzili po tej ziemi. Powodzenia Dani!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?