2

Mes que un Club to tylko marketing. Obecnie liczy się tylko kasa. Również wypowiedź że sprzedalismy za pół ceny. Sprzedalismy bo była potrzebna kasa na Paco a nikt nie chciał dać 30 baniek za 32 letniego bramkarza.

0

Z zestawienia wynika że dobrze kupujemy. Ze sprzedażą też sobie radzimy patrząc że chcemy upłynie zawodników słabych którzy zarabiają po 3-4 razy więcej niż przeciętnie inni bym mogli zaoferować.

0

Jeżeli to sie okaże prawda to najlepszy transfer z klubu w tym okienku:-)

1

Z powołań wynika jak mocna mamy kadrę w tym sezonie. Jedynie Masip nie może liczyć na powołanie do reprezentacji.

0

Szkoda ze nie trenował Iniesta. Mam nadzieję że szybko wróci do zdrowia.

0

Wygląda przyzwoicie;-)

0

Manchester City nie wyjdzie z grupy;-)

0

Trzeba z tego korzystać. Valencia potrzebuje sprzedawać a my możemy kupować. Paco Alcacer może za rok już być wart 60 baniek. Jest młody i ma ogromny potencjał. Nic nie stoi na przeszkodzie aby za 5 lat grali razem z Munirem w ataku.

0

Piszesz głupoty. Bartra odszedł bo Dortmund skorzystał z klauzuli wykupu. 5 Bo? A jak Messi i Suarez dostanie kontuzji to kto będzie grał w ataku? Tak można bezsensowne pisać bez końca.

0

Ciekawe co ten Bauza wymyśli. Ekipę ma Na Mistrzostwo Świata Tylko musi to umiejętnie poukładać.

0

Pep miał inny zespół na początku niż LE dlatego taka różnica. Jeden i drugi to świetni trenerzy.

0

Teraz tylko czekać na informacje o kontuzji Vermalena.

2

Mamy już 2 Brazylijczykow w kadrze i to już o 1 za dużo.

0

My Bravo sprzedamy za 12 baniek. Tak aby stracić na tej wymianie.

0

Dzisiaj na Anoeta real nie da rady. Barca już na początku odskoczy i tak pozostanie do 38 kolejki;-)

0

Mają Włoszczowska srebrna medalistka XCO. Dziewczyna od ponad 10 lat znajduje się w czołówce światowej. Medal należał się jej jak psu bida;-)

1

Kto tęskni za Alvesem? S.Roberto daje rade!

0

Fernandez by ich wszystkich opchnal za max 100 baniek:-)

0

Jak go Monchi chce to powinniśmy go brać. Zwłaszcza że 12 baniek to jak na dzisiejsze warunki na rynku duża promocja.

2

No i teraz się zacznie;-)

0

On tego nie zrozumie.

10

I w 7 spotkaniach bronił Bravo, a my chcemy go sprzedać:-(

63

Polać mu. Mądrze gada!

0

Jak zdrowie dopisze to może coś z tego będzie. Ostatni sezon aby coś w końcu pokazać.

0

Jakie to ma znaczenie czy był jakiś transfer czy nie? Opierając się na Twojej argumentacji to Juventus nigdy by nie sprzedał Pogby za taką kasę. Rynek jest dynamiczny i jak Manchester chce Bravo to nich wykłada 30 baniek. Może Ty napiszesz kogo Guardiola może ściągnąć na bramkę zamiast Bravo? Który bramkarz gra "przyzwoicie" nogami? Podobno wystarczy poszukać:-)

0

Bravo gra rewelacyjnie nogami. Gra w każdej akcji jako 3 stoper i to z jakim spokojem. Ani jednego błędu w zeszłym sezonie. Valdes np. to się chowa przy nim - przypomnę chociaż dwa błędy z Realem - bramki Benzemy i Di Marii na Camp Nou. Do tego Bravo jest w znakomitej formie. Wczoraj wyciągnął 2 setki. Ma potencjał aby grać jeszcze długo na wysokim poziomie. Nie wiem po co sprzedawać takiego bramkarza za 15 marnych baniek. Co do Alvesa to na obecną chwilę to 3 bramkarz Valenci wyceniony na 3 miliony - bez komentarza:-) Kiedyś fakt dał remis 0:0 na Camp Nou i nawet karnego obronił Messiego ale to dawne czasy. Jak sprzedawać Bravo to przynajmniej za 30 milionów. manchester City nie ma alternatyw na rynku na ta chwile.

6

To napisz mi kolego ile jest ma rynku bramkarzy tak dobrych i grających bardzo dobrze nogami.

Wiek 33 lata dla bramkarza jest optymalny. Popatrz na Buffona co robi w wieku prawie 40 lat.

0

To niech LE powie Fernandezowi aby sprzedał jeszcze Duglasa i żeby jechał na wakacje. Kadra jest kompletna!

9

Okienko transferowe wygląda naprawdę porządnie. Oby nie popsuło się po sprzedaży Bravo za śmieszne 15 mln.

0

Mam nadzieję, że pojedzie do Bilbao. Tam potrzebujemy doświadczonych zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?