0

Statystyka musi być podtrzymana. Mega ważny mecz i trzeba zdobyć 3 punkty.

0

Oby Sport miał rację. Denis powinien grać jak najwięcej. Zwłaszcza w takich meczach jak ten z Sevilla. To jest nasz przyszłość.

4

W tym sezonie niby Sevilla sprzedała najlepszych zawodników ale tak naprawdę mocno się wzmocnił. Strata Krychowiaka wydaje wychodzić im na plus.

0

Koleś jest przereklamowany. Nic jeszcze nie gra a trzeba dać z 20-30 baniek. Zdecydowanie na nie.

0

Jest sens w jego wypowiedziach. Ma charakter. Arsenal jak przedłuży umowę będzie miał świetnego gracza na długie lata lub kupę petro dolarów.

0

Obrona Portugalii wygląda naprawdę przyzwoicie:-)

0

Dobrze gada. Polać mu:-)

0

MB zamiast Realu na stronie powinni dać Sevilla. Grają świetnie w tym sezonie i należa im się pierwsze strony gazet. W niedzielę będzie 90 minut nerwów.

31

Nie ma co płakać. Nie przegraliśmy z ogórkami. Nie wszystko można wygrać. Pierwsze miejsce w grupie mamy prawie pewne a Liga Mistrzów zaczyna się o fazy pucharowej. Ważniejsze jest wygranie z Sevilla w weekend.

0

Jeżeli fizycznie jest przygotowany to Turana. Doświadczenie będzie bardzo potrzebne w tym meczu.

20

Niektórzy w całym sezonie tyle nie mają a są uważani za świetnych zawodników;-)

0

W następnym letnim okienku powinniśmy się skupić na prawym i środkowym obrońcy. Uważam że dobre transfery i przyszłościowe można zrobić za 15 baniek na głowę. Rynk francuski wygląda imponująco jeżeli brać pod uwage jakość i cenę piłkarza.

0

Jedna nie wiadomo. Kto zagra zamiast Iniesty? Chciałbym zobaczyć w pełnym wymiarze czasowym D.Suareza.

22

Żal ich dupe ściska że w ostatnich latach to FcB rządzi w La Liga. Po części ich w sumie rozumiem.

0

Tworzą własny świat. Jak ktoś jest chociaż trochę obiektywny to stwierdzi że salony był ewidentny. Przecież jakby Suarez nie podskoczyć to piłka by go trafiła.

0

Jacy sędziowie taki komitet:-)

2

Dobry ziom. Przez 90 minut rzucał mięsem na innych ludzi a później rzucił w drugiego człowieka przedmiotem i tłumaczy się że ktoś go sprowokowal bo się cieszy ze zdobytej bramki która daje 3 punkty w doliczonym czasie. Ci ludzie to jacyś zombi.

0

Robi się szpital z tyłu. Zostało tylko 4 obrońców. Nie dobrze:(

4

Wpuszcza się zwierzęta na stadion i pozwala się wyzywać rzucać i robić inne głupie rzeczy. Bo piłkarzowi nie wolno zwrócić uwagi. Zaraz kogoś zabija i się powie że zostali sprowokowani bo przeciwna drużyna bramkę straciła.

3

Koleś oderwany od rzeczywistości. Gramy w Lidze Mistrzów i La Liga o pierwsze miejsce. Nic dziwnego że naszym priorytetem nir jest superpuchar Katalonii.

11

Dawać go na superpuchar Katalonii. Niech wyjdzie na boisko i pokaże to co umie.

0

I to jest bardzo dobra decyzja.

2

Mecz z MC to pikuś. Nich się szykuje na starcie z Sevilla. Tam będzie nam bardzo potrzebny.

0

Nie wiem po co takie mecze jak o superpuchar Katalonii. Już sam puchar jest grany rezerwami.

0

Arad będzie grał w podstawowym składzie. Gomes musi trochę odpocząć i się dostosować - jest to opcja ale na następny sezon. D.Suarez na zmianę, a Rafinha raczej do napadu.

3

Ja już dawno nie widziałem tak słabego sędziowania. Widać różnice wypowiedzi. Jest klasa oraz obiektywna ocena.

18

Tak słabego sędziował w La Liga w tym sezonie nie widziałem. Mylił się w obie strony. Było tego tyle że nie wiadomo komu pomógł w tym meczu bardziej. Kontuzja Iniesty to nic innego jak pochodna postępowania sędziego od początku meczu.

24

Szczerze to jeszcze nie widziałem żeby Messi cieszył się z taką złością:-)

23

Ostatnio Gomes coraz lepiej gra. Zrobił dobra zmianę z MC więc nie dziwi że dzisiaj pierwsza 11.

0

Dobre podejście. Walczyć zawsze trzeba od pierwszego do ostatniego gwizdka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?