gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Statystyka musi być podtrzymana. Mega ważny mecz i trzeba zdobyć 3 punkty.
0
Oby Sport miał rację. Denis powinien grać jak najwięcej. Zwłaszcza w takich meczach jak ten z Sevilla. To jest nasz przyszłość.
4
W tym sezonie niby Sevilla sprzedała najlepszych zawodników ale tak naprawdę mocno się wzmocnił. Strata Krychowiaka wydaje wychodzić im na plus.
0
Koleś jest przereklamowany. Nic jeszcze nie gra a trzeba dać z 20-30 baniek. Zdecydowanie na nie.
0
Jest sens w jego wypowiedziach. Ma charakter. Arsenal jak przedłuży umowę będzie miał świetnego gracza na długie lata lub kupę petro dolarów.
0
Obrona Portugalii wygląda naprawdę przyzwoicie:-)
0
Dobrze gada. Polać mu:-)
0
MB zamiast Realu na stronie powinni dać Sevilla. Grają świetnie w tym sezonie i należa im się pierwsze strony gazet. W niedzielę będzie 90 minut nerwów.
31
Nie ma co płakać. Nie przegraliśmy z ogórkami. Nie wszystko można wygrać. Pierwsze miejsce w grupie mamy prawie pewne a Liga Mistrzów zaczyna się o fazy pucharowej. Ważniejsze jest wygranie z Sevilla w weekend.
0
Jeżeli fizycznie jest przygotowany to Turana. Doświadczenie będzie bardzo potrzebne w tym meczu.
20
Niektórzy w całym sezonie tyle nie mają a są uważani za świetnych zawodników;-)
0
W następnym letnim okienku powinniśmy się skupić na prawym i środkowym obrońcy. Uważam że dobre transfery i przyszłościowe można zrobić za 15 baniek na głowę. Rynk francuski wygląda imponująco jeżeli brać pod uwage jakość i cenę piłkarza.
0
Jedna nie wiadomo. Kto zagra zamiast Iniesty? Chciałbym zobaczyć w pełnym wymiarze czasowym D.Suareza.
22
Żal ich dupe ściska że w ostatnich latach to FcB rządzi w La Liga. Po części ich w sumie rozumiem.
0
Tworzą własny świat. Jak ktoś jest chociaż trochę obiektywny to stwierdzi że salony był ewidentny. Przecież jakby Suarez nie podskoczyć to piłka by go trafiła.
0
Jacy sędziowie taki komitet:-)
2
Dobry ziom. Przez 90 minut rzucał mięsem na innych ludzi a później rzucił w drugiego człowieka przedmiotem i tłumaczy się że ktoś go sprowokowal bo się cieszy ze zdobytej bramki która daje 3 punkty w doliczonym czasie. Ci ludzie to jacyś zombi.
0
Robi się szpital z tyłu. Zostało tylko 4 obrońców. Nie dobrze:(
4
Wpuszcza się zwierzęta na stadion i pozwala się wyzywać rzucać i robić inne głupie rzeczy. Bo piłkarzowi nie wolno zwrócić uwagi. Zaraz kogoś zabija i się powie że zostali sprowokowani bo przeciwna drużyna bramkę straciła.
3
Koleś oderwany od rzeczywistości. Gramy w Lidze Mistrzów i La Liga o pierwsze miejsce. Nic dziwnego że naszym priorytetem nir jest superpuchar Katalonii.
11
Dawać go na superpuchar Katalonii. Niech wyjdzie na boisko i pokaże to co umie.
0
I to jest bardzo dobra decyzja.
2
Mecz z MC to pikuś. Nich się szykuje na starcie z Sevilla. Tam będzie nam bardzo potrzebny.
0
Nie wiem po co takie mecze jak o superpuchar Katalonii. Już sam puchar jest grany rezerwami.
0
Arad będzie grał w podstawowym składzie. Gomes musi trochę odpocząć i się dostosować - jest to opcja ale na następny sezon. D.Suarez na zmianę, a Rafinha raczej do napadu.
3
Ja już dawno nie widziałem tak słabego sędziowania. Widać różnice wypowiedzi. Jest klasa oraz obiektywna ocena.
18
Tak słabego sędziował w La Liga w tym sezonie nie widziałem. Mylił się w obie strony. Było tego tyle że nie wiadomo komu pomógł w tym meczu bardziej. Kontuzja Iniesty to nic innego jak pochodna postępowania sędziego od początku meczu.
24
Szczerze to jeszcze nie widziałem żeby Messi cieszył się z taką złością:-)
23
Ostatnio Gomes coraz lepiej gra. Zrobił dobra zmianę z MC więc nie dziwi że dzisiaj pierwsza 11.
0
Dobre podejście. Walczyć zawsze trzeba od pierwszego do ostatniego gwizdka.