gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Masz jakieś potwierdzone badania odnośnie szkodliwości słodzikow? Pytam poważnie.
0
100%. Gówno jakich mało na rynku. Lepiej już się coli napić. Oni chociaż podają prawdziwe wartości cukru. Nestlé to firma która płaci rocznie gigantyczne kary za nieprawidłowe wartości na etykietach produktu.
1
Jak nie w Barcelonie to pewnie gdzieś na wypożyczeniu:-)
0
Teraz w dobie takiej globalizacji nikt nie odrzuci 60 baniek rocznie. Nawet FCB.
0
Kiepski pomysł. Cierpią na tym prawdziwi fani półki nożnej. Idiota znajdzie się wszędzie co napisze jakąś głupotę. Od tego są sądy aby domagać się prawdy i zadość uczynienia.
1
Spokojnie. Jeszcze 18 punktów do zdobycia. Może się dużo pozmieniać w tabeli.
1
Cena nie wzrośnie. Inwestują w nowe rynki i koszta marketingowe nie podniosą ceny produktu. Taka ekspansja z wyższa cena to samobójstwo.
7
Ogólnie piłkarze powinni unikać porównań. Kto jest lepszy a kto większy. Niczemu to nie służy tylko może im zaszkodzić.
0
Obawiam się że to prawda. Identycznie było z V.Valdesem.
4
Romario żeby nie pił wszystkich by pozamiatał. On bez trenowania był zajebisty.
4
Argentyna ma jeden podstawowy problem. Jest nim trener. Trzeba mieć dość duże umiejętności aby dobrze ustawić i wyselekcjonować ofensywę tego zespołu. Niestety ten koleś ich nie ma. Szkoda tylko Leo który musi się z tym wszystkim zmagać.
0
Statystyki bramek ma lepsze niż Krystyna w wieku 23 lat. To o czym świadczy. Napewno ma duży potencjał. Jak się rozwinie? Jakoś jestem sceptycznie nastawiony do niego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
To jest prima aprilis w Hiszpanii?
0
Tego właśnie się obawiałem.
22
Mam nadzieję że Couthino ma trochę rozumu i wybierze klub gdzie będzie wstanie zrobić karierę. Uważam że obok Dybala za kilka lat będzie to najlepszy zawodnik na świecie.
4
Jest to fajna opcja ale jeszcze bardziej podoba mi się Dembele z Tottenhamu.
1
Już niech zostanie przyznana ta złota piłka i nich zaczną grać. Już mnie męczy ta cała polemika kto jest lepszy.
5
Decyzja sędziego prawidłowa. Niestety taki mam świat i obiektywizm jest bardzo rzadko spotykany.
11
Oby wrócili wszyscy zdrowi.
0
Jakby sędzia więcej doliczyl to się szybciej skończyło na 3-1 niż 2-2.
15
Pique ma rację. Messi robi niesamowita różnice i jest wstanie sam wygrać mecz. Obecnie jest jedynym takim piłkarzem na ziemi. To jest przykład ze niektórych nie jesteśmy wstanie zastąpić.
3
Dla mnie dobra postawa sędziego. Żółta kartka prawidłowa dla Messiego. Szczerze to grał na czas.
0
Wczoraj rozjrchali Atletico jak chcieli. Super się ich ogląda. Tak samo zresztą jak Sevilla.
0
Wszyscy piszą że zagra Paco. W takim klubie nikt nikomu nie daje miejsca w składzie za darmo. Możliwe że zagra Arda lub Rafinha i Messi jako fałszywa 9. Było by to fajne posunięcie taktyczne. Dawno już tak nie graliśmy bez klasycznej 9.
2
W końcu ktoś napisał o tym że to nie my zagraliśmy lepiej tylko Sevilla mniej intensywnie co spowodowało więcej miejsca. To było do przewidzenia bo grają tak zawsze. Widać że ludzie tylko Barce oglądają.
0
Nie wiem czy zauważyłeś ale zrobił asystę przy golu.
0
Byłem na meczu Sevilla z Realem. To nie jest gorący teren tylko piekło. Zwłaszcza jak idzie Sevilli lub wynik jest na styku.
2
Z tego sezonu Sevilla wygląda najmocniej na przestrzeni kilku lat. Powinni namieszać w La Liga oraz może nawet w Lidze Mistrzów.
2
Śmieszą mnie Ci dziennikarze. LE zrobił sobie jaja z tymi 40 min a Ci teraz będą o tym miesiąc czasu pisać.