2

Masz jakieś potwierdzone badania odnośnie szkodliwości słodzikow? Pytam poważnie.

0

100%. Gówno jakich mało na rynku. Lepiej już się coli napić. Oni chociaż podają prawdziwe wartości cukru. Nestlé to firma która płaci rocznie gigantyczne kary za nieprawidłowe wartości na etykietach produktu.

1

Jak nie w Barcelonie to pewnie gdzieś na wypożyczeniu:-)

0

Teraz w dobie takiej globalizacji nikt nie odrzuci 60 baniek rocznie. Nawet FCB.

0

Kiepski pomysł. Cierpią na tym prawdziwi fani półki nożnej. Idiota znajdzie się wszędzie co napisze jakąś głupotę. Od tego są sądy aby domagać się prawdy i zadość uczynienia.

1

Spokojnie. Jeszcze 18 punktów do zdobycia. Może się dużo pozmieniać w tabeli.

1

Cena nie wzrośnie. Inwestują w nowe rynki i koszta marketingowe nie podniosą ceny produktu. Taka ekspansja z wyższa cena to samobójstwo.

7

Ogólnie piłkarze powinni unikać porównań. Kto jest lepszy a kto większy. Niczemu to nie służy tylko może im zaszkodzić.

0

Obawiam się że to prawda. Identycznie było z V.Valdesem.

4

Romario żeby nie pił wszystkich by pozamiatał. On bez trenowania był zajebisty.

4

Argentyna ma jeden podstawowy problem. Jest nim trener. Trzeba mieć dość duże umiejętności aby dobrze ustawić i wyselekcjonować ofensywę tego zespołu. Niestety ten koleś ich nie ma. Szkoda tylko Leo który musi się z tym wszystkim zmagać.

0

Statystyki bramek ma lepsze niż Krystyna w wieku 23 lat. To o czym świadczy. Napewno ma duży potencjał. Jak się rozwinie? Jakoś jestem sceptycznie nastawiony do niego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

To jest prima aprilis w Hiszpanii?

0

Tego właśnie się obawiałem.

22

Mam nadzieję że Couthino ma trochę rozumu i wybierze klub gdzie będzie wstanie zrobić karierę. Uważam że obok Dybala za kilka lat będzie to najlepszy zawodnik na świecie.

4

Jest to fajna opcja ale jeszcze bardziej podoba mi się Dembele z Tottenhamu.

1

Już niech zostanie przyznana ta złota piłka i nich zaczną grać. Już mnie męczy ta cała polemika kto jest lepszy.

5

Decyzja sędziego prawidłowa. Niestety taki mam świat i obiektywizm jest bardzo rzadko spotykany.

11

Oby wrócili wszyscy zdrowi.

0

Jakby sędzia więcej doliczyl to się szybciej skończyło na 3-1 niż 2-2.

15

Pique ma rację. Messi robi niesamowita różnice i jest wstanie sam wygrać mecz. Obecnie jest jedynym takim piłkarzem na ziemi. To jest przykład ze niektórych nie jesteśmy wstanie zastąpić.

3

Dla mnie dobra postawa sędziego. Żółta kartka prawidłowa dla Messiego. Szczerze to grał na czas.

0

Wczoraj rozjrchali Atletico jak chcieli. Super się ich ogląda. Tak samo zresztą jak Sevilla.

0

Wszyscy piszą że zagra Paco. W takim klubie nikt nikomu nie daje miejsca w składzie za darmo. Możliwe że zagra Arda lub Rafinha i Messi jako fałszywa 9. Było by to fajne posunięcie taktyczne. Dawno już tak nie graliśmy bez klasycznej 9.

2

W końcu ktoś napisał o tym że to nie my zagraliśmy lepiej tylko Sevilla mniej intensywnie co spowodowało więcej miejsca. To było do przewidzenia bo grają tak zawsze. Widać że ludzie tylko Barce oglądają.

0

Nie wiem czy zauważyłeś ale zrobił asystę przy golu.

0

Byłem na meczu Sevilla z Realem. To nie jest gorący teren tylko piekło. Zwłaszcza jak idzie Sevilli lub wynik jest na styku.

2

Z tego sezonu Sevilla wygląda najmocniej na przestrzeni kilku lat. Powinni namieszać w La Liga oraz może nawet w Lidze Mistrzów.

2

Śmieszą mnie Ci dziennikarze. LE zrobił sobie jaja z tymi 40 min a Ci teraz będą o tym miesiąc czasu pisać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?