gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pedro>Sanchez
2
W sumie wygraliśmy z Atletico na wyjeździe a noty takie jakbyśmy zagrali średni mecz w lidze polskiej.
6
Szkoda ze starczyło mu energii na 2 sezony. Mógłby być wielki i przejść do historii jako najlepszy piłkarz na świecie.
7
Caly czas nie tworzymy drużyny. Wygrywamy tylko dlatego że mamy geniuszy w składzie. Pomoc to tragedia oprócz Mascherano. Gomez i Rakitic dobrze w defensywie ale nic nie dają w ofensywie. Rafinha i Denis na odwrót. Brakuje Xaviego. Jeżeli on by grał wczoraj to każdy z nas oglądałby ten mecz o wiele spokojniejsze atmosferze.
0
To jest transfer na poziomie 2-3 mln. Brać i się nie zastanawiać. W letnim okienku transferowym zawodnicy będą chodzić po 100 baniek. Nie ma sensu brać udziału w tym szaleństwie i trzeba zabezpieczać się młodymi zawodnikami.
0
Cancelo kompletnie nie jest nam potrzebny. Mamy Vidala który jest bardzo podobny - jest super do przodu i tak samo beznadziejny do tyłu. Potrzebujemy obrońcy który zabezpieczy nam obronę i da alternatywę w ataku.
0
Szefuncio w końcu jako DM:-)
0
Widać że są jeszcze normalni ludzie którzy mogą się obiektywnie wypowiedzieć i kibicować Realowi. Brawo!
0
Grają dobrze na Anoeta i bardzo kiepsko no Camp Nou. Będzie spacerek.
2
Taka jest prawda ale z drugiej strony Neymar kosztował około 20 baniek. Reszta to wynagrodzenie dla jego agenta który jest w tym przypadku jego ojciec.
2
Tak. Dzwonił do mnie.
1
To nie chodzi ze nie będzie gorzej. Nie zawsze można wygrać ponieważ konkurencja jest ogromna. Chodzi o grę a ona z roku na rok jest coraz gorsza. Pamiętam jak przyszedł LE i zaczęliśmy grać z kontry. Każdy był w szoku. Teraz to już nikogo nie dziwi i każdy przeciwnik jest przygotowany.
1
LE odchodzi. Nie jest to zła decyzja. Po 3 latach widać że już wyczerpania pomysł na grę. Trzeba nowej krwi.
0
Czemu La Liga nie ma takich sędziów jak Premier League?
1
Dobrze ze byli na tym meczu. Jest kilku zawodników Monaco którymi należy się zainteresować.
1
On i promocja hiszpańskiej piłki. Chyba to co może dobrego zrobić dla La Liga to poddać się do dymisji.
0
Już się nie mogę doczekać kolejnych podstawowych błędów i kiepskiej interpretacji sytuacji boiskowych. Niech żyją sędziowie La Liga;-)
1
O tutaj widzimy różnice między La Liga i Liga Angielska. Chcą dorównać ekonomicznie a nie rozumieją że takie decyzje są niesmaczne i odrzucają osoby podstronę od oglądania i kibicowania. Normalna decyzja byłoby odsunięcie sędziego na 5 meczy aby miał czas na poprawienie swojego ustawienia w czasie meczów w kluczowych decyzjach.
0
Nie wpuszczać buraków na Camp Nou!
6
W sumie zagrał poprawnie. Jeden z lepszych jego meczy. Jest młody i to pierwszy sezon w FCB. Trzeba dać mu szansę i być cierpliwym. Myślę że ma potencjał aby stać się podstawowym graczem 11.
0
Spore problemy na tej pozycji w tym sezonie. Dlatego priorytet na letnie okienko to prawy obrońca.
1
Oni byli napastnikami w sekcjach juniorskich. Nie wiem jak Ty na to patrzysz ale zmiana pozycji na poziomie seniorskiej to spora różnica.
2
Nie gra jako 9. Oglądałem prawie wszystkie mecze Liverpoolu i go tam nie widziałem. Podobnie gra jak Messi tylko z lewej strony czyli schodząc napastnik do środka. Moim zdaniem jest to naturalny zastępca Adresata Iniesty.
1
Pozdrawiam wszystkich którzy już koronę realowi założyli:-)
0
Musi potwierdzić przydatność nie z ogórkami. Jest młody. Przyszłość przed nim. Musi uwierzyć w siebie i przeskoczyć kolejny poziom.
2
Właśnie jego widzę w roli następcy LE.
1
Porównanie z bez sensu. Nic nie mówi. To że Barca dobrze zrobiła to już inna para kaloszy. Postawiła na młodszego bramkarza z o wiele większym potencjałem.
0
Rywalizacja się dopiero zaczyna. Jak dojdą mecze ligi mistrzów i zmęczenie to pod koniec sezonu jeszcze wszyscy sporo stracą punktów. Należy skupić się na wykrywaniu każdego meczu. Jeżeli będziemy dobrze grali to mistrzostwo jest bardzo możliwe.
1
Tym razem wrócimy z tarcza z Anoeta!
0
To jest człowiek który w 100% poświęca się zespołowi. Dziennikarze tego nie rozumieją i cały czas go męczą o ten gol.