12

Autor zapomniał że byliśmy w Bilbao. Tam nie było różowo. Zwłaszcza po przerwie. Te 3 punkty mogą procentowac na koniec ligi.

2

Skład idealny:)

0

Dobrze ze dzisiaj nie graliśmy z mocniejszym rywalem.

9

W sumie dobry mecz. Na pewno lepszy niż Rakitic.

16

Mega progres. O wiele lepszy mecz niż rok temu. Ustawianie się między liniami i rozegranie przypomina Xaviego. Zwłaszcza rozegrania do boku aby zmienić ciężar gry. Jak tak się będzie rozwijał to mamy w końcu perełek!

0

Myślałem że będą spore rotacji a tutaj praktycznie najsilniejsza 11...

3

Coś czuję że Valverde zaskoczy wszystkich....

0

Alena dostanie swoją szansę. Jest młody i może się mega rozwinąć. Reszty jak na razie nie widzę w pierwszym zespole.

0

Będzie to najbardziej kompletny pomocnik na świecie. Ikona pomocy Atletico na lata.

1

Saul raczej nie ruszy się z Atletico. Już wiele razy to powtarzał że chce grać w Madrycie całe życie.

1

Co tu testować 2 lata? To działa. Czy oni są poważni?

4

Chyba taki był od początku plan aby Xavi poprowadził reprezentację Kataru. Tylko posada w Barcelonie może mu pokrzyzowac plany:)

16

Ciekawe co z kontraktem Messiego?

3

Wydaje się że jest to sensowne rozwiązanie. Plus rezygnacja z Coutinho i postawienie na D. Suareza.

18

Dobry zawodnik. Niestety Alby nie przeskoczy.

1

Arda i Arsenal wydaje się że jest to połączenie idealne:) po prostu strzał w 10:)

12

Struktura jak za komunizmu. Nie ma komu pracować i nikt nie bierze na siebie odpowiedzialności.

0

Tarzan dobrze wyglada:)

2

Chciałbym zobaczyć S. Roberto na pozycji Rakitica. Wydaje się że byłaby to optymalna na ten moment dla mniego pozycja.

0

Wszyscy chwała Valverde. Wydaje się że to był najważniejszy i najlepszy transfer tego okienka!

0

Tak to jest jak się gra co 3 dni. Cieszą 3 punkty i ekonomiczne podejście do meczu. Praktycznie wyjście z grupy już zapewnione i o to chodzi!

0

W sumie dobrze ze wolno wchodzi w sezon. Będzie w gazie na finał Ligi Mistrzów:)

1

Szkoda

26

Proponuję postawić na wychowanków!

1

Może Rafinha się wykuruje☺️

0

Tak to jest jak się nie trenuje bo chce się wymusić transfer. Podsumowanie działań naszego zarządu odnośnie okna transferowego.

0

Niestety wierzę Neymarowi chociaż też ma sporo za uszami. Zarząd już wiedział wcześniej że odejdzie i nic nie zrobił. Nie wierzę w to że każdy wiedział a prezes nie. Ten zarząd to dramat.

2

Dobrze ze do nas nie trafił. Przeciętny piłkarz. Poziom o wiele za niski jak na Barcelone.

14

Isco wymiata. Zaczyna robic różnice. Jak dostanie szansę w Realu to może byc liderem na kolejne lata.

0

Dobrze gada. Niestety polityka transferowa to porażka zarządu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?