gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Autor zapomniał że byliśmy w Bilbao. Tam nie było różowo. Zwłaszcza po przerwie. Te 3 punkty mogą procentowac na koniec ligi.
2
Skład idealny:)
0
Dobrze ze dzisiaj nie graliśmy z mocniejszym rywalem.
9
W sumie dobry mecz. Na pewno lepszy niż Rakitic.
16
Mega progres. O wiele lepszy mecz niż rok temu. Ustawianie się między liniami i rozegranie przypomina Xaviego. Zwłaszcza rozegrania do boku aby zmienić ciężar gry. Jak tak się będzie rozwijał to mamy w końcu perełek!
0
Myślałem że będą spore rotacji a tutaj praktycznie najsilniejsza 11...
3
Coś czuję że Valverde zaskoczy wszystkich....
0
Alena dostanie swoją szansę. Jest młody i może się mega rozwinąć. Reszty jak na razie nie widzę w pierwszym zespole.
0
Będzie to najbardziej kompletny pomocnik na świecie. Ikona pomocy Atletico na lata.
1
Saul raczej nie ruszy się z Atletico. Już wiele razy to powtarzał że chce grać w Madrycie całe życie.
1
Co tu testować 2 lata? To działa. Czy oni są poważni?
4
Chyba taki był od początku plan aby Xavi poprowadził reprezentację Kataru. Tylko posada w Barcelonie może mu pokrzyzowac plany:)
16
Ciekawe co z kontraktem Messiego?
3
Wydaje się że jest to sensowne rozwiązanie. Plus rezygnacja z Coutinho i postawienie na D. Suareza.
18
Dobry zawodnik. Niestety Alby nie przeskoczy.
1
Arda i Arsenal wydaje się że jest to połączenie idealne:) po prostu strzał w 10:)
12
Struktura jak za komunizmu. Nie ma komu pracować i nikt nie bierze na siebie odpowiedzialności.
0
Tarzan dobrze wyglada:)
2
Chciałbym zobaczyć S. Roberto na pozycji Rakitica. Wydaje się że byłaby to optymalna na ten moment dla mniego pozycja.
0
Wszyscy chwała Valverde. Wydaje się że to był najważniejszy i najlepszy transfer tego okienka!
0
Tak to jest jak się gra co 3 dni. Cieszą 3 punkty i ekonomiczne podejście do meczu. Praktycznie wyjście z grupy już zapewnione i o to chodzi!
0
W sumie dobrze ze wolno wchodzi w sezon. Będzie w gazie na finał Ligi Mistrzów:)
1
Szkoda
26
Proponuję postawić na wychowanków!
1
Może Rafinha się wykuruje☺️
0
Tak to jest jak się nie trenuje bo chce się wymusić transfer. Podsumowanie działań naszego zarządu odnośnie okna transferowego.
0
Niestety wierzę Neymarowi chociaż też ma sporo za uszami. Zarząd już wiedział wcześniej że odejdzie i nic nie zrobił. Nie wierzę w to że każdy wiedział a prezes nie. Ten zarząd to dramat.
2
Dobrze ze do nas nie trafił. Przeciętny piłkarz. Poziom o wiele za niski jak na Barcelone.
14
Isco wymiata. Zaczyna robic różnice. Jak dostanie szansę w Realu to może byc liderem na kolejne lata.
0
Dobrze gada. Niestety polityka transferowa to porażka zarządu.