4

Chyba nie ma szans na grę w 11:( Szkoda chłopa. Powinien sobie poszukać klubu gdzid rozegra z 50 spotkań w pierwszym składzie.

2

Na obecną chwilę nie jest wart 100 mln. Zawodnik na ławkę. Nie ma szans wskoczyć do pierwszej 11. Szkoda zachodu. Lepiej dać pograć młodym.

0

Okienko transferowa zaczyna wyglądać coraz ciekawiej z naszej strony. Jeszcze kilka transferów out i będzie kadra skompletowana.

4

To własnie nie jest proste jak budowa cepa. Trudno też porównać żywy organizm do budowy cepa. Nie można tu zastosować systemy 0/1. Jak mało grał to powinien krótko odpoczywać, jak grał dużo to powinien długo odpoczywać. Miał kontuzję, był pod formą, jest bardzo młody więc jest duża szansa że jego organizm potrzebuję sporo czasu aby się w całości zregenerować aby później wejść na jeszcze wyższe obroty.

19

Odpoczynek jest tak samo ważny jak trening. Ludzie myślą że jak piłkarz szybciej wróci do treningu to fantastyczna wiadomość. Później kontuzje i brak formy bo organizm nie zdążył się zregenerować.

0

Może być największym wygranym przygotowań w USA. Jeżeli będzie zdrowy uważam że będzie bardzo dobrym 12-13 zawodnikiem w hierarchii jeżeli oczywiście nie odejdzie.

2

Lubie takich gości. Sam Monchi nic nie poradzi w takiej Romie jak się ma takiego szefa:)

8

Szanuję Monchiego za to co zrobił w Sevilli ale publikując info o transferze na Twitterze nie mając podpisu na dokumencie trochę sie osmieszyl.

0

Każde losowanie lepsze niż ktoś ma z Madrytu ustalac:)

6

Romie możemy dać Vidala żeby się nie pogniewali:)

8

No tak rozegrała że nie ma transferu

2

Obecnie najlepszy pomocnik Barcy:)

2

Trochę przesadzasz. W 2017 roku Hiszpanie zdobyli wicemistrzostwo Europy u21 i wicemistrzostwo świata u17. NIe jest tak źle z tym szkoleniem i jest z czego wybierać. Wydaję mi się ostatnio Real wszystkich młodych Hiszpanów skupuję i nie daję im szans gry. Ale fakt Francuzi obecnie mają chyba najzdolniejszą młodzież.

0

Niedługo będzie więcej Francuzów w kadrze niż Hiszpanów:)

0

Eden Hazard wydaję się optymalnym posunięciem na ten moment.

0

Chyba w tym okienku mieliśmy sprzedać kilku innych piłkarzy?

2

Z tym Willianem to chyba żart lub kaczka dziennikarska. Koleś ma już prawie 30 lat i średnio gra w piłkę. Do tego kosztuję 80 baniek:)

3

Jak można być lepszym i przegrać. To wynik definiuję o tym kto jest lepszy a kto gorszy:)

4

Można sprzedawać tylko z opcją odkupu do 2 lat.

0

Coś mi się wydaję że prędzej czy później Piqué czeka ławka.

0

I po co nam te 40 baniek? Pójdziemy na lody czy co? Teraz grajek który 3 razy kopnie piłkę jest wart 40 baniek:)

14

Tylko Arsenal jest wstanie go kupić:) W nich ostatnia nadzieja!

3

Dzisaj Suarez i Messi przechodzą dalej. Mundial się zaczyna!

1

Niestety syn jest szklany i nikt za niego nie da 30 baniek.

1

Cieszy pozostanie Rafinha. Wierzę w to że w końcu odpali i będziemy mieć bardzo mocną alternatywę w środku pola.

0

Już to jest kolejne okienko transferowe w którym czytam kogo my to nie sprzedamy i za jaką kasę. Kończy się że nie potrafimy nic zrobić. Jedyny dobry biznes ostatnich lat to sprzedaż Neymara z którym nasz zarząd nie miał nic wspólnego.

1

Można analizować i wyciągać wnioski ale takiej totalnej dominacji Barcy jak za Pepa to my długo lub wcale już nie zobaczymy na swoje oczy.

2

Gerard ma fantastyczny pomysł na tv która jest ponad wszystkie podziały i wpływy a oni oczywiście chcą na tym swoją łapę położyć.

0

Człowiek szklanka!

1

Meczycho!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?