gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za brednie. Już się tego nie da czytać
0
Szkoda. Za 80 baniek może iść w świat.
7
Trzeba było iść na operacje a nie wierzyć szamanom:)
2
Trzeba będzie telewizor wymienić
2
Z Kunde nie jste nic w porządku. Jak gra na śwodku obrony to tracimy cały czas głupie bramki.
0
@JarekS jesteś odklejencem jak cała lewica europejska. Nie kumasz tego że Polska jest w konflikcie zbrojnym dlatego jest radykalna. Jest suportem logistycznym dla Ukrainy i walczy z Rosją wysyłając broń. To się dzieje i to z twoich podatków debilu. To co ty myslisz nie ma zanaczenia bo jeststeś za mały aby podejmować decyzję i każdy ma w dupie takich ludzi którzy potrafią tylko pisać "nie rozumimem". USA kontroluję walutę swiatową USD w której odbywa się handel surowców przemysłowych i spożywczych - rozliczany jest dług większości gospodarek świata nawet Chin. Wydaję prawie bilon dolarów na zbrojenie. Kontroluję Pacyfik gdzie chińczycy nawet nie są wstanie wypłynąć na morze południowo-chnskie. Prowadzi woje z Rosją rękami ukraińców. A ty wielki pan na włościach masz na nich wywalone:) Jesteś po prostu debilem który nie potrafi sklecić żadnego argumentu i obraża ludzi. Myślisz że jesteś lepszy od innych bo masz biznes. Też mam biznes i to w USA i rozmawiam z ludźmi którzy maja gigantyczne pieniądze zarobione pokoleniami swoich rodzin. Nikt nie ma takiego podejścia do sprawy jak ty kretynie.
0
@JarekS musisz się obudzić ze swojego lewicowego świata. Trwa wojan a Polska bierze w niej czynny udział chociaż mówi że nie żeby takie bezmózgi jak ty się nie zesrały w pieluchę. Jest teraz pisana historia i jest mega ważne że czy Ukraina bedzie demokratyczny czy nie. Ponieważ demokracja to gigantyczny interes dla Polski. Możliwośc wzrostu przez kolejen dekady. To jest gra dla dużych chłopców a ty jesteś dzieckiem w pieluchach więc nie rzoumumiesz tylko piszesz jakieś debilne przemyślania o świecie. To jest mega prostę jesteś za USA i kolalicją albo za Chinami z Rosją na czele. Nie wiem co dla ciebie jest takie skomlikowane?
0
@JarekS Barca leży na zachodzie. A zachod mówi że Putin to morderca. Nie wiem czego Twoi znajomi nie rozumieją? Albo jesteś z nami albo przeciwko nam. To gra dla dużych chłopców.
1
@JarekS jak nie widzisz różnicy w ataku politycznym na sądy w Polsce a zrzucaniem bomb na szpitale gdzie są noworotki to proponuję nie wypowiadać się na rzeczy na które nie masz pojęcia.
13
Czy oni mają coś z głową? Jak to prawda to jest jakaś kpina. Nie chce mi się wierzyć że kapitan Barcy pozdrawia ludzi którzy mordują codzienie niewinne osoby.
2
@partymaker nie wiesz czego chce Laporta i nie wiesz czego chce Xavi. Nie wyciągaj wniosków ze spekulacji i nie potwierdzonych danych.
0
@tomek1656 Alemany od 2017 do listopada 2019 dyrektor generalny w Valencii więc Ferrana Torresa to jego człowiek.
0
Jeszcze jest młody a bundesliga może zrobić mu dobrze. Jeżeli to prawda to dobry ruch ze strony Barcy.
4
Ferrana Torresa chyba na wylocie. To był transfer Mateu Alemany za grubą kasę który kompletnie się nie sprawdził. Teraz te 55 baniek by się przydały.
4
Fajnie. Może strzeli kolejną bramkę jak z Realem:)
2
Amrabata, Neves czy Rodrigueza kończą im się za rok kontrakty więc Barca będzie szukać gdzieś transferu w granicach 15 baniek. Trzba pamiętać że nie ważne kto przyjdzie i tak będzie rezerwowym defensywnym pomocnikiem ponieważ Sergio przedłuży kontrakt i będzie grał w podstawowej 11. Wymina na Ansu to żart i raczej kolejna wymyślona rzecz dzienikarzy.
2
@Bogan oczywiście że nie ale poniesie tego konsekwecje.
0
Za 9 milionów jeżeli będzie okazja to brać i nie pytać. Obecnie mamy 4 kontuzję i nie można zrobić zmiany w czasie meczu bo nie ma ludzi do grania. Potrzebujemy szerokiej kadry na kolejny sezon.
1
Obok Kante najlepsza opcja dla Barcy w tym okienku transferowym.
1
Martinez przychodzi za free. Alonso na lewą stronę jako zmienik Balde a Alba out. Chyba nie będzie miał innego wyjścia chyba że pójdzie na wojne z klubem i kibicami którzy będą go obwinią za brak możliwości ruchów na rynku transferowym.
9
Mogą być wkurzeni że zrobił z nimi co chciał na boisku. Reszta nie ma znaczenia. To gra i teatr. Liczy się tylko wygrana. Taki jest sport.
3
@martin3131 raczej nie poprowadzi realu:)
1
Nie warto zwracać uwagę na to co piszą media. Szukają sensacji. Tacy piłkarze na takim poziomie pewnie śpią na siłowni a nie chodzą 2 razy w tygodniu.
9
Trener reprezentacji też jest niesprawiedliwy:)
4
Na obecną chwilę optymalny transfer do środka pola. Nic lepszego nie wyciągniemy z najbliższego okienka trenasferowego.
4
Przyjdzie Martínez. Zna ligę, język, piłkarzy. Doświadczony i pewnie gotowy na spore ustępstwa. Idealny stoper na 3-4 miejsce w składzie.
1
Carvajal przy bramce na 2:1 zachował się jak babcia biegająca od straganu do straganu w celu znalezienia lepszej ceny za 1kg ziemniaków... Dobrze że Lewy przeczytał że chłop się zagrzał i przestał pilnować pozycji. Zrobił przewagę w danej strefie i mamy prawie mistrzostwo.
1
Wszytsko zależy od Alby czy uda się do USA czy Arabi Saudyjskiej na emeryturę:)
4
Ancelotti to mistrz konferancji. Byliśmy lepsi tylko przeciwnik wygrał:) Niegrzeczny ten przeciwnik.
1
Alba wylaci. Alonso będzie zminikeim Balde a Martinez będzie walczył o wyjściową 11 z Christensenem.