0

Ivan San Antonio ze Sportu uważa że nie ma tematu i Fati zagra w nastepny sezonie w Barcy.

3

Nie sprzedadzą Fatiego. Zbyt duży potencjał w wieku 20 lat. Chyba że będą pod ścianą odnośnie rejestracji.

2

Tak trochę docięte na żyletki te terminy:)

4

Na króciutko z Dembusiem:)

7

Ten Andre Cury trochę odklejony:)

3

Oby to był najlepszy nasz transfer w tym okienku:)

3

Cały podby i inwestycję w Dembusia moża podumować tym że o jego ślubie nikt nie wiedział ani w szatni ani w całym klubie. To tylko pokazuję jak bardzo był odklejony:)

0

Trzeba pamiętać że przyszedł do nas za darmo i sporo zarabia. 15 mln oraz pewnie z 40 mln brutto oszczedności na kontrakcie w ciągu 4 lat.

0

Powinnismy postwić na Vitor Roque. Chłopak ma 19 lat a w tym wielku jeden rok może zmienić bardzo dużo. Balde rok temu był wysyłany na wypożyczenie, a Fermin Lopez nie załapał się do Barcy B ponieważ był za słaby fizycznie. Bernardo Silva by się przydał ale nie jestem za tym aby wchodzi all-in.

3

Nie ma sensu inwestować w Cancelo. I tak w ważnych meczach będziemy grać Koundé lub Araújo na prawej obronie. Chłop będzie siedział na ławce i rozwalał szatnie od wewnątrz. Lepiej zainwestować w młodego perspektywicznego prawego obrońcy o bardziej defensywnym profilu.

8

Lenglet, Dest, Kessié i Dembele out
Arnau oraz Vitor Roque in
Kadra kompletana i każda pozycja obsadzone przez dwóch zawodnikow.
Do tego rotacyjnie zawodnicy z Barcy Atlètic.

0

@masik86 nie wiesz tego jaka jest klauzula i jak jest sprecyzowana. Dane pozyskujesz od pseudo dzienikarzy którzy nie widzieli kontraktu.

0

@masik86 nie wiadomo czy za 25 baniek, nie wiadomo ile zejdzie z listy płac, nie chce przedłużyć kontraktu, jak przedłuży to po teneloweli która będzie trwała cały sezon okupione 15 klauzulami i kilkoma prywatnymi umowami i to wszytsko za zawodnika który co 3 mecze średnio ma kontuzję

3

@ElRuso jakieś mam przeczucie że to Barca chce sprzedać Dembele a nie Dembele chce odejść do PSG:)

1

Ciekawe czemu Fati podbiegł po strzelonym golu do Dembele i się z nim cieszył? Tak jakby chciał okazać mu wsparcie.

0

To że jest grupa ludzi w Barcelonia która chce wypchać nogą Dembele z klubu to jestem przekonany. Pewnie to jest przyczyną takiej sytuacji i Dembele mocno to zirytowało. Z drugiej strony Barca nie chce ciągnąć kolejnej sagi odnośnie przedłużania kontraktu i negocjajcji o każde euro z agentami Dembele jak trzeba jeszcze wzmocnić prawą obrone, podisać kontarky z Balde i wszytskich zarejestrować.

0

@6bakero ja widzę to że jest "grupa" osób w Barcy która wypycha Dembele z klubu. Agenci wiadomo że chcą aby zmieniał klub co 3 dni bo jest prowizja. Dembele grał w nocy w konsole rano wstał i jest gówno burza w szklace wody aż mu się odchciało śniadania

0

@ini_barca to Barca zarabia 15 baniek więcej. PSG zyskuję 10 baniek a Dembele z gagentami traci 25 mln. Mistrzostwo w negocjacjach:)

0

@wonsz_w_pomidorach też w to nie wierze że agneci którzy negocjują milionowe kontrakty nie ogarniali kiedy mu się końcy opcja klauzuli i są zaskoczeni że dzisiaj jest 31 lipca. To są ludzie którzy za swoją pracę biorą milony prowizji.

0

@ini_barca zapłacą mniej niż 25 mln przy klauzuli odejścia 100 mln? To może my kupmy Silvę z MC za 15 mln?

0

@Bartula Chłop traci 25 mln dolarów dzisiaj o pólnocy. To są jego roczne zarobki. Tylko dlatego aby klub z którego odchodzi zarobił pieniądze. I to ludzie którzy negocjują każde euro. Nic mi tutaj nie pasuję.

1

Ktoś widzi w tym sens? Mogą go kupić dzisiaj za 50 baniek z czego oni dostaną 25 mln i nie chcą tego zrobić? Wolą poczekać do jutra i zapłacić więcej? i postwić się w gorszej sytuacji negocjacyjnej. Ci wszytscy pseudo dzienikarze i influencerzy tak naprawdę to gówno wiedzą i strzelają aby podbić sobie zasięgi.

0

@pasquda idzie do klubu który nic nigdy nie wygrał. W życiu niestety historia lubi się powtarzać dlatego nie stawia się na konia który przegrywa:)

0

Wydaję mi się że zostało postawione ultimatum że albo podpisuję kontrakt ale idź sobie do PSG kończyć kariere jak Neymar. Trzeba się skupić na drużynie i wygrywaniu a nie na agecie który misza w głowie zawodnikowi. Pewnie to jest głowny problem zawodnika że otacza się takimi ludzmi którzy nie za bardzo wiedzą co jest dobre dla niego samego. Powodzenie we Francji:)

1

muszą o czymś pisać aby ludzie mogli klikać w reklamy

3

Słodko-gorzkie te pożegnanie. Niby miał odejście. Zdobył bardzo dużo pucharów. Barca grała najlepszą piłkę na świecie i w swojej historii ale... Ostatnie lata człapał wtedy kiedy było trzeba bigać i pokazać że jest liderem z Romą, Liverpool czy Bayernem. Zarabiał kosmiczne pieniądze. Wynegocjował nie tylko sobie taki gigantyczny kontrak ale też swoim kolegom. Był czas że "rządził" a to prawie podczas pandemi przewróciło klub. Nie dziwie się że w tym wieku ma przeciwników w zarządzie. Mam wrażnie że klub nie chciał żeby wrócił. Wydaję mi się że lepiej postawić na kadrę 24 zawodników. Widać że jest człowiekim który przez całe swoje życie wszytsko miał co chciał. Dla niego jest tragedią kiedy musi mieszkać w hotelu w Paryżu. Wydaję że ta miłość do klubu to trochę na jego warunkach:)

0

Piqué można kupować. Nie ma problemu. Tylko przyjdą Gundogan i Martinez a nie Messi. Nie będziecie już rządzić klubem i dawać sobie kontrakty z kosmosu.

0

Mógłby przyjąć ofertę. Jeżlei go nie zarejestrują to pomoże przy budowie nowgo Camp Nou. Wydaję się że bardziej się przyda na budowie niż człapiąc z Man City czy Bayernem w LM.

2

@Trojanek23 to jest człowieku moja opinia. Po 1989 roku jesteśmy wolnymi ludźmi i możemy ze sobą dyskutować.

10

Laporta to nie Bartek i nie da się wydymać. Jorge Messi kłamie. Messi nie będzie grać za darmo. Właśnie negocjuje dla niego pieniądzę. Tylko Messi nie ma ofert z Europy a w Paryżu tak jakby juz go za bardzo nie chcieli. Zostaje mu Arabia lub USA a to jest koniec kariery. Messi był królem i zrobił najwięcej dla FCB ale teraz już latka lecą i jak ktos mu mówi nie dostaniesz tego lub tamtego to nie jest wstanie tego za bardzo zaakceptować. Laporat dobrze trzyma go za jaja i według mnie albo przyjdzie na warunkach FCB albo nara.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?