gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 to go jednak wypchał go z kontraktu. Wladnie sie zaoeałes sam ze soba
0
@BORO_12 widzuałes jego kontrakt?
0
@BORO_12 de jong bedzie grał w poddrawowdj jedrnasca a gundofan jeszcze tydzuen przed odejsciem mowił ze na 100% zostaje.
0
@BORO_12 ty myslisz ze trener a takim klubie robi to co chce. Poczytaj to co piszsz:)
0
@BORO_12 to ty sie kompromitujesz bo olmo zarabia 9 banirk a gundogan 18 do tego jest 7 lat mlodszy ty sie uwazasz ze jestes lepszt o Laporty. Zenada
0
@BORO_12no to jednak potrafi kogos sie pozbyc. Robil to wieloktotnie a twoj argumdnt to nie bo nie da sie:) kabaret jestes smieszny
0
@BORO_12 podaje ci przyklad spuszczenua kontrsktu goscia ktory ma 33 lata zarabia 18 baniek aby ratowac klub bo ma problrm z limitem wynagrodzen a ty piszsz xd dziecko ktore ma 3 lata:)
0
@BORO_12 trenerzy sie zmieniaja a strategia klubu nie. Dziwne. Zaczynasz pisac juz aby pisac. Bez argumentow i merytoryki.
0
@BORO_12 zobacz tabele LaLigi. Gundogsn to obrcna kadencja. Analiza techniczna wlasnie na tym polega aby uwzgledniac przeszlosc. twoje argumenty opieraja sie na twoim wydaje mi sie
0
@BORO_12 trener odpowiada za treningi ale nie za strategie klubu. FCB gra wychowankami bo tak chcd Deco i Laporta. To jest jasne jak słonce.
0
@BORO_12 sciagnal za darmo wycisnał jak cytryne i spuscił kontrakt czyli jednak potrafi
0
@BORO_12 prawda w oczy kole ze Laporta zdobył 3 LM i wyciagnał klub z bagna a ty nic nie potrafisz zrobic oprocz narzekania
0
@BORO_12 trener to ma wykonywac polecenia Lapory to jest praca. W takim klubie nikt nie robi teo co chce to nie przedszkole.
0
@BORO_12 gundogan to chybs obecna kadencja. Kontrakt na 18 baniek chlopa po 33 roku zycia. Gubisz sie jak małe dziecko
0
@BORO_12 i wyszadł dzieki nim tez. To Laporta wyciagnal ten klub z bagna a on jest socios od lat? Co ty zrobiłes dla tego klubu?
0
@BORO_12 socios maja najlepszy klub na swiecie wlasnie dlatego ze podejmuja dobre decyzje. Laporta to dobry prezes a Deco robi kapitalna robote. Widac to na boisku w tym sezonie. I tak tego nie zrozumiesz:)
0
@BORO_12 podaje ci przykłady z przeszlosci ze Laporta wiele razy tak robił a ty masz argument nie bo nie.
0
@BORO_12 trener korzysta z młodych bo ma takie polecenie od Deco i Laporty. To jest człowieku praca a nie przeczkole ze kazdy sobie robi co chce. Niezła masz jazde w glowie jak sadzisz ze Flick czy Xavi decyduja o strategi klubu.
0
@BORO_12 o tym kto jest prezesem klubu decydują prawdziwi kibice czyli socios nie dzieci z FCB.com dlatego klub jest wielki i zawsze będzie walczył o najwyższe trofea. Jesteś z polski i nie masz pojęcia jak to jest wygrywać mecze w piłce nożnej. Popatrz jak wygląda twoja ekstraklasa. Ludzie kopią się w czoło zamiast grać w piłkę. Taki Laporta ma cie w dupie bo jestetś dla niego nieistoty.
0
@BORO_12 Laporta spuścił do kibla kontrak Eto’o, Ronaldinho, Ibrahimovic czy twoja miłość Gundogan więc spokojnie spóści to śmieci Roberta jak będzie trzeba. To jest człowiek który wygrał 3 LM i jest skuteczny w tym co robi. A odejście De Jonga to urojenie dzienikarzy. De Jong będzie grał już niedługo w pierwszej 11 jako defensywny pomocnik.
0
@BORO_12 Koeman wprowadził Pedriego i Gaviego, Xavi wprowadził Yamala, Fermina, Cubarsi, Flick wprowadził Bernala, Pau Víctor, Gerard Martin. Można cofać się w czsie i wymieniać. Trenerzy się zmieniają a strategia klubu nie. No ale faktycznie to trener decyduję i wybiera skład:) tylko tak się dzieje w polskiej ekstraklasie gdzie ludzie zamiast grać w piłkę kopią się w czoło:) Jakby Yamal nie podpisał nowego kontraktu i klauzuli przedłużenie po jego 18 urodzinach to Xavi mógłby się zerać na stojąco i tak by go nie mógł wystawić do składu. Tak teraz jest z Pau Prim. Nie ma kontraktu to nie dostaję szans w pierwszym zespole i Filck ma gówno do powiedzenie.
0
@BORO_12 bo tak bedzie chciał Laporta
0
@BORO_12 trener to se moze w takim klubie jak Barcelona. To nie polska ekstraklasa aby trenerzy rzadzili klubem.
0
@waletpl trzeba bedzie spóścic Roberta do kibla tak jak Gudogana i musza wpasc fajne przychody z nowego Camp Nou.
0
Kimmich moze przyjsc na 12 mln brutto na okres 3 lat. Tah tez zalezy ile bedzie chciał ale wydaje sie ze za rok pojdziemy po kogos innego:)
0
@Tibu Laporta ma poparcie socios. Nawet nie ma nikogo kto go krytukuje bo wszyscy wiedza ze robi dobra robote. Tylko takie dzieci z FCB.com odklejaja sie i staraja sie zrozumiec na swoj sposob piłke nożna. Niestety zyjemy w takich czasach ze kazdy nieudacznik uwaza sie za secjsliste ale tylko w gadaniu a nie w czynach.
0
@Tibu wydaje sie ze nawet korzystajac ze swojego mozgu mozna dojsc to wnioskow ze ludzie ktorzy maja w czyms sukcesy robia dobra robote. FCB jest jednym z najwiekszych klubow na swiecie i jest w tym znaczaca zasluga Laporty ale dla polakow to jest za słabe. Oni wiedza lepiej tylko jest problem ze nie widac zadnych efektow. A jak napisze sie ze sa ciency to sie denerwuja.
0
@JarekS jestes nieistotny dla takiego Laporty. On popatrz na ekstraklase i sobie pomysli ze jakis nieudacznik zyciowy z polski mowi mu jak zarzadzac jego klubem. Typowy patriota ktory kibicuje hiszpanskiemu klubowi.
1
@Tibu pełna zgoda ze historia miała wplyw ale obecne podejscie polakow do tematu piłki noznej tez jest znaczace. Popatrz co sie dzieje na takim portalu FCB.com. Zamiast czerpac garsciami wiedze jak zarzadzac, szkoloic i grac to polacy krytukuja Laporte ktory ma na swoim koncie 3 LM a my polscy nie jestesmy wstanie nawet w niej grac.
1
Pewnie brak presji w Barcy. Gramy na luzie i bez spiny;) kto wierzy w takie wypociny dziennikarskie;)