5

@lajcior pokaż swoje zdjęcie a potem zobaczymy .

3

@MesQueUnClub_87 niema bata @Giwera nie widziałeś połowy.

0

@Frimpong Piękne a ,zarazem pytanie gdzie by dalej mial, iść do The reds ?

1

@Sulimo dawaj ten link prezes

0

@Sulimo błąd :P

0

@FcPortoFan1999

nigdy nie spadnie Kleczew nigdy nie spadnie kogo im doradzasz?

1

@BHAFCB szkoda bo konwiktorska, ma potencjał .

1

@Ilka na działeczke prosze śmigać bo pogoda ideolo .

3

@FcPortoFan1999 żeby byly dymy, bo ty zadymiarz

2

@FcPortoFan1999 panie daj mu szanse, ciebie też na początku tutaj mało kto lubiał a teraz każdy cie kocha po za @Batys i @FCB_dimiC

28


Stary ale jary .

1

@Bolton ty masz szary papier w kibelku ?

5

@Kozinho. chłop pewnie obracał sporo kobiet.

2

@VegetaPolska gdzie widziałeś @July_6_BcN ?

3

@Pedri16Future @FcPortoFan1999 dałby wiele , żeby to byłą ekstraklasa.

1

@Giwera Panie zaraz Ratajski

1

@Ilka złota kobieta :)

1

@July_6_BcN Masa ludzi wyszła z nory i korzysta z pogody tylko sie cieszyć zaczynac sie najlepszy okres tylko do sierpnia .

1

@Ilka to jak ty dziś w domu siedzisz , to może coś dobrego ugotujesz na obiad dla rambli ?

1

@Zoker panie pan mature zdałeś ?

0

@pt9 panie pan , skocz na hot doga do żabki.

3

@MesQueUnClub_87 te przerwy od tego cyklu są straszne .

1

@Comentateiro Przypomnij sobie ile wynosi liczba Pi i zdasz.

0

@Criss18Barca tylko Potop !

1

0

@Czajka90 nie ale były plany isc

0

@michal26 panie potrzebujemy pana z @FcPortoFan1999 w meczu Stal vs wisła

0

@FcPortoFan1999 po meczu do dębicy na kolacje

1

Borędzie komentuje Stal vs Wisła .

5


Oby nie on jutro musi napisać mature !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?