gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@lajcior pokaż swoje zdjęcie a potem zobaczymy .
3
@MesQueUnClub_87 niema bata @Giwera nie widziałeś połowy.
0
@Frimpong Piękne a ,zarazem pytanie gdzie by dalej mial, iść do The reds ?
1
@Sulimo dawaj ten link prezes
0
@Sulimo błąd :P
0
@FcPortoFan1999
1
@BHAFCB szkoda bo konwiktorska, ma potencjał .
1
@Ilka na działeczke prosze śmigać bo pogoda ideolo .
3
@FcPortoFan1999 żeby byly dymy, bo ty zadymiarz
2
@FcPortoFan1999 panie daj mu szanse, ciebie też na początku tutaj mało kto lubiał a teraz każdy cie kocha po za @Batys i @FCB_dimiC
28
Stary ale jary .
1
@Bolton ty masz szary papier w kibelku ?
5
@Kozinho. chłop pewnie obracał sporo kobiet.
2
@VegetaPolska gdzie widziałeś @July_6_BcN ?
3
@Pedri16Future @FcPortoFan1999 dałby wiele , żeby to byłą ekstraklasa.
1
@Giwera Panie zaraz Ratajski
1
@Ilka złota kobieta :)
1
@July_6_BcN Masa ludzi wyszła z nory i korzysta z pogody tylko sie cieszyć zaczynac sie najlepszy okres tylko do sierpnia .
1
@Ilka to jak ty dziś w domu siedzisz , to może coś dobrego ugotujesz na obiad dla rambli ?
1
@Zoker panie pan mature zdałeś ?
0
@pt9 panie pan , skocz na hot doga do żabki.
3
@MesQueUnClub_87 te przerwy od tego cyklu są straszne .
1
@Comentateiro Przypomnij sobie ile wynosi liczba Pi i zdasz.
0
@Criss18Barca tylko Potop !
1
@FcPortoFan1999 Czesio
0
@Czajka90 nie ale były plany isc
0
@michal26 panie potrzebujemy pana z @FcPortoFan1999 w meczu Stal vs wisła
0
@FcPortoFan1999 po meczu do dębicy na kolacje
1
Borędzie komentuje Stal vs Wisła .
5
Oby nie on jutro musi napisać mature !!