gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem jak @TR3YWAY wróci z siłowni to będzi dla ciebie niemiły.
0
@Kgorecki2500 ty panie w pracy jesteś masz czas na takie czytanie x ?
1
@ranger3120 no odemnie w biesy jest blisko ale od ciebie pewnie z 2h 3h
3
@ranger3120 a to lipa to zara trza wracać
1
@ranger3120 a ty nie miałeś być w bieszczadach ?
0
@FcPortoFan1999 jest coś co by moglo cie powstrzymać , przed obejrzeniem tego meczu ? np puka Jan Urban mówi, dawaj na spacer do lasu .
0
@barteq @clyde ty nie byłaś od 20 lat ?
4
@Rastafarnianin Zawód miłosny - 211 (1592), tego nigdy nie zrozumiem , masa kobiet na świecie i nie można myślec tylko o tej co nie wyszło.
0
nie wiem w sumie .
0
@Cvzx jaki miałeś nick wcześniej ?
12
@TR3YWAY nie panikuj będziesz żył.
1
@L4ngusta prezes o 1 do spania
0
@Szklaner pan boczek jest usprawiedliwiony , zdał mature !! cooo ?
2
@KrychaFCB tylko ketchupowe !
0
@Criss18Barca dobrze wypieczona ?
2
@Giwera oooo krzysiuu ratajski.
6
@Comentateiro czemu akurat toruńskiej jak podwawelska na promocji ?
3
@July_6_BcN babcia marzenie.
0
Pamiętacie w jakim wieku był pierwszy alkohol pity ?
1
@Giwera nazwa bonifratów idealnie pasuje, Szkoda boczka bo kurde te kg , sprawiły , że padł szybko a młody chłop 59 lat, a Pazdzioch trzymal sie mega.
8
@Kozinho. zobaczy stopy @Kessie to mu sie odechce.
1
@marcin62 jabłko mięta i zamykam !
1
@TR3YWAY po co ci , tyle kreatyny
8
@Kessie Sos domowej roboty
8
@qbsonFCBarca panie to pytaj @Comentateiro
15
Floating Arena, największa sportowa pływalnia w Szczecinie, została zamknięta co najmniej do końca tygodnia po incydencie, który… zmącił wodę. "W poniedziałek (27 kwietnia br.) ok. godz. 18.00 na terenie Floating Areny doszło do zdarzenia, po którym konieczna była natychmiastowa ewakuacja wszystkich użytkowników obiektu i usunięcie fekaliów z wody" - poinformowało Centrum Informacji Miasta.
@Kessie masz alibi ?
0
@TR3YWAY Panie od tych kebabów to wyniki bedą świetne.
0
@Nazio_87 panie ja już liczyłem na druga .
0
@Kgorecki2500 ale i tak zjesz.
0
@Kgorecki2500 a tobie hot doga z żabki.