2

Borys spoko ziom , a kiedyś wydawał sie irytujący

7

@Danny Gaucho Tak, Fundacja Siepomaga pobiera 6% prowizji od darowizn na zbiórkach celowych, aby pokryć koszty utrzymania portalu i obsługę płatności. Fundacja gwarantuje, że co najmniej 94% środków trafia na cel zbiórki.

10


@Kgorecki2500 będziesz nam fotki robił

0

@FcPortoFan1999 to znak , że ekstraklasa zaraz gra

1

@Filipem Szczena go zapyta, a to jeszcze musi sie zgodzić :P

1

@Ilka w żabce to niedługo człowiek ślub będzie brał .

1

@Kapitan hawk no pewnie sie chwalił kolegom i myk , a to trzeba po cichu praktycznie możesz z nią sie bawić lata, bo ona sie cyka , że wyjdzie :D

0

@FcPortoFan1999 zobaczysz szefa, którego lubisz.

0

@marcin62 sąsiedzi to mogli w pare dni poznać wszystkich celebrytow :P

2

@Giwera to jest tak dobry człowiek nawet go nie znam , ale bije od niego zawsze mega sympatia, i nawet stanowski mówil , ze zero spiny zawsze kulturka :D

1

@Szklaner Przy tym wzroście zawsze cieżko a robił robote na obronie.

2

@Azi odrobinke :) napewno próbowal , wszystkie sosy wiec pora na sos od @Kessie

1

@Kgorecki2500 ale ty w pracy i po pracy zajadasz hot dogi z żabki . xd

0

@Popitek12 a ty wrócisz do naturalności czy dalej kujesz tyłek ?

1


aha super.

0

@VamoSBarca88 a ja nie , ale może sie myle , zreszta pierwsze dni live to był spokój dopiero potem ruszyło mega :D

2

@Bykunn ale 85%

0

@VamoSBarca88 w sumie kluczem jest, że to jest warszawa Praga , a celebryty mieszkają wszystkie blisko i wpadają, bo jakby to było daleko to pewnie mało kto by był :P

6

@draxidox Dostał gorączki od twoich postów :P

2

@Karzel 500 k widzów xD

2

@Giwera Jordan koszykówki ?

1

@Giwera @Szklaner albo odcinek jak nie mieli co robić grali w pilke , spiewali , XD kosmos odcinek z niczego a tez topka

2

@Giwera haha z babką ten świnia , ten menda xD a ta babka to trzech chłopów xD

0

@Szklaner ogór i grzałka i jazda !

1

@Frimpong ale to live charytatywny to możesz walczyć jedną reką .

5

Taki live la bamba i sie zmieniamy co 20 minut.
Solówka @Kessie z @Frimpong
@clyde z @July_6_BcN o losie singla !
oglądamy kiepskich @Giwera @Szklaner

0

@FcPortoFan1999 Janek fajny facet.

0

@FcPortoFan1999 Janek Urban będzie ;P na kamerce.

4


Powalone tak blisko a tak daleko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?