0

@Tigermaus powiedz, że masz sraczke szefie .

0

@Piotrek1993 Asia nie pozwoli @FcPortoFan1999

0

@kamiVeB nie on tylko czat :P

1

@CLS63AMG wesoło tam musi być na planie , troche zazdro D:

2

@FcPortoFan1999 znaczy ciul wie czy stano będzie, bo może mu chodzi o to ze , wpłaci kase :D ale boras będzie .

0

@FcPortoFan1999 to bierz @Frimpong on lubi sie bić

1

@FcPortoFan1999 ale pogodzi sie ze stanowskim na 40 min i git, boras opowie o mundialu 2002

3


to sie dzieje !

3

@Luciano99 @Kessie ne ma wymagań ideał

1

@kamiVeB potencjał ogromny na 50 jutro o 16

0

@Popitek12 jest ktoś na la bambie kto by wygrał z tobą na 60 m ?

2

@turhiay serio? jak my takich meczy mamy sie bać, to jak iść po lige mistrzów.

0

@ArcziArtt 1.5 spoko .

1

@draxidox ty i @VegetaPolska po 4 dzieci i będzie git .

3

@Frimpong ty wszędzie szukasz guza ?

0

@Sinirsey dużo było ?

0

Dużo macie ciuchów do prania dziś ?

7

@Bocheno1 sam czy z @Kessie ?

2

@PatrychoO no to już niepotrzebny koncert bo będzie argument chociaż niema ciszy nocnej to w sumie mogą gówno zrobić.

2

@Popitek12 pokonał byś tego typa z botswany na 60 m?

2

@Popitek12 @Kessie i @blakkudium po co mu durexy ?

0

@Popitek12 ile masz kasy obecnie przy sobie ?

1

@Szklaner jak ja wrócic mam do żony jak mi pęcły kalisony :D

0

@Szklaner Panie najlepszy odcinek kiepskich według ciebie, wiem , że trudne ale jak byś musiał to ?

0

@agaFCB no to , że sie tak dziwisz jak masa chłopów pije piwsko i tv potem .

0

@agaFCB a ty jakie masz pasje ?

2

@Czajka90 Legenda

1

@Eklerek udawane widziałem jak sie całowali.

1

Tede i Peja to najczęściej wypisane ksywy z prośbą o podanie sobie ręki / pogodzenie na streamie u łatwo.?
Jest większa kosa ?

0

@lajcior na bezrobociu tak ci sie dłuży ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?