gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tigermaus powiedz, że masz sraczke szefie .
0
@Piotrek1993 Asia nie pozwoli @FcPortoFan1999
0
@kamiVeB nie on tylko czat :P
1
@CLS63AMG wesoło tam musi być na planie , troche zazdro D:
2
@FcPortoFan1999 znaczy ciul wie czy stano będzie, bo może mu chodzi o to ze , wpłaci kase :D ale boras będzie .
0
@FcPortoFan1999 to bierz @Frimpong on lubi sie bić
1
@FcPortoFan1999 ale pogodzi sie ze stanowskim na 40 min i git, boras opowie o mundialu 2002
3
to sie dzieje !
3
@Luciano99 @Kessie ne ma wymagań ideał
1
@kamiVeB potencjał ogromny na 50 jutro o 16
0
@Popitek12 jest ktoś na la bambie kto by wygrał z tobą na 60 m ?
2
@turhiay serio? jak my takich meczy mamy sie bać, to jak iść po lige mistrzów.
0
@ArcziArtt 1.5 spoko .
1
@draxidox ty i @VegetaPolska po 4 dzieci i będzie git .
3
@Frimpong ty wszędzie szukasz guza ?
0
@Sinirsey dużo było ?
0
Dużo macie ciuchów do prania dziś ?
7
@Bocheno1 sam czy z @Kessie ?
2
@PatrychoO no to już niepotrzebny koncert bo będzie argument chociaż niema ciszy nocnej to w sumie mogą gówno zrobić.
2
@Popitek12 pokonał byś tego typa z botswany na 60 m?
2
@Popitek12 @Kessie i @blakkudium po co mu durexy ?
0
@Popitek12 ile masz kasy obecnie przy sobie ?
1
@Szklaner jak ja wrócic mam do żony jak mi pęcły kalisony :D
0
@Szklaner Panie najlepszy odcinek kiepskich według ciebie, wiem , że trudne ale jak byś musiał to ?
0
@agaFCB no to , że sie tak dziwisz jak masa chłopów pije piwsko i tv potem .
0
@agaFCB a ty jakie masz pasje ?
2
@Czajka90 Legenda
1
@Eklerek udawane widziałem jak sie całowali.
1
Tede i Peja to najczęściej wypisane ksywy z prośbą o podanie sobie ręki / pogodzenie na streamie u łatwo.?
Jest większa kosa ?
0
@lajcior na bezrobociu tak ci sie dłuży ?