2


@Comentateiro ty kiedy miałeś 69 ostatnio ?

0

@Criss18Barca tam są cyrki bo znowu pachniało 45:45 a taka przewaga

0

@mekston tak i @Czajka90 pyta oskiego kiedy alcaraz wraca na kort.

1

@Szklaner w ciemno dialog Ferdek i Marian.

1

@FcPortoFan1999 Ale Hubcio cie prosi o telefon do @Czajka90 bo masz niewykorzystane koło.

0

@FcPortoFan1999 ale hubert pyta czy ostatecznie ?

4

@misterio dzownie do @FcPortoFan1999 a on do @mekston

15

@SuperTransfery co ty @wpwelement taki nie jest.

1

@Popitek12 kto ci opłaca siłownie ?

0

@FcPortoFan1999 a porto to gra pierwsze skrzypce?

6


kto pierwszy ten lepszy !

2

PKOL ani żaden klub nie dostaną już nic z Zondacrypto. Przemysław Kral właśnie poinformował że wszyscy pracownicy firmy zostają zwolnieni.
Damian Żurek - 100 tys. zł

Kacper Tomasiak - 550 tyś. zł

Władimir Semirunnij - 200 tyś. zł

Paweł Wąsek - 200 tyś. zł

2

@kubix05 Powalone , że @Comentateiro jest starszy od całej trójki razem wzietych.

1

@July_6_BcN tak troche xd

2


@July_6_BcN a Kacper czeka na kasiorke i chyba sie nie doczeka.

0

@slayer zapytaj czy ma konto na rambli .

0

@Prorokk rower ?

0

@Czajo 2 x big mac wystarczy ?

0

@ACMaldini3 od piłeczki kontuzja ?

3

@Safrani ale faktycznie jest spokojnie tak okno otworzyc i fajny przewiew.

1

@Safrani a może do roboty poszli ?

4

@lajcior bierz @Comentateiro ma zniżke.

2

@Frimpong @Kessie poczeka na nią aż wyjdzie.

1

/photo/1
a wy lubita maczka ?

3

4

@Popitek12 tylko @mekston płaci za twój bilet?

1

@FcPortoFan1999 nie damy ! ale chętnie Araujo.

3

@July_6_BcN przez rosję i Estonię

2

@mekston Oski sen zimowy po pracy

1

@VamoSBarca88 ale malutko ich coraz mniej w pace.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?