gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub_87 @Safrani co pany wybieracie ?
0
@michal_20 swój czy kradziony?
6
@FcPortoFan1999 mecz dnia ?
Podhale Nowy Targ vs Sokół Kleczew
15.04.2026 17:00
1
@Oskar00 potrzebujemy cie szefie.
0
@Unique kurst warty ryzyka poprostu .
0
@urbipl i też widać , czemu tyle kontuzji chłop wstawia noge wszędzie nie cyka sie i szacun .
0
@FcPortoFan1999 może grali o 12 przy kałuży ?
0
@escarabajo no tak, ale ogólnie bydło ;P
0
@Azi aha czy acha ?
0
ale bydł...
0
@Bykunn nom ja byłem za nim, ale jak faktycznie wrócil po broń to lipa, wiadomo tamte gnojki to chwasty .
0
@KibicBarcy84 tylko widzisz, Ferran gra kiepsko a nagle w takim meczu gra mega dobrze i jak to rozumieć.
0
@Greenalley za rok to może nie być Flicka , może tym pierd.. i będziemy w dup.
1
@beter2 Araujo to poprostu musi odejśc, bo mentalnie nieda już rady. w sytuacji z 96 nawet nie trafił w bramke , żeby dać sie pomylić bramkarzowi.
1
@Giwera szacunek
1
@draxidox ehh @Comentateiro to dobrze, że on wrócil ?
1
@Comentateiro masz w domu toster?
1
W jakim stroju oglądacie mecz, ktoś zakłada garnitur ?
0
@FcPortoFan1999 co robisz obecnie ?
2
@Tigermaus u hiszpanaaa
6
Powalone , że za 2h wszyscy oglądamy mecz a @FcPortoFan1999 odpali powtórke Piast vs Pogoń.
0
@FcPortoFan1999 ty chory ?
0
@FcPortoFan1999 a tsonga?
3
@koniczila szacunek , zostaw resztki dla @Kessie
1
@Aragorn33 dziwne bo w usa sie nie cackają.
4
@macio_944 jakbyś sobie zrobil jedzonko wracasz brak tv, patrzysz za okno @Kessie na plecach ma to co robisz?
4
@FcPortoFan1999 @Giwera czy oski to eroso?
2
@Bocheno1 @Frimpong cie pól roku oznaczał i zawsze usuwał.
0
@tomek8756 @Roobo Tusk zly co on wygaduje .
0
@MesQueUnClub_87 prezes widziałes film samotnik ? i czy znasz podobne :D