gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 @Ilka niewiarygodne?
0
@FcPortoFan1999 Widzew i Legia
0
@Popitek12
bierzesz go ?
2
Szokujący obrót spraw po strzelaninie w Bystrzycy Kłodzkiej. Instruktor strzelectwa usłyszał zarzut zabójstwa (art. 148 k.k.) po tym, jak śmiertelnie postrzelił napastnika.
Mężczyzna bronił się przed agresywną grupą, która chwilę wcześniej miała pobić kogoś pod sklepem. Co kluczowe – najpierw padł strzał ostrzegawczy. Dopiero gdy napastnicy nie odpuścili i ruszyli na niego, padło 5 kolejnych strzałów. Jeden z atakujących zginął na miejscu.
Polska .
2
@FcPortoFan1999 @Kessie wbiegł na golasa?
1
@TR3YWAY dodaj widzowie to ważne .bo ktoś może czeka na twoją relacje np @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 cracovia też nie jest taka bezpieczna
2
@tbas coś sie musi wydarzyć , albo ruskie już coś szykują.
0
@Faro też sie obawiam , że chłopak pójdzie w tango .
0
@FcPortoFan1999 jeszcze @Kozinho. ma dziś także daj mu 50 na pizze i git :D
2
@FcPortoFan1999 kup koledze kreatyne na urodziny
1
Ale show Fury @mordini123
1
@FcPortoFan1999 a pyton zbierał kliki
3
@FcPortoFan1999
to ty
0
@jedrek7000 fury za 30 min
1
@FcPortoFan1999 wnioski ?
2
@Comentateiro według ciebie Macierewicz to @Roobo ?
0
@barcelonaLM wojtek jagoda ci pomoże.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FcPortoFan1999 a brat Jacka komentuje wlaśnie siatkówke na polsacie
4
@FcPortoFan1999 szacunek
1
@FcPortoFan1999 mądre drużyny
8
@Comentateiro jestem tu zanim zniknie post.
0
@clyde śnią ci sie czasem gry w które grasz?
1
@MesQueUnClub_87 prezes kochasz dawać w kiche ;P ale mega to smacznie wygląda.
1
@Popitek12 a Lyles na 100 m robisz lekko ?
1
@Ilka @michaleu panie kochany jajochlebki to na śniadanie na obiad młode ziemniaki z kefirem i git
1
@FcPortoFan1999 @Marusek nawet nie mów , że nie oglądasz tylko zasiadaj i czekaj na pasywnośćw licytacji
1
@Ilka ja trzymam kciuki, że zjesz coś dobrego na kolacje dzis ;P
0
@TR3YWAY smak chipsów?