gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@barcanawieki dawać go do estraklasy .
5
@JORD10 nawet niech dostanie czerwo bylebyśmy awansowali D:
17
Niesamowita dodane 45 minut temu .
1
@clyde ty to dom kupiłaś już za granie na real ;P
3
@ranger3120 to ty taki bogaty chłop?
5
@MesQueUnClub_87 sam gotuje.
0
@clyde jesteś na miejscu i podejmiesz próbe zdjęcia ?
1
@gaucho104 ja bym dał od początku lewy na maxa a ferran na ostatnie 30 min.
to samo de jong na 20 min .
1
@prodigy blędy zawsze bedą, poprostu szczęście , że attletico nie wykorzysta.
2
@Giwera Halinka ile razy mam ci mówic , nie ma roboty dla ludzi z moim wykształceniem.
1
@ranger3120 smutne , że tacy fachowcy sie marnują.
1
@ranger3120 panie pan jesteś dalej na rynku pracy ?
1
@Luciano99 to ile musi @Comentateiro to robić ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Popitek12 a masz coś grosza?
2
@Giwera Edzio w dobrej formie , ferdek mlody, marian sztosik piekne czasy .
1
@VamoSBarca88 jednak to jest mecz niedzieli przy kałuży jednak nie @FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 dokladnie straszna ekipa
7
@Roobo przygarniesz ziobro do piwnicy ?
0
@FcPortoFan1999 mógl teraz karać żóltych ;P
0
@FcPortoFan1999 no zielona musiała w ciemno .
1
@FcPortoFan1999 niski poziom dzis po kase przyjechaly gnojki :P
1
@FcPortoFan1999 co to jest lubi go @Giwera a ty nie ?
0
@FcPortoFan1999
jak żyć
1
@FcPortoFan1999 bedą cierpieć.
0
@mekstonPorto obejrzy ?
5
@MaziFCB panie za 200 zł to @Kessie i @Comentateiro bawią miesiąc.
7
@AmigoBlancos Fifaonline już weszła ?
0
@FcPortoFan1999 o 21 jak porto w poniedzialek