gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 jak ty niemasz grosza przy dupie ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 konik mi kazał
2
@FcPortoFan1999 zapytam w stylu @Czajka90 i @mekston oski miałes takiego nauczyciela w szkole?
1
@Bernard777 żuberki już pite?
0
@FcPortoFan1999 Bobo na majku da rade?
0
@FcPortoFan1999 tam jest więcej ludzi niż liczba mieszkanców Siedlec
0
@gumaz @FcPortoFan1999 szok, że mozesz spac przed takim meczem
3
@PIWOSZ89 a milik może ?
1
@0707grzesiek @Kessie jak mu postawisz:P
2
@Bernard777no ale jest klimacik na tych meczach , sędzia na kacu piłkarze nawaleni , dziadki drą morde @FcPortoFan1999
3
@ranger3120 2 kazjerki pasztet i masz na wieczór .
1
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Magia pucharu polski, mówi ci to coś ?
plus ten stadion to jest arcydzieło tam spokojnie mogli by nagrywać Troje .
3
@FcPortoFan1999 e tam 20 tysięcy gardeł strzeli gola.
0
@FcPortoFan1999 @Bernard777 będzie okazja, czy Garnitury pójda w siną dal?
1
@Comentateiro Są dwa mecze, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by w Monachium rozbić Real w pył.
Ale trzeba oddać Realowi, że błyskawicznie tworzą sytuacje. Te ostrza w postaci Viniego i Mbappe naprawdę sieją popłoch. I tym bardziej należy docenić zaledwie 1 straconego gola w Madrycie przez Bayern.
mówi ci to coś ?
1
@LAMC_10 będzie dziś duży spam od ciebie czy spokojnie dziś ?
2
@Zoker jestem pewny , żeby obronił gola Kane.
8
@MesQueUnClub_87 @Safrani lubicie taki wypasik ?
0
@Nazio_87 bez kawy ?
1
@Barcaa12 TAK golllll !!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@brzucho @Peciak
1
@Luciano99 pozdro .
0
@FcPortoFan1999 co będziesz tera robił ?
1
@kubix05 @FcPortoFan1999 legenda?
1
@blakkudium @Eklerek siedzi na izbie już tydzien
5
@aldewir to tak jakbyś pytał @Bolton czy @Kessie
0
@VamoSBarca88 szybko zaśniesz?