1

@fotohobby szanuje dokładna wypowiedz .

3

@Comentateiro ty do meczu wytrzymasz?

0

Doliczy ile ? 10 minut ?

1

@VinDiesel taterke w osiedlowym kupi ;P

2

@LeoMessiiBarcaPepa masz na browara .

2

@FcPortoFan1999 bez niego to nawet , złota skrzynka jest smutna

2

@Lukikiki @Comentateiro mówil , że top

0

1

@Octane to bierz i dawaj w miasto czekam.

0

@Nazio_87 zaraz 3 szefie ?

4

@D10SLEO @Roobo i @draxidox czekamy na ocene , że to arcydzieło

2

@FcPortoFan1999 103 minuta to myslalem , że dogrywka i karne

1

Widzew przejmuje la bambe, o taką Polske walczyl @FcPortoFan1999 Ekstraklasa !

0

@FcPortoFan1999 brawo po marzenia !

0

W jakiej pozycji oglądacie meczyki, siedzita , leżyta ktoś na stojaka ?

1

Sędzia kalosz !

0

@FcPortoFan1999 tak to musi być gol.

1

@Kessie chodziło, żebyś nauczył kolege, że za to jest 48 .

2

@etobzyk @Kessie pomożesz?

0

@Barceloniarz987 to nie dobrze.

3

@olejtm a własnie nie Widzew gola .

0

@FcPortoFan1999 zatrzymaj mu busa .

2

@FcPortoFan1999 nigdy nie będziesz szedł sam !

1

Jak Widzew nie wygra w 11 na 10 to chyba nigdy nie wygra.

1

@FcPortoFan1999 oo jak ty słuchasz kryminatorium to , ja ide po piwo

1

@Kessie wstanie jak Arsenal przegra;P

1

@Giwera oooo krzysiuuu ratajsskii

0

@FcPortoFan1999 ale Porto caly cza w poniedzialek to da .

0

@FcPortoFan1999 to redaktor tego nie wie ?

2

@Safrani Jazda Widzew po utrzymanie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?