0

@FcPortoFan1999 lubie te gadki , że chcą ogórka a potem placz:P

1

@FcPortoFan1999 kibice Legi ciekawe :P

1

@FcPortoFan1999 @Marusek mam nadzieje , że zwarty i gotowy

0

@FcPortoFan1999 Powalone , że za 7 minut wiem co napiszesz

6

@Luciano99 tam sie poznał z @Kessie ?

0

@Karol145 @TR3YWAY ci powie bo chłop ma siłownie

1

@PatrychoO Panie pan @FcPortoFan1999 zaraz ci poleci jakiś meczyk

2

@FcPortoFan1999 z braćmi kot

0

@FcPortoFan1999 Primoż pikl czy peterka @VegetaPolska

1

@Lola120 trzymaj sie i powodzenia.

0

@Lola120 gdzie byłaś jak cie nie było ?

1

@Giwera nom to już koncóweczka pewnie, tam jest otyłośc ogromna ,narządy nie dadzą rady

0

@FcPortoFan1999 a masz husteczki ?

0

0

@svensonFCB nie dobrze

6

@Comentateiro dziękujemy pewnie do niego dzwoniłeś.

1

mało troche oby starczylo

2

@July_6_BcN kubacki 169 by skoczył to by tylko zepsuł :P

3

@Kapitan hawk powalone , Małysz kończył , Stoch zrobił robote , teraz Kacpero magia.

0

@Lanosss żalujesz naszemu nocnemu moderkowi piwka ?

0

@FcPortoFan1999 zamiast dać 20 na tace, daj @Kessie na piwo !

1

@jacobFCB Prezes a herbatke z cytrynką lubisz?

1

@FcPortoFan1999 jak ty sie cykasz i usuwasz to moja szkoła

3

@FcPortoFan1999 coco czy koko euro spoko ?

2

/video/1
@FcPortoFan1999 chyba już 3 zadyma dziś grubo

3

@Giwera na tace daje , mówi dzien dobry na klatce, kocha seks także ideał

2

@FcPortoFan1999 @Giwera ty tak między nami to lubisz sie droczyć z panem Porto ?

1

@FcPortoFan1999 krzysiu chce już mistrzów pożegnać

1

@FcPortoFan1999 pan kupidura były dumny

1

@FcPortoFan1999 niebieski to ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?