gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ilka tak jest sam chodzilem kiedyś brałem bułeczke z serkiem i piwko i byla impreza.
4
@ZuczekFCB1899 małpka schowana plus browar w ręku? jak tam sędzia na kacu itp.
0
@FcPortoFan1999 Łukasz daj spokój, tylko kruczek
5
@Azazel_Pazuzu dobry odcinek :P
3
@VegetaPolska Pewnie Robert Mateja wchodzi do gry @FcPortoFan1999
4
@Ilka to ty na profilowym?
1
@michal26 Austria nas wyprzedza a oni oddali skok mniej nigdy tego nie ogarne :D
3
@RoberDzik uuu , za takie coś to bym cie wyslał na 48 :P
3
@FcPortoFan1999 ty to nastaw wode na herbate :) bo @Marusek czeka na awanturke
6
@wpwelement Szanowny Panie , można zapytać o coś czy raczej nie było tematu .
1
@LukaszFan uroki planicy
1
@michal26 wszyscy po 200 a my 180 kubacki xd
2
@michal26 browar wleci ?
0
@FcPortoFan1999 a lubisz @Frimpong ?
0
@FcPortoFan1999 lubie własnie jak ledwo co wysłane a ty już wiesz co tam bylo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Frimpong kogo typujesz?
0
Mamy szanse na podium w skokach ? Tzn wiem , że raczej nie ale jakaś nadzieja ?
@July_6_BcN @VegetaPolska @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 to prawie jakbys ty odszedł na forum FC Porto,które jest martwe.
0
@FcPortoFan1999 będzie go brakować w ektraklasie
2
@Luciano99 kogo byś kupił?
1
Aniuu aniuu kochanaa
0
@clyde długi spacer dziś mile widziany ?
9
@Popitek12 20 zł ?
1
@TR3YWAY kreta 5 g wzięta?
0
@JarekS @AFA brakuje wam ich ?
0
@FcPortoFan1999 danie główne było wczoraj .
0
@FcPortoFan1999 codziennie po robocie robisz drzemki starośc ?
18
@Cygan BRC @Kessie ?
0
@lithotripter np?