0

@July_6_BcN ważne żeby grała piosenka Planica lala

1

@MesQueUnClub_87 Lato w ataku

1

@Jakchcesz czyli zaraz małpka wleci, potem browar i wodka na mecz ?

1

@Jakchcesz a ty dziś ,spożywasz alkohol w samotnosci ?

2

@mordini123 @July_6_BcN sukienka gotowa na planice? imprezka po konkursie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Popitek12 tylko AI

1

@TR3YWAY ty taki ekspert a @Popitek12 ma większego tricepsa niż ty .

0

@michal26 jastrzębie to rozbiory już

0

@Popitek12co masz na kolacje ?

0

@SeWo77 70 lat to jednak męczy

4

@marcin62 ta dostaje 100 k i znika :P wiec wiesz.

2


Najman na deskach !

6


@FcPortoFan1999 pograj turbo za 100

0

@July_6_BcN a właśnie jak byś ja spotkała to bez słowa dalej ?

0

@Ojciec_Dyrektor @July_6_BcN wolisz określenie Hulia czy Grażynka ?

1

@FcPortoFan1999 dobrze, że masz 1 zmiane to jutro będziesz w studio przed meczem

0

@FcPortoFan1999 zerkniesz wieczorem na bello di note vs najman ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@TR3YWAY to ty Karol ?

1

Jaki macie lub mieliście pseudonim ?

1

@Azi z sosem @Kessie ?

1

@qbsonFCBarca zobacz czy bokserki całe i zdrowe

6

@Kapitan hawk uratowałbyś madryciaka jakby sie topił ?

1

@Giwera dawaj w sobote mistzostwa podkarpacia w rzeszowie pokazesz mi pare myczków :D

0

@Nazio_87 Rozdaje na la bambie każdemu po 10 tysi.

12

@Giwera Panie wysunięty napastnik by tu robił robote

4

@ACMaldini3 no tak ale jednak broń + alkohol to bywa róznie.

6


aha to spoko

0

@July_6_BcN a to gratki @DariaFCB ile stażu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?