gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston oski wtedy powie ,że kocha swoją pracę i zostaje
1
7
@BojanKriKicz a ile w bokserkach ? @Frimpong ciekawy
1
@BojanKriKicz Omnadren 250 (potocznie "Omka") to silny lek hormonalny na receptę, zawierający mieszankę czterech estrów testosteronu
2
@TR3YWAY jeszcze deka omka , meta ?
0
@Nazio_87 ale 4 walniesz przed snem ?
1
@Popitek12 chodzileś sprzątać ?
0
@TR3YWAY widzowie kiedy siłownia ?
1
@ranger3120 to 1 praca?
1
@agaFCB @Kessie też tak zrobił dlatego w parku mieszka .
0
@Hosh napij się gorzały
2
@LAMC_10 dzwonić po @Kessie
0
W Krzepicach (woj. śląskie) agresywne psy pogryzły cztery osoby. Wśród poszkodowanych jest trójka dzieci: dwie nastolatki oraz 11-latka — informuje portal TVN24.
Co robicie w razie takiej sytuacji?
2
@July_6_BcN lub ukochani przez @FcPortoFan1999 bracia kot
1
@July_6_BcN no wczoraj tak było, jakby to zyła kończył kariere, zresztą oni poprostu nie potrafią takiej przemowy zrobić i tyle
0
@FcPortoFan1999 PE ?
2
@July_6_BcN Nawet jakby komentował gre @clyde to by oddał emocje, tego nieda sie nauczyć to sie poprostu ma, błachut i ten drugi to ja nie czuje emocji niestety .
4
@FcPortoFan1999 bobo podoliśnki na majku zrobi robote
1
@FcPortoFan1999 Szpaku top
3
@Comentateiro ty znasz na pamięć hymn Niemiecki ?
0
Borek pokazuje murawe , świetnie wygląda @FcPortoFan1999
1
@Giwera kiedyś śpiewalo sie kszo kszo .....
1
@Giwera Najbardziej klimatyczny to stadion idealny pod zadymke jak kiedyś legia vs lech
1
@Konradowskyy ale z takiej racy w glowe to wesolo;P
5
Ale to serio blisko było tragedi @FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 Wojtek ty masz sławić na świecie Kadre Urbana
1
@FcPortoFan1999 to zmień obywatelstwo
5
@FCB_dimiC kiedyś Finka to byla jedna z lepszych wódek, to były czasy
0
@FcPortoFan1999 tylko nie mów, że jutro 2 zmiana i wrócisz na 20 min 2 połowy ? przecież to zbrodnia.
0
@qbsonFCBarca a masz sie czym pochwalić ?