gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Safrani a @MesQueUnClub_87 homara lubicie ?
1
@Frimpong @Kgorecki2500 zaprosi cię na hot doga z żabki
0
@TR3YWAY chłopie jak chcesz to ci pokażę @Popitek12 jak robi francuza
2
@RozowaPantera aviomarin top ratowało nieraz:P, szczególnie w szkole autokar chamski duszno i myk.
3
@Luciano99 masz pomysł na premie dla @Kessie na święta poza nadgodzinami ?
1
@Ilka działka zaraz potem mecz to twój plan ?
1
@Marusek tam gdize jadl Biden dobra pizza ;
4
Jeszcze masło i mleko do tego ?
3
@Kozinho. Masło za Zeta ,mleko też paliwo jeszcze za Zeta i git
3
@MesQueUnClub_87 ja poleciałem za to parę razy,i to na swój koszt hehe
2
@Bernard777 @FcPortoFan1999 trochę kosmos
3
@MesQueUnClub_87 wywal jednego bo na wakacjach.
1
@mekston oski wtedy powie ,że kocha swoją pracę i zostaje
1
7
@BojanKriKicz a ile w bokserkach ? @Frimpong ciekawy
1
@BojanKriKicz Omnadren 250 (potocznie "Omka") to silny lek hormonalny na receptę, zawierający mieszankę czterech estrów testosteronu
2
@TR3YWAY jeszcze deka omka , meta ?
0
@Nazio_87 ale 4 walniesz przed snem ?
1
@Popitek12 chodzileś sprzątać ?
0
@TR3YWAY widzowie kiedy siłownia ?
1
@ranger3120 to 1 praca?
1
@agaFCB @Kessie też tak zrobił dlatego w parku mieszka .
0
@Hosh napij się gorzały
2
@LAMC_10 dzwonić po @Kessie
0
W Krzepicach (woj. śląskie) agresywne psy pogryzły cztery osoby. Wśród poszkodowanych jest trójka dzieci: dwie nastolatki oraz 11-latka — informuje portal TVN24.
Co robicie w razie takiej sytuacji?
2
@July_6_BcN lub ukochani przez @FcPortoFan1999 bracia kot
1
@July_6_BcN no wczoraj tak było, jakby to zyła kończył kariere, zresztą oni poprostu nie potrafią takiej przemowy zrobić i tyle
0
@FcPortoFan1999 PE ?
2
@July_6_BcN Nawet jakby komentował gre @clyde to by oddał emocje, tego nieda sie nauczyć to sie poprostu ma, błachut i ten drugi to ja nie czuje emocji niestety .
4
@FcPortoFan1999 bobo podoliśnki na majku zrobi robote