5

@Frimpong @Kessie też dziś na dziure?

0

@Lucerfi odwołany jutro puchar Polski i @FcPortoFan1999 musi obejrzec.

1

@Dieselzor pożycz kase od @Popitek12

0

@FcPortoFan1999 puchar polski to lepsze niż mecz w niedziele o 12 przy kałuży ?

2

@kulek22 @Kessie załatw to

0

@FcPortoFan1999 czyli on chce ci to zabrać ?

0

@FcPortoFan1999 Trump robi zadymke, także odpalaj szybko mundial za Bońka.

9

Skoro to ostatni wieczór tutaj to @wpwelement możesz napisać , chociaż czy nas lubisz?

1

@Bolton jakiegoś chlopaka zbajeruj przed, jak ma być koniec to koniec

1

@LAMC_10 kochasz domena ?

0


moje kochane boisko, ale cykałem sie, bo ich 30 a ja sam:P

1

@ranger3120 hah :D ty jesteś dobry agent czuje, to w sercu

1

@Popitek12 masz lepsze lotki niż ratajski ?

4

4

@BulaKG za 2 zł panie to starczy na kebaba

3

@Faro u ciebie ?

0

@LOPEZ16 masło czy margaryna?

5

@Comentateiro ty wytrzymasz do studia ?

4

@Aragorn33 zawsze ceniłem dziadka Bidena, bo wiadomo zdrowie już średnie ale jakoś czułem , że chłop kocha Polske.

1

@MesQueUnClub_87 masakra tyle czasu bez tej serii i człowiek smutny. @Safrani

0

@Kinginiesta tak , dlatego Bayern musi być wyczulony nie dawać pretektsu i przedewszystkm oddawać strzały, niema belga to napewno coś wpadnie

7

@kuz jak bez Cortouis ,Niemcy nie dadzą rady to nie wiem kiedy , ten bramkarz trzyma białaych od lat.

8

@Luciano99 i erosomanem .

2

@FcPortoFan1999 sugerujesz, że michał sobie w kulki leci ?

4

4

@Popitek12 ile dałeś do koperty ?

4

Brawo Ratajski @Giwera

2

@fart

/photo/1
legiaaa legiaaa

1

@FcPortoFan1999 jego zadaniem jest utrzymać , potem zrobić fajne transfery wywalić szrot i po puchary.

0

@FcPortoFan1999 Papszun stworzył Potwora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?