gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co na obiad panowie ?
0
@greedo narodzimy sie na nowo
0
Ciekawostka odnośnie przyjaźni w szatni: Frenkie de Jong nigdy nie był w pełni zaakceptowany w grupie przez kilku weteranów. Piqué i Jordi Alba do dzisiaj nie zbudowali przyjacielskich kontaktów z ????????. [
@memorabilia1899
] #FCBlive
1
@Anonymus0608 jakie rokowania ile czasu na powrót do formy ?
1
@Anonymus0608 jak doznałęs urazu piłka nożna ? leżysz cały czas ?
12
Robert Lewandowski doradza młodym piłkarzom Barcelony nie tylko na boisku, ale też poza nim. Polak poleca im dobrą dietę, ale także rezygnację z napojów gazowanych i coli. Również doradził im, aby nauczyli się języka angielskiego. [
@ffpolo@RogerTorello
2
@Bocheno1 był pociąg tylko kto z was był konduktorem a kto pasazerem ?
0
@Ksavix juz nie dam rady :D
1
@mrboom a ty jak ubrany prezes
8
@Kitek1640 on ma już 100 lat ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Juanfe Sanz z Chiringuito, ekspert sędziowski z programu i dziennikarz posiadający znajomości w Komitecie Technicznym Arbitrów, wskazuje, że karny był prawidłowy, ponieważ zagranie Asensio wpisało się w drugi punkt z paragrafu o zagraniu ręką w Przepisach Gry: zawodnik nienaturalnie powiększył swoje ciało poprzez ruch ręką, który nie był usprawiedliwiony ruchem ciała gracza. To główny argument ekspertów mówiących o prawidłowej decyzji sędziów. @AmigoBlancos @CarloAncelotti
0
@noface byczku co na sniadanie lub na co ochota ?
2
@Emhyr musimy to wygrać kasa się przyda
0
@okiemtypera_lucaxx95 byczku a w meczu betisu jakiś gol ?
1
@MesQueUnClub96 a 5 pkt ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Borry rozumiem ze , czesto sie mylisz czyli nie wygra tak ?
1
@Hubsao @MesQueUnClub96 a ty wiesz ile to jest ?
2
@Rust_Cohle to prawda ze , odebrali ci prawa rodzicelskie do syna @MesQueUnClub96 ?
3
Panowie jakby sie zebrali do wódki peszko, borek i stary @Luciano99 kto by wypił najwiecej ?
0
@okiemtypera_lucaxx95 byczku dawaj typki :D
11
@Jakchcesz czekamy juz na kounde -araujo
0
jaka obrona panowie na wtorek ?(busi wypada za kartki XD)
0
@Sulimo pojawia sie i znika ,
0
@AmigoBlancos wygra kiedys real z barca według ciebie . 4:0 lub 5;0 lub coś w tym stylu Barca w jakiej by nie była formie to 4:0 5:0 6:2 a real nigdy max 3:1 ?
1
Jaki skład na Wiktorię ? Pedri musi dychnac bo zajechany
0
@Damian11 kiedy wraca
1
@Lionel_Messi10 podasz nazwe piwka i czy pijesz z kufelka może ?
1
jakie gasterko i alkohol na meczyk gotowe ?