1

Co na obiad panowie ?

0

@greedo narodzimy sie na nowo

0

Ciekawostka odnośnie przyjaźni w szatni: Frenkie de Jong nigdy nie był w pełni zaakceptowany w grupie przez kilku weteranów. Piqué i Jordi Alba do dzisiaj nie zbudowali przyjacielskich kontaktów z ????????. [

@memorabilia1899

] #FCBlive

1

@Anonymus0608 jakie rokowania ile czasu na powrót do formy ?

1

@Anonymus0608 jak doznałęs urazu piłka nożna ? leżysz cały czas ?

12

Robert Lewandowski doradza młodym piłkarzom Barcelony nie tylko na boisku, ale też poza nim. Polak poleca im dobrą dietę, ale także rezygnację z napojów gazowanych i coli. Również doradził im, aby nauczyli się języka angielskiego. [


@ffpolo@RogerTorello

2

@Bocheno1 był pociąg tylko kto z was był konduktorem a kto pasazerem ?

0

@Ksavix juz nie dam rady :D

1

@mrboom a ty jak ubrany prezes

8

@Kitek1640 on ma już 100 lat ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Juanfe Sanz z Chiringuito, ekspert sędziowski z programu i dziennikarz posiadający znajomości w Komitecie Technicznym Arbitrów, wskazuje, że karny był prawidłowy, ponieważ zagranie Asensio wpisało się w drugi punkt z paragrafu o zagraniu ręką w Przepisach Gry: zawodnik nienaturalnie powiększył swoje ciało poprzez ruch ręką, który nie był usprawiedliwiony ruchem ciała gracza. To główny argument ekspertów mówiących o prawidłowej decyzji sędziów. @AmigoBlancos @CarloAncelotti

0

@noface byczku co na sniadanie lub na co ochota ?

2

@Emhyr musimy to wygrać kasa się przyda

0

@okiemtypera_lucaxx95 byczku a w meczu betisu jakiś gol ?

1

@MesQueUnClub96 a 5 pkt ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Borry rozumiem ze , czesto sie mylisz czyli nie wygra tak ?

1

@Hubsao @MesQueUnClub96 a ty wiesz ile to jest ?

2

@Rust_Cohle to prawda ze , odebrali ci prawa rodzicelskie do syna @MesQueUnClub96 ?

3

Panowie jakby sie zebrali do wódki peszko, borek i stary @Luciano99 kto by wypił najwiecej ?

0

@okiemtypera_lucaxx95 byczku dawaj typki :D

11

@Jakchcesz czekamy juz na kounde -araujo

0

jaka obrona panowie na wtorek ?(busi wypada za kartki XD)

0

@Sulimo pojawia sie i znika ,

0

@AmigoBlancos wygra kiedys real z barca według ciebie . 4:0 lub 5;0 lub coś w tym stylu Barca w jakiej by nie była formie to 4:0 5:0 6:2 a real nigdy max 3:1 ?

1

Jaki skład na Wiktorię ? Pedri musi dychnac bo zajechany

0

@Damian11 kiedy wraca

1

@Lionel_Messi10 podasz nazwe piwka i czy pijesz z kufelka może ?

1

jakie gasterko i alkohol na meczyk gotowe ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?