gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fake69 i ma 13 goli lewy ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pt9 łaaaaaaaa łaaaa
2
@Pawlak1992 ściągnie 100 procent
0
@Janas11224 przełacz na barce
3
kaczor do wora !
0
Panowie kurs 5 na Daro lwa , wiem ze ma rekord dramat itp no ale kurde filipek to nie jakis zabijaka , :D według was kto wygra?
1
@okiemtypera_lucaxx95 przegra ale pokaze serce :D
2
@okiemtypera_lucaxx95 byczku powiedz ze kochasz fame :D będzie jakies piwko do meczu i fame ?
0
@Janiama powiedz mi serio pytam te wszystkie mafię itp widziałeś kiedyś słowika itp? Lub miałeś jakieś problemy było tak niebezpiecznie wtedy w wawie ?
0
@Janiama powiedz pliska ciekawy jestem jak płacili Wtedy
0
@tristan87 obie strzela
0
@Janiama ile zarabiałeś ?
0
@okiemtypera_lucaxx95 daj pewniaczki na fame :D
0
@Janiama jakby byl mecz na orliku z kafejka po 11 to bys gral na napadzie :P
1
może jutro atak Pique i LEwy ten jeden raz to zobaczyc :)
0
Dzięki odejściu Pique Barcelona zaoszczędzi 30-40M euro. Zarząd będzie chciał przeznaczyć te zaoszczędzone pieniądze na ruchy w zimowym okienku. [
@memorabilia1899
kogo byście brali zimą lub na jakie pozycje ?
0
Pierwsza czynnosc wasza po przebudzeniu to odpalenie rambli?
0
@bartas97 mental nam strzeli gola ?
0
@masq kompas , lornetka
0
@masq tylko i wyłacznie jakby miała być wymiana np ralphinia + sztanga xd
0
@Mns21 felix za ralphinie ;P
0
@Barwindg a jak szczesny obroni karnego messiego 94 minucie i będzie 0:0 to juz go nie będzesz lubiał ?
1
@MesQueUnClub96 teraz czekamy na ratajskiego
0
@clyde masz koleżanki co tak jak ty lubią grać w gry bo ,ja nie znam dziewczyn co grają,tylko Instagramy hybrydy xd
0
panowie jaka według was jest adekwatna kara dla pijanych kierowców , odrazu do paki? ?
2
@DwayNee chce ci się spać w robocie w nocy ,i do której spisz po takiej nocce?
0
@Janiama zdarza ci sie podczas meczu używac słow nie cenzurlanych ?
0
@jeyx77x odonkor by też miał szansę
1
@MesQueUnClub96 Ratajski do tego i masz dzień dziecka