gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB 1899 kusi Barca po super kursie ale wiadomo ;)
3
@Sulimo do tego jakiś wulkan czy przerwa od wulkanów ?
0
@VeB 1899 zobacz mecz puchar polski mysle nad nim od rana czekam na składy zambrów vs gks katowice kusi mnie na zambrów kurs 10 :D
1
@Shapiroon je zabił ze swojej winy czy jak to wygląda ten wypadek ?
1
@Grzbiet zobacz h2h na live bym sledzil mecz i kontrował jak cos
0
@ShinobiQWE dlatego wielu ludzi wybiera samobójstwo o tym się nie mówi a 10 k, rocznie próba z tego parę tysi umiera
1
@AmigoBlancos jakim chuj brak kary śmierći
1
@Rust_Cohle a jak chcą w zamian pewniaczki na dziś to zapodasz coś ?
0
@JohnA skąd takie przypuszczenia bo super kurs ?
0
panowie sherif zaskoczy białych dzis bo grają super :D ?
0
@Kusco15 kogo widzisz next jako transfer , dla mnie omielanczuk bo ma fame ogromny dzieki jaru my mma :D
0
I Do tego dowiadujemy się, że na kartach sędziowskich po 8 rundach prowadził AJ, ale ostatnie cztery wszyscy sędziowie dali Jokerowi. xD
2
@Bocheno1 xd xd xd
21
@xVENUMx tzn konik zwalony ?
0
@Deviler pewnie tak ale z Furym to by była egzekucja , rewanż z usykiem zapewne ma szanse ale usyk też pewnie lepiej sie przygotuje :P
1
@Barwindg jakie piwko puszka czy butla?
0
@AllBundy gej xd
0
@IronSanHybrid Aj z furym to by dostał ciężkie tko
1
@bixmix pijemy szefie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Songo91 jest piwko do meczu ?
0
Hiszpania: Zamieszki podczas festiwalu La Merce. 43 osoby ranne Rambla obecna na zadymie ?
19
@Lub567 spoko sprawa
2
@MesQueUnClub96 ja niestety czuje że uraz szybko wróci
0
@kolomen2 to zapodaj coś :)
7
@panczo pozdrowiłes ramble jak sie przedstawiales ?
0
@kolomen2 jakie plany na pierwsze godziny dnia ?
0
@Kibic1998 zakładam że aj rzuci się na usyka ten to przetrwa i wygra na pkt, to moja wizja sam wiesz ze jak aj nie skończy przed czasem to może przegrac
3
@DawidekFCB za chuj ci nie wierze ale szanuje
1
@AmigoBlancos dodaj #kogotoobchodzi:)