gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marnow totki jadą tam bez 10 piłkarzy nie graj tego
0
@Ghotti @TheNekro94
0
@highway
0
@BarcaInfo najgorszy mecz za twojego kibicowania Barcy ?
0
@Kitek1640 ja pamietam ze 1 raz alko napiłem mając 13 lat wiec , możesz smiało pic piwko nic nie zrobi :D
0
@!34RC3!_0N4 jak wyjdzie niedobre to zjesz?
0
Dynamo strzeli gola 1.7 kurs , zachodzi pytanie domy ?
4
@Kitek1640 zrób sobie sam trening od 17 -18 daj sobie wycisk i kąpiel piwko i mecz
0
@clyde odbiła sie praca na relacjach z ojcem ?
0
@Encore a ty jak zdrówko ?
1
@Blanco16 szefie jak będzie 1 gol a obstawisz 0.5 to wygrywasz, i tyle ci powinno wystarczyc :D
0
@patrykzmc2000 w zimie trzeba go sprzedać i niech spier.. zwykły prostak i cep , tyle kasy zarabia nic nie gra !!
0
@Nieznajomy a jak przegra?
0
@Rust_Cohle wtedy grałem handi +2 na sherif , a teraz kusi mnie czysty win
0
Oglądacie mecze interu kusi mnie dziś sherif znów :P?
2
@Colon genialny film i ciekawe to ,ponoć komuś sie udało i ciekawe czy żyja czy utoneli ;P
0
Panowie Cadiz według was powalczy bo kurs 6 ?
0
@VeB 1899 co teraz robisz?
0
@Kitek1640 zadanie domowe jest na jutro?
0
@Rust_Cohle jesteś tu cały czas wiec , poprostu dlatego
0
cola zero czy zwykła ?
0
@DaPidejpi spotkaleś kogoś znanego na ulicach wawy ? np @Rust_Cohle
0
@Danny Gaucho co dziś na obiad u ciebie ?
0
@Kamil689 miałem zagrać coś mnie powstrzymało kocham to wszystko na nich wskazuje i dupa :P
3
@Zoker najlepszy moment to DEAD DEad kocham !
1
@dmcteam przyjacielu whisky czy wódka?
3
@Garbatyy 10/11
1
@Ojciec5tkidzieci a ty zrobileś 5 dzieci przypadkiem ?:P
0
@hefaj6 nie potrafie sobie wyobrazic tego dnia dla rodzin ofiar i kolejnych
2
Romanowo: auto uderzyło w drzewo i spłonęło. Zginęły cztery młode osoby
straszne :(