0

@marnow totki jadą tam bez 10 piłkarzy nie graj tego

0

0

@highway

polecam

0

@BarcaInfo najgorszy mecz za twojego kibicowania Barcy ?

0

@Kitek1640 ja pamietam ze 1 raz alko napiłem mając 13 lat wiec , możesz smiało pic piwko nic nie zrobi :D

0

@!34RC3!_0N4 jak wyjdzie niedobre to zjesz?

0

Dynamo strzeli gola 1.7 kurs , zachodzi pytanie domy ?

4

@Kitek1640 zrób sobie sam trening od 17 -18 daj sobie wycisk i kąpiel piwko i mecz

0

@clyde odbiła sie praca na relacjach z ojcem ?

0

@Encore a ty jak zdrówko ?

1

@Blanco16 szefie jak będzie 1 gol a obstawisz 0.5 to wygrywasz, i tyle ci powinno wystarczyc :D

0

@patrykzmc2000 w zimie trzeba go sprzedać i niech spier.. zwykły prostak i cep , tyle kasy zarabia nic nie gra !!

0

@Nieznajomy a jak przegra?

0

@Rust_Cohle wtedy grałem handi +2 na sherif , a teraz kusi mnie czysty win

0

Oglądacie mecze interu kusi mnie dziś sherif znów :P?

2

@Colon genialny film i ciekawe to ,ponoć komuś sie udało i ciekawe czy żyja czy utoneli ;P

0

Panowie Cadiz według was powalczy bo kurs 6 ?

0

@VeB 1899 co teraz robisz?

0

@Kitek1640 zadanie domowe jest na jutro?

0

@Rust_Cohle jesteś tu cały czas wiec , poprostu dlatego

0

cola zero czy zwykła ?

0

@DaPidejpi spotkaleś kogoś znanego na ulicach wawy ? np @Rust_Cohle

0

@Danny Gaucho co dziś na obiad u ciebie ?

0

@Kamil689 miałem zagrać coś mnie powstrzymało kocham to wszystko na nich wskazuje i dupa :P

3

@Zoker najlepszy moment to DEAD DEad kocham !

1

@dmcteam przyjacielu whisky czy wódka?

3

@Garbatyy 10/11

1

@Ojciec5tkidzieci a ty zrobileś 5 dzieci przypadkiem ?:P

0

@hefaj6 nie potrafie sobie wyobrazic tego dnia dla rodzin ofiar i kolejnych

2

Romanowo: auto uderzyło w drzewo i spłonęło. Zginęły cztery młode osoby
straszne :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?