0

@Krystian1588 czaje szkoda byku, bo jednak to powinien byc dzien wolny no ale milej pracy :P

0

@Krystian1588 gdzie pracujesz cpn ?

0

@Pentagramista jak to sie zaczeło i jakie powody że to miałęs wiadomo ?

0

Krzysztof Stanowski

@K_Stanowski

Rywal Najmana oświadczył, że podczas walki był pijany

11

@Transu96 dlatego warto sie tutaj leczyć

0

@LionelM95 to napisz jeszcze, czy masz zadanie domówe na jutro ?

0

@LionelM95ale po co pić i o tym tu pisać ? zawsze po alko jest kac itp

0

@LionelM95 ksiązke poczytaj a nie

0

@haryveb944 4 walki

0

@Peszko07 szkoda tej laski jakby troche sie skupiła to by go pobiła :D

0

@Janiama jaki zestaw kibica do meczu ?

0

@Krystian_mix koło 22 30

2

Brawo michał pierwszy polak wygrał jeszcze tybura i janek !!

0

@sebekss7 ufc szukasz?

0

0

@marcin62 przecież o to mu chodzi najman bierze patole, bo ludzie lubią to oglądać wiadomo nie każdy ale wierze mu że na tym zarabia.

0

@mikiiki cola 0 ?

0

Panowie co na śniadanie ?

0

@barcelonaLM co myślisz o wystąpieniu Kasprzyka od Godek wczoraj?

2

NAJMAN RZUCA WYZWANIE BOŃKOWI , Boniek win ?

2

@daniel32778 jakie np?

0

@Beztroskii ja bym grał neto pare meczy , nie wiem czemu gra non stop Ter stegen dajcie szanse Neto

0

@FCBeSeM zamów pierogi ruskie ;)

0

@FCBeSeM a co dobrego zjadłes lub zjesz?

0

@Beztroskii po studniówce koniec znajomości?

1

@BART97 całe życie yerba

0

@clyde robisz kanapki do pracy?

0

@BART97 co na śniadanko?

0

0

@Muszynianka prezes 200 zl wydasz na dobre whisky +pizza i meczyk w tv :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?