gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krystian1588 czaje szkoda byku, bo jednak to powinien byc dzien wolny no ale milej pracy :P
0
@Krystian1588 gdzie pracujesz cpn ?
0
@Pentagramista jak to sie zaczeło i jakie powody że to miałęs wiadomo ?
0
Krzysztof Stanowski
@K_Stanowski
Rywal Najmana oświadczył, że podczas walki był pijany
11
@Transu96 dlatego warto sie tutaj leczyć
0
@LionelM95 to napisz jeszcze, czy masz zadanie domówe na jutro ?
0
@LionelM95ale po co pić i o tym tu pisać ? zawsze po alko jest kac itp
0
@LionelM95 ksiązke poczytaj a nie
0
@haryveb944 4 walki
0
@Peszko07 szkoda tej laski jakby troche sie skupiła to by go pobiła :D
0
@Janiama jaki zestaw kibica do meczu ?
0
@Krystian_mix koło 22 30
2
Brawo michał pierwszy polak wygrał jeszcze tybura i janek !!
0
@sebekss7 ufc szukasz?
0
@RomanHoffer
0
@marcin62 przecież o to mu chodzi najman bierze patole, bo ludzie lubią to oglądać wiadomo nie każdy ale wierze mu że na tym zarabia.
0
@mikiiki cola 0 ?
0
Panowie co na śniadanie ?
0
@barcelonaLM co myślisz o wystąpieniu Kasprzyka od Godek wczoraj?
2
NAJMAN RZUCA WYZWANIE BOŃKOWI , Boniek win ?
2
@daniel32778 jakie np?
0
@Beztroskii ja bym grał neto pare meczy , nie wiem czemu gra non stop Ter stegen dajcie szanse Neto
0
@FCBeSeM zamów pierogi ruskie ;)
0
@FCBeSeM a co dobrego zjadłes lub zjesz?
0
@Beztroskii po studniówce koniec znajomości?
1
@BART97 całe życie yerba
0
@clyde robisz kanapki do pracy?
0
@BART97 co na śniadanko?
0
@Szpadla @kkbarca ponoć
0
@Muszynianka prezes 200 zl wydasz na dobre whisky +pizza i meczyk w tv :)